Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 21.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 19:12



Тц, тц... прекарах половината от живота си в манастир насред пости § молитви, далеч от плътски изкушения § подлост человеческа, та белким ме осени божествено просветление някакво, ама - йок.

А ето че Истината била баш под носа ми - в clubs.dir.bg, и по-точно заливайки ме на талази от премърдите постинги на Рокси!



"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."

Редактирано от Жe на 30.12.10 19:20.



Тема Re: Engagement Visaнови [re: KakMapa]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 19:21



Българщинка. :-)

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 19:24



Не само сватбена картичка ще ти разпиша, ами и покана за погребение с позлатен кант в знак на признание - непосредствено преди да ме пребие (до смърт!) "руският боклук", след което разбира се, ще го удари на некрофилия (тоже местен специалитет).

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."

Редактирано от Жe на 30.12.10 19:36.



Тема РОКСИ!!!нови [re: !Roxana!]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано30.12.10 19:26



Това го каза вече няколко пъти:

Аз ще си мълча, какмаро, отсега нанататк.

Ами ай' дръж на думата си, май всички вече разбраха твойто становище, ам?




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 19:43



Рокси, прощавай личния въпрос, ама ти всъщност омъжена ли си?! :-)

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: Жe]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 20:13



Же, аз тържествено обещах на модератора, че повече коментари по твоята тема нема да правим.

Сега, аз с два официални брака и на път към трети, и като човек, който бройка вече пътя към петдесетницата, как мислиш, дали съм наивна по въпроса за бракуването, или НЕ?

Не ти знам жувота, но знам отлично как съм утешавала мъже на по 40-50 след брак с рускиня.

Знам и какви простотии правят български момчета в Русия, само и само да не се хванат с рускиня, щото им се е доебало.

Начи, аз обещах на модератора.


Който чел, е чел. Който не е чел, да е чел. Аз повече млък.


После да не се сърдиш, пиле. Наше момиче си. После как ще ти бършеме сълзите след подобен брак?


Ти да не си луда ма? руснак щяла да взима....свършиха ли се мъжете на тоя свет? даже китайците са по-свесни, ако че сега не ми верваш, баси утрепа......


Умре кокошката за циганката






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: Жe]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано30.12.10 21:17



стана ми интересно, каква е тази блу карта,
т.е нещо като европейско постоянно жителство ли е





Тема Re: Engagement Visaнови [re: KлинтъH]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 21:37



Уорк пермит, който тя буквално е платила с кръвта си.

Демек, има пълни права да живее и работи в кралството.

Няма поданство към кралицата, но има всички други права, като чужд гражданин.

И руския гражданин пристига наготово, тя му плаща сватба, виза, дукименти, урежда всичко, а той идва на гости на съпругата си в кралството и пребивава като съпруг на българска гражданка с уърк пермит в кралството, което има някои ограничения, но не чак толкова много.


Момъка с няколко ебанета придобива толкова, колкото не е и сънувал в родната си страна някога да заработи за цел нещастен руски жувот.


Сега, как да й обясниш, че я третират като златната кокошка, без да бъдеш груб и неучтиф.






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 30.12.10 21:38.



Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано30.12.10 21:58



е, не..........



_______


Тема Re: Engagement Visaнови [re: KakMapa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 22:10






Е ДА....


После аз съм била неучтива....като й казвам, че я перкат през муцуната и я правят на луда..... пък аз само й давам симпатия и предупреждение (уорнинг...)....


Като неин съпруг той може да предяви иска дори към наследството й в България и извън България, ако живеят достатъчно дълго и имат деца. Това е според европейските закони.


Просто момъка си е опекъл целия живот с две-три ебанета, кажи, че не бил жиголо. Жиголата ряпа да ядат



После руснака бил за ожалване, а тя го спасявала? не, тя слага в ръцете му целия си живот и пари, наследства, фамилно име и дукименти, и живота си, за едно голо чукане?


Толкова ли е загоряла, пита се в задачката, ако е толкова загоряла, аз ще я уредя за 50 паунда с кой да е британец, аз ще й платя ебането, баси, то не си струва така да се прецакаш баси за едно голо ебане ....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.