Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема OFFнови [re: MитpeШoпa]  
Автор -дядo- ()
Публикувано08.01.11 09:24



Митре, гледам турил си парадната униформа.

Тва по случай празниците или за да е ЯСНО за новобранците като мен кой командва парада.

NB: Ограденото с озъбени човечета да се счита сега и напкунь за шега.



Тема Re: Изтекъл БГ паспортнови [re: Mr.N]  
Автор irini ()
Публикувано09.01.11 18:06



Здравей,
Когато се намираш извън ЕО /в пределите на Е.О. няма значение дали имаш международен паспорт, стига да имаш лична карта с неизтекъл срок/, ще трябва да се върнеш в България, за да си извадиш нов международен паспорт. Можеш да получиш временен паспорт за завръщане в родината от посолството на Бг, но той е с определен срок и е хубаво да го поискаш, когато вече си организирал пътуването си до България.
Провери, все пак, дали не са осъществени в това отношение някакви реформи в посолствата на Бг. след като стана членка на ЕО, защото зная със сигурност, че гръцки международен паспорт мога да подновя във всички посолства на Гърция по света / разходите са тройни, времето за издаване десеторно, но става/.
Успех.
Адресите на посолствата на Бг. по света ще намериш в раздел Дипломатически мисии в чужбина , тук:





Тема Тц!нови [re: KakMapa]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.01.11 04:33



Изключено е Гн. Н да е в Щатите.


Никой, пребиваващ за повече от месец в Щатите, не изчислява в евро!



Тема Re: Тц!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано10.01.11 04:57



аз пък точно щото спомена в една тема (за роднините) колко хиляди долари им е изпратил през годините си помислих, че е в уса. но пък долари има на много места, да. :)

_______



Тема Re: Тц!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано10.01.11 16:49



Никой, пребиваващ за повече от месец в Щатите, не изчислява в евро!


Така може да е в щатите, но в европа долара е недоглеждан.

Не мога да ти кажа причините, не съм финансист, но долара не е обичан в европа. Не съм видяла който и да е, да иска да се оперира в долари....



На мен лично не ми пука....нищо не ми зависи от долара....просто...долара....не вАжи тука.....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Изтекъл БГ паспортнови [re: Mr.N]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано18.01.11 00:51



Е, как да не може чрез посолството бе, мистър! :-)

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Какво стана с паспорта?нови [re: Mr.N]  
Автор geminarius (скомина)
Публикувано23.01.11 01:50



Аз знам, че посолствата в някои държави (напр. Швейцария), а защо не и всички - издават временен паспорт, който е валиден около 6 месеца. С него можеш и да се върнеш в държавата, ако в България не успеят да ти го издадат за времето, което пребиваваш в страната.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.