Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re:Hi Roxanaнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.02.11 19:24



Ами пласирай се докато е време, да правиш услуги на Фишката.


Като гледам, авг-то вече те е изпреварила и е грабнала първенството, но то никога не е късно да те огрее, даже да си на второ място в обслужването на семейните проблеми на Фишката, и на 200 лили далече, па макар и на престижен пощенски код.


Моя пък е личния пощенски код на кралицата, аде де




на който милата тя, и тя си получава личната поща





Ахахахаааааа......ся да ви видя, снобарки такива! по пощенски кодове съдели за хората хахахааааааа



Баси, ще ми стане лошо от толкова снобария и простотия на едно место! пощенски код им бил критерия за нещо хахаааааааа......








Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:Hi Roxanaнови [re: !Roxana!]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано04.02.11 19:42



за мен Рокси не е проблем да направя услуга на някой .... даже и на тебе бих

Относно пощеснския код аз казах, че на теб няма да ти хареса

.... та какво общо има снобарията тук .... на теб ти пречат някакви кодове на мен не.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:Hi Roxanaнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.02.11 19:51



На мен нищо не ми пречи.

Пощенски кодове бяха повдигнати като аргумент от авг, кой какъв е (вж. по-горе, тая тема ли беше или съседната, ако настояваш, ще ти намеря линка).


Фишката молила за услуги, пък аз взех че от скука им прочетох диалозите. Оттам тръгна разговора, че попитах дали не може да си разменят това на бележки.


Сега, Фишката имала болна дъщеря, пък сина й бил нещо, пък някакви тъмни намеци и истории, недообяснени и досега. Обаче се спрягат пак пощенски кодове. Някаква завера, дето няма край. Нормалните хора просто отиват където е нужно и се справят с каквото е нужно. Тука гледам бележки хвърчат, болести се измислят, само и само. Типично по комунистически и по връзкарски и мафиотски.


Уичи добре е описала това. Напълно я подкрепям в наблюденията й.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:Hi Roxanaнови [re: !Roxana!]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.02.11 20:22



ако се случи нещо e отговорът на твоите версии

Не си измисляй и не пиши сценарии
Живичко и здравичко да ми е детенцето. От 7 години живее далеч от нас и е достатъчно самостоятелна.

За какво сме си раменили ЛБ с avg ще остане една тайна за теб Не ме интерисуват хората, работещи в посолството ни, но ти благодаря за предложението. Много ме развесели! Звъня и започвам да искам да ги чуя 1 по 1, за да им определя диалектаНевероятно весела си!Особено с тежкия северняшки диалект от югоизточна България

Да сте здрави всички у дома!



Тема Re:Hi Roxanaнови [re: Фиши]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.02.11 20:27



А ти досега не си научила пътя до дъщеря си, за 7 години?


Как стана пак да сервираш измислици?


Нали децата ти са пълнолетни? гледам, по-горе си се похвалила, че и двете са навършили 18?

След тая възраст, каква работа имаш да досаждаш на когото и да било от Бургас в УК, като се оправдаваш с децата си?


Ако мойта майка почне да бомбардира посолството и всеки, който докопа, че има внук и дъщеря тук, ей така за всеки случай, защото ако се случи нещо цитирам собствения ти отговор..... как мислиш, ще се схване това от нормалните хора?



Това, което правиш, е нахално и неприятно, да занимаваш толкова много хора с някакви измислици и да съчиняваш истории, и да правиш клуба на лична поща.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:Hi Roxana [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.02.11 20:28



Благодаря ти от сърце! Дано не се налага, но и добрите намерения са достатъчни!

Абе, явно кодовете при вас са много важни





Тема Re:Hi Roxana [re: !Roxana!]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.02.11 20:32



Хаххахаха, ти си си объркала професията! Стани сценарист!





Тема Re:Hi Roxana [re: !Roxana!]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано04.02.11 22:53



Много зле си с мозъка
P.S.Да попитам аз ли не обясних добре или ти не разбра молбата ми?
Явно твоят ,,партнер'' разбира от пощенски кодове.БГ посолство не е в W3
и ако си банкер със сто хиляди заплата значи не си банкер,а някой от банката.Поинтерисувай се за стартови заплати на хора които работят в този бранш- на високо ниво- и след това давай мнение.
Кой ми плаща наема или заема си е лично мой бизнес.
А и защо винаги всичко свързваш с България след като като имаш непоносимост към държавата и народа?

Редактирано от avg на 04.02.11 23:12.



Тема Re:Hi Roxana [re: !Roxana!]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано04.02.11 23:41



Доколкото си спомням всичко започна от едно твое изказване относно сравнение на цени в Бг и УК и и даденият пример с това къде живееш(до кралската ферма) и колко евтино пазаруваш от там.
Та не разбирам що за навик имаш да коментираш хора които дори не знаеш как изглеждат, да не споменавам факта ,че нямаш никаква представа кои са,с какво се занимават и какво представляват в действителност.
Да обясня- защото явно не разбираш правилно нещата- дадох пример с моят пощенски код само защото ти прекали с хвалбите си колко добре се справяш и как всички останали са пълни въздухари, особено живеещите в България.
Модераторите проявяват много голяма толерантност към теб и начина ти на изразяване,щом имаш бан само за кратки периоди от 1 до 7 дни.



Тема Re:Hi Roxana [re: Фиши]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано04.02.11 23:56



Фиш кодовете навсякъде са важни

Били те пощенски или някакви други - кода е важно нещо.Дан Браун що пари изкара от един код
Особено пък пощенските в кодове в Лондон казваш си кода и веднага разбират колко пари струваш
Аз понеже влизам от ,,дъжд на вятър''не мога да се включа навреме в спора и да проявя страст също като Роксана




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.