Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано30.12.10 16:43



за теб може и да не си струва
за нея си струва
Аз съвети кой в кого да се вл#бва не раздавам, че като дойде сляпата неделя ....



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Engagement Visaнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 16:49



Е, и аз това казах, не мога да я спра....жалко за което.


Просто не е истина колко съм сигурна, че после ще реве пак тука за развода.


Айде, поне съм рецидивистка на разводи и реших ако може, поне да не злоупотребявам...някъде след третия ти става безразлично нали....


Же-то не знам какво я е ударило, но немаш идея колко съм сигурна, че ще реве и то много.



Нема ни един нормален човек да не се е бил по главата, че се е занимавал с кое да е животно от тая част на света.


Но.. ... има си поговорка, she is looking for troubles. Проблема не е мой, само ще гледам сеира й. Просто ми е жал, ще се зачерни едно свесно бг момиче.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 17:45



Айде, по-кротко с генерелизациите, че току виж си се изплюла срещу вятъра.

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 17:47



Ти па: даже бях намислила да те цаня за кума. Ама... нейсе. :-)

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 18:00



Момъкът си потроши горделивата глава по всевъзможни начини. От месеци му повтарям, че или си вади фалшив паспорт или се женим. Не съм на 15 години, че да загубя ума § дума от любов, камо ли пък да съм закъсала за обожатели - аман от такивата. Но той ме разбира. Както и аз него. Останалото е бутафория: кой от къде бил, какво образование, професия и пр.

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: Жe]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 18:09



Ех, те са много любвеобилни, докато им изнася, защо не се посъетваш бре жена, с хора, които са живяли в Русия или републиките.

Защо не потърсиш съвет за народопсихологията и за какво си говорим.


Даже само враждебността, с която ме посрещаш, на мен ми говори много как са ти промили брейна. Това ли е, което искаш? защо не си потърсиш застраховките и изходите, и съветите, преди да се натресеш в руската каша?


В крайна сметка явно ти ще плащаш, като те гледам, убедил те е и да платиш за него. Ти да не би да си купуваш жиголо? не ми прилича да е съпруг, щом ще плащаш като луда за брака и за паспорта му....


Виж, с огромна симпатия ти го казвам и повече няма да повтарям!


Посъветвай се! не се хвърляй на пусто и в длибокото като ахмак! руснаците и рускините са коварни и егоистични простаци, които се ебат за пари и придобивки, и докато му даваш да захапва придобивки, ще си добра за него, и като му станеш неудобна, ще те изхвърли като парцал!


Спомни си някой ден думите ми!


С най-добри чувства, наше момиче си! жал ми е за теб....






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 18:13



Как враждебност бе - нали те поканих за кума! :-)

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 18:14



От посолството в София току що ми обясниха, че може да си подаде молба за виза от което посолство си избере.

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Тема Re: Engagement Visaнови [re: Жe]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.12.10 18:21



Виж, кфо.


И кума щти стана, и кфо от тфа, мойто кумство нема да те направи щастлива с руски боклук.


Троши си главата. Докато не си я строшиш, съвети и разум нема да чуеш.


Шта ебе, докато та използва. Не си първата, не си и последната. Опичай си ума, моме!

Парите са си твои, и щом са ти излишни, троши ги да купуваш паспорти на руснаци.


Мен ма нема вече в твойта тема. С най-добри и съболезнователни чюства






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Engagement Visaнови [re: !Roxana!]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.12.10 18:21



Въпреки хубостта § парите, от които Же не ще се оплаче, от години Же не може да си намери лика-прилика.

И стига с тия фанатични генерализации. 90% от масите са овце, останалите 10% са от моята порода (простете нескромността) § най-сетне попаднах на себеподобен. И то в правилното време, когато съм на ясно със себе си.

"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.