Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 20.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Engagement Visaнови [re: KakMapa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 22:46



Виж кво, какМаро.

Аз си гледам Том Круз и Война на световете.


За теб не знам ....и какво ме ентерише защо следиш така плътно тази тема. Защото си мислиш и ти за копуване на съпруг ли? или четеш си вестника тука, в тоя клуб?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано30.12.10 22:51



разнообразявам се до края на последния работен ден за 2010.



съпруг няма да купувам. но ако тръгна да купувам, ще знам да стоя далеч от руснаците и тем подобни!

_______


Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано30.12.10 22:57



Направо да те питам - а на теб какво ти влиза в работата личния жовот на Же-то? Близка приятелка ли ти е , роднина ли ти е , какво...Непоискани съвети не се дават, нали знаеш (или може би не знаеш...)





Тема Re: Engagement Visaнови [re: KakMapa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано30.12.10 23:04



Роксана категорично е права и аз напълно споделям мнението й. Аз съм върл русофоб и съм на мнение, че от нация - шесто поколение алкохолици - нищо добро не може да се очаква. Да не говорим за това, че всички беди за родината ми са дошли от изток, но това няма отношение към темата.
Като за начало, чудя се, какъв е този зор да се женят моментално, ами не си поживеят съвместно един - два месеца, да се "омешат мръсното бельо" и да видят, стават ли един за друг, или напротив. Не вярвам да е ЧАК такъв проблем.



Тема Re: Engagement Visaнови [re: .Jess.]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 23:06



Как така непоискани.


Тя е пуснала тука тема за как да си опече сватбата с руснак. Какъв съвет иска според теб тя?


И после, не разбирам след като някой има какво да каже по въпроса, защо лелките със захаросаните мнения за сватба до последно не се скрият поне за малко. Нали не е вашия живот това?


Тя ще си избере какво иска да чуе. Какво се правите на господ, да й казвате кого да слуша и кого не?


Нима не е разумно да си прецениш последствията? нима не е разумно да чуеш всякакви хора и съвети, не само захаросани пожелания?


И на дъщеря си ли ще кажете такива картички, без значение какво и как?


Тя е българско момиче. Какво се правите на утрепани, че не разбирате за какво става дума?


И за дъщеря си ли така ще реагирате, ожени се, а после ще му мислиш? а после какво, ще питате всички дружно как се прави развод дистанционно с руснак от Беларус?


И пак Роксана ще ви е крива?


За какво? тя пита, аз отговарям....какъв ви е на вас, захаросаните патки, проблема?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано30.12.10 23:08



поисканият съвет беше за визата, не дали да се жени за руснак.



аз лично не претендирам, че давам съвет- поискан или не.

_______


Тема Re: Engagement Visaнови [re: Petkana_Divata]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано30.12.10 23:10



е жената къде е казала, че не са живяли-- нищо не е казала. единствено попита за виж къв роман се написа. :)

_______



Тема Re: Engagement Visaнови [re: KakMapa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано30.12.10 23:13



Имам чувството, че не са. Тя ще каже, ако иска.



Тема Re: Engagement Visaнови [re: KakMapa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 23:14



Не си въобразявай, че ако Же има в УК уорк пермит, тя не знае къде да попита, щом живее в УК от доста години.


И не си въобразявай, че тя не знае как да организира виза за съпруг.


Нали не си въобразяваш, че нейните решения зависят от твойте захаросани картички и пожелания?


Аз не.

Но тя пита, аз отговарям. Не виждам тука проблем. Ти виждаш ли?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано30.12.10 23:19



аз нищо не съм й пожелала още, но се надявам всичко да стане както го иска. :)

абсолютно си представям, че е възможно да пита в тоя форум, защото може да има и други мъже/жени минали през подобно нещо (разбирай изкарване на такава виза, НЕ женене за руснак ;)

а аз те запитах по-горе, но ти не отговори: а ти наистина ли си въобразяваш, че тя ще си промени плановете заради мнения за националността на мъжа й във форум, от човек, който не познава? ти би ли?

не виждам проблем, бре. тук всеки си пише, нали така?

_______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.