Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Магазини във Франция  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано20.01.11 17:19



Привет, може ли да ми препоръчате верига магазини / супермаркети във Франция, в близост до Швейцария - Alsace, Strasbourg, Mulhouse... merci


Интересува ме не дотолкова цената, а качеството на продуктите.



Тема Re: Магазини във Франция [re: geminarius]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.01.11 18:10



"Качесството" е нещо,което го има навсякъде! Трябва да четеш и да имаш очи за да го селектираш! Питанката ти мон шери е трудна така зададена. Все едно Аз да те питам:"Препоръчай ми автокъща/дилър с качествени автомобили".



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Магазини във Франция [re: ZainGadol]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано20.01.11 18:22



Мерси за подробния отговор


Нека перифризирам: Алди, Лидл, Метро не ме интересуват. Т.е. автокъща за Фолксваген Голф и Рено Клио не ме блазни, търся дилър за Тойота Приус, производство 2010 г., може и Upscale Midsize Cars от ранга на Шеви, a защо не и Бентли



Тема Re: Магазини във Франция [re: geminarius]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.01.11 19:19



Ясно... сега вече има светлина напълно относно к'во търсиш.
Еми... това за,което говориш го НЯМА във веригите магазини. Опцията е да откриеш малки ферми и стопанства,които продават.Директно от производител,но локален и не за "комършъл". Разходи се с Тойотата през уЙкенда и виж наоколо. А ако вече имаш Бентли тогава нещата стоят по съвсем различен начин.Има ферми за "екологични"храни. Всичко,което излиза от там е на 100% натурал без ник'ви химий и "фекалий".Имат и опция за доставка със самолет 2 пъти седмично в произволна точка на света!

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Магазини във Франция [re: ZainGadol]  
Автор Luma (звезда)
Публикувано20.01.11 20:37



.

Редактирано от MитpeШoпa на 23.01.11 18:56.



Тема Разликата между български и английски форуми [re: geminarius]  
Автор lDDQD (# killall)
Публикувано20.01.11 22:18



Задай въпрос в български форум, за да те поучат как се задава въпрос.

Задай въпрос в английски форум и ще получиш отговор:
http://www.englishforum.ch/food-drink/50910-large-hypermarkets-supermarkets-france.html

А сега някой да се почуди пак защо България е на тоя хал и защо 90% от българите в чужбина нямат намерение да се връщат.

Пфу!

Редактирано от lDDQD на 20.01.11 22:19.



Тема Re: Разликата между български и английски форуми [re: lDDQD]  
Автор Luma (звезда)
Публикувано20.01.11 22:37



О

Редактирано от MитpeШoпa на 23.01.11 18:57.



Тема Re: Разликата между български и английски форуми [re: lDDQD]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано20.01.11 22:53



Дам, и още те помним българоговорящия модератор, как ме банна ти самия псуващ и ти самия с грозно байганюфско поведение




И после като обяснявам на Митре, че толерантността извиква толерантност, и каквото повикало, такова се обадило, хаха, да продължавам ли с обясненията и линкове да давам ли че това се случва, ако и двете страни съдържат толерантност и въпросната критична доза възпитание, и не става само от едната страна възпитание, а от другата балканско мародерство, особено модераторско псуващо



За Митре: за да не подскокнеш отново за какво говоря, ето ти директен линк към на въпросния модератор, който ме банна, псувайки ме:


Налягай си парцалките и не си позволявай повече такъв език тука. Грубите ти и подигравателни нападки няма да търпя.


Какво нямало да търпи, че се казва фактическата истина? ми да погалим мимето с перце, белки си купи имот за половин милион паунда в УК с един гол наебан късмет тук се сещайте какво имам предвид и откъде падат половин милион ей така, защото на мимето й се прищял имот в УК


Айде, че и Митре шма банне, ако съм фактологическа как си требе....хаха, ще ми се да видя как мимето попада в УК банка и каква сцена ще се разиграе, когато изкаже дълбоко почтенните си намерения да купи такъв имот и поиска кредит хахаааааааа ...



Чесно, дълбоко искам да съм свидетелка на сцената, ей така, за мое собствено познание и обръзувание....аз съм неграмотна, хора, мимето от стара загора ме научи как се купува имот в УК, какво знаете вий









Ето ти Митре...



Ахахаха, и тоя бил модератор, хаха аааа...някой да помни да го е избирал? хахаааааааа....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Разликата между български и английски форуми [re: Luma]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано20.01.11 23:20



Благодаря на всички, които ми писаха по темата :) Сега отивам да гледам линкове и градчета





Тема Re: Разликата между български и английски форуми [re: !Roxana!]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано20.01.11 23:22



Ами аз не те познавам, но има какво да се желае от правописа ти

Някой магазин да препоръчаш? Може и в УК да е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.