Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Роксинови [re: MитpeШoпa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 19:02



И има за какво, опитахме го, топи се в устата




Ако има човешки грях в моя живот, това е лакомията ми


Лакома съм, готвя, плюскам, абе лоша съм.....


Охххх, какви мръфчици са станале, просто какви неща изплюскахме, то беше сипване, то беше свинство....


Толкова е проста рецептата, само натъркваш с маринатата от подправки и зехтин, и печеш...тайната е, че требе да печеш с часове, на бавен огин и след около 2 часа печене на сухо да добавиш бульон, и да да поливаш с бульона по месото на около 15 минути.


Понякога слагам в бульона парченца моркови или праз, или лук, зависи какво имам. Не много, само да заплуват парченца около месото.


После, една бутилка хубаво вино, и празнуваш - наздраве




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: !Roxana!]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано31.01.11 19:03



аз викам да разнищим темата за дебелите задници


Тук имам приятелка от Бургас с екстра задник ... и тънка талия ако ти кажа колко поклонници и обожатели има тоя задник само може да му завиди човек

Обикновенно съм забелязала, че само злобни и дребнави жени се хващат за размера на задника и нечия дебелина в какъвто и да е спор.
Може и 100 кила да е ако е готина жена си е готина ... слабите кифли само с едната слабост за качество с право се чувстват застрашени.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 19:11



Няма спор, Кумико.


Нещата се решиха, и не в полза на интернетския речник.


А дебел задник може да бъде и определение за мисловен тип, не само за физически. Обикновено масата народ се схваща физически, виж как се хванаха по-горе, хахааааа




А за мен истинска обида е когато се покажеш като мисловен гъз


И не е за мерене на каквото и да било. Ако стигнеме до мерене, ще бъде много по-лошо, защото е ясно кой ще загуби. Аз не обичам състезания, ясни са ми състезателните типажи. До един всичките са мисловно бедни, от което мен лично ме втриса.

Да тръгнеш да се състезаваш...от какъв зор? всеки има нещо хубаво, колко требе да си осакатен умствено, за да си вообразяваш, че си най-най- и че в интернет ще премериш нещо?


такива ги отсвирвам, и забравям в минутата, в която дигна 90 по магистралата. Кой помни дребни заядливи душици с комплекси, бършещи си гъза по крайпътните храсти?



?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: !Roxana!]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано31.01.11 20:34



O, Рокси, миля моя!

Посветила си целия си ден на мен!Ама, недей така!Още малко ще поискаш и хонорар за черния PR, който ми правиш

Разбрах, аз как се казва пелена за еднократна употреба(напи или е само в мн.ч.?) А ти разбра ли, че в България им казваме памперси? Щото ти обичаш да пишеш, а не да четеш, ама не можеш да изневериш на природата си, какво да те правя, мъничка човчице Иначе ти благодаря за милото:Ще звучиш странно и много презвето, особено ако миксваш британски неща с хамерикански. Ще те имат за леко куко и ще ти посочат пътя по един мноу тих и любезен начин. Ама, ай на бас, че ако се засиля да купувам, с радост ще ми вземат парите и даже по английски ще измяукат:Ооооооооуу, колко сладко казвате дайпърс вместо напис.


На сърце ми е да ти издам каква услуга ще ми свърши авг, но знам,че ще изпаднеш в ужас, затова че възнамерявам през есента да й натреса и 2-те си деца, за да се грижи за тях


Хич не се усещаш! Позволявам ти да не ме четеш! И не ми се меси къде да чета и къде да пиша! Мисля, че и аз няма да ти обръщам внимание.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за ценитенови [re: Фиши]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано31.01.11 20:48



Горкичката авг, лошо й се пише




Поздрави на авг, тя отлично знае как ще те погледнат, ако използваш думата дайперс в кой да е УК магазин


Груба си, неприятно си груба и демонстрираш простотия и селски идиотизъм.


Ще игнорирам показаното, защото съм на 100% сигурна, какво ще се наложи да преживееш с подобен атитюд където и да било по света. Така да се каже, ще отстъпя честта да ти съобщят неприятната истина в очите, на други хора, на които не им пука колко ти е дебел мисловния гъз и откъде се опитваш да командариш света



Жалко е, че се имаш за нещо, защото се видя колко струваш. Ето така, всякакви бг боклуци си купят дипломи и си вярват, че са образовани, но някакси, все ги разобличават после, независимо от гръмките заглавия на някакви купени дипломи и префърцунени пози.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за цените [re: !Roxana!]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано31.01.11 21:00



Роксана,
хайде да се спреш и да си починеш три дни.
Ще ти сложа забрана за три дни, за да утолиш страстите.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re:Hi Roxana [re: !Roxana!]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано31.01.11 21:59



Отговарям единствено защото това е едно от най-абсуртните неща които съм чела напоследък.
Много моля Roxana не ми пиши , не пиши коментари свързани с мен или с хора с които си кореспондирам,не прави анализи на отношенията ми с тях.Моите лични и не лични отношения с хора от тези клубове не засягат никой друг освен мен.
FOR CHRISTS SAKE ти от коя планета си?
Нали живееш в Англия ,би трябвало да знаеш елементарните форми на нормално поведение-НЕ СЕ МЕСИ В РАБОТАТА НА ДРУГИТЕ!!!!!!!!!!
Особено на хора които не познаваш.
Айде със здраве и много поздрави на,, партнера ти''
P.S.Помоли го да ти обясни пощенският ми код



Редактирано от avg на 31.01.11 22:04.



Тема Re: Относно irini и впечатленията й за цените [re: irini]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.11 22:09



Кофти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за цените [re: !Roxana!]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.11 22:11



Ми нали ти казвам - преди 2 години в крайпътни капанчета беше 3 евро. А на Софийското летище е към 5 лева. Не помня точно де - може да е 4.5

Bеer? Mоre?




Тема Re: Относно irini и впечатленията й за цените [re: bira_more]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано31.01.11 22:27



А на Софийското летище е към 5 лева. Не помня точно де - може да е 4.5

7 лeва двойното, т.е. 3,50. Информация към следата на август миналата година.
Говоря за първи терминал, на двойката може да е друго.



Редактирано от Petkana_Divata на 31.01.11 22:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.