Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема по темата за бягането и (не)връщанетонови  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано13.01.11 06:23



и други хора се изказват.



_______


Тема Re:нови [re: KakMapa]  
Автор kawan ()
Публикувано13.01.11 12:14




Редактирано от kawan на 13.01.11 12:20.



Тема Re: по темата за бягането и (не)връщанетонови [re: KakMapa]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано13.01.11 19:21



Кой от къде бяга/преминава връща се или отива .... е без значение
разни хора обичат да спекулират с националистическите си виждания и криво разбрано родол#бие.

Пък тоя лаф с кръвта направо ме разсмива


Оня ден дарявайки кръв научих, че моята кръвна група е с произход скандинавия освен там се намира и в Американските индианци /местното население/ и Австралийските аборигени Последните две са ми малко далеч но да приемем, че моят произход нейде през хилядите години на мешане на Европейските племената съвсем не е български. И чуздоземният хълм съвсем не е чуждоземен като се замисли човек.
Хора които питаят л#бов към парче земя, пръст или граница са ми били винаги много интересни.
Не само държави изчезват но и цели империи обиковенно това никога не се дължи само на на външни сили проблема е в вътрешноста на самите тях.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема абееенови [re: KakMapa]  
Автор Лaмa ()
Публикувано13.01.11 21:01



Не мога да разбера откъде този драматизъм. Този глагол "махам се" с цялото отвращение в него, това обвинение към "родоотстъпиниците", това презрение към живеещите в България. Абе хора, къде спахте като пуснаха глобализма? Всеки има право да си изгражда живота и щастието където му е кеф и където го е отвял вятъра. Не всеки е мизерствал в България преди да отиде в страната, в която е, нито после е почнал да мие чинии и е станал милионер. Всеки си има нещичко, някаква ниша, живот, приятели, хора, които го обичат, любимо кафене, старо колело, купено от битака с антикварна стойност, откъде да знам?

Тъпо е да се генерализира и да се сипят обвинения. Тъпо е само да се мрънка и да се повтаря колко е зле всичко и колко са смотани всички, освен мен. Патритизма и националната гордост са ужасно срамни: какво значение има къде си се родил? Всички тия сълзливи истории как носим БГ пръст със себе си и "вземи една българска роза от мен са ми неприятни", повдига ми се от тях.

Всичко това е толкова без значение! Страните са географски понятия. Готини хора има на всички географски ширини и това дали сме щастливи зависи от нас и не от обстоятелствата.



Тема Бе ти, Принцесо, скандинавка или не...нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор lDDQD (# killall)
Публикувано14.01.11 01:08



... дори ис амо факта, че не ми изтри уолпейпъра ти прави чест. Пък сега като гражданка на Кралството, баш те брига, че на някакъв словоблудец му бърка в здравето, че живееш, където ти се живее.



Тема Re:нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано14.01.11 01:18



През България са минавали и викинги едно време



Do what works or do what's right?

Тема Re: по темата за бягането и (не)връщанетонови [re: KakMapa]  
Автор aliend (непознат )
Публикувано14.01.11 05:33



"и други хора се изказват. " - казвате. Цъкнах върху линка ви. И ето накратко какво си помислих:
Прокурорският тон, безцеремонното обръщение на "ти", позицията на обвиниаващ - всичко това ми напомня за онези полу-образовани директори и партийни секретари отпреди 25 години.
Но този е малко по-различен - вероятно техен син, малко по-грамотен от родителите си. Наистина малко. Колкото да напише своето "полуотворено" писмо. Темата е типична за "службите" - насочена срещу тези, които те някога наричаха "невъзвращенци" и "предатели". А вероятно и още наричат.
Най-интересна за мен все пак е целта това нещо да бъде написано. Но вече излизаме извън темата ...



Тема Re: по темата за бягането и (не)връщанетонови [re: aliend]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано14.01.11 10:39



Абсолютно съм съгласен. Точно на такъв намирисва





Тема Re: абееенови [re: Лaмa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано14.01.11 11:41



Патритизма и националната гордост са ужасно срамни
..............................

И защо да са срамни? "Срамни" в какъв смисъл?

В смисъла, в който е успяла да те надъха мултикултурната пропаганда, може би?

Не ли срамно да оправдаваш безродието си с глобалистки тенденции?



Тема Re: абееенови [re: ARlZE]  
Автор KoндЮ oт Cлиeн (napalmoff )
Публикувано14.01.11 13:18



Абсолютна глупост е !!!
Напълно съм съгласен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.