Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 20.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: KлинтъH]  
Автор -дядo- ()
Публикувано28.12.10 09:05



Ми тя си взе германец. Чувал съм, че в Германия имало много, та там го намери.



Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: KлинтъH]  
Автор -дядo- ()
Публикувано28.12.10 09:08



Пътят на кака ти Мара е универсален. Събери доларчета, евра, големи британски пунди или нещо подобно и ще видиш как ще се появят хубавите жени и ще те молят да им направиш детенца.





Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: -дядo-]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано28.12.10 10:23



сетих се как вчера една кака ме спира на улицата и ме пита от Брюксел ли сте, отговарям да, тя ме пита къде се намира службата по регистрация на автомобилите, аз я упътвам, като й казвам че със сигурност ще е затворено между Коледа и Нова година, по-добре да си поиска номера по Интернет, а тя ми казва че има само да върне номер, има си там една кутия където се пускат отвън табелите и т.н. ...
... и сега осъзнавам че реално аз наистина съм от Брюксел и мога да упътвам провинциалистите





Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: DarkSide]  
Автор -дядo- ()
Публикувано28.12.10 10:54



Въпрос на усещане.

Аз живея 28 години в София и мога да упътвам провинциалистите по-добре от софиянци, защото не казвам примерна "на попа", а "на ъгъла на булевард "Левски" и "Граф Игнатиев".

Въпреки това на въпроса "От София ли сте?", отговарям "Не, но живея тук.", а на въпроса "Откъде сте?" - "От Троян, но живея в София.".

Въпреки, че още през 1986 година ми се полагаше софийско жителство, заради брака със софиянка, аз си смених постоянния адрес едва през 2007, защото иначе трябваше да си подновявам шофьорската книжка в Ловеч.

Имам роднини в Бразилия - брат на баба ми емигрирал през 1929. Синът му, който тогава е бил на 2, сега е на 83 и помни само няколко думи на български. Идвал е в България за един ден през 1973. Не сме поддържали връзка.

Преди 4-5 години ги издирих. Братовчедите ми - моя възраст, говорят само португалски и разбират испански (английски йок). Имат по 2-3 деца. От осемте деца, половината са с български имена (доколкото Йордан и Юри също минават за български). Една от тях - Янка, се чувства с български корен. Останалите, включително близначката й Файга, нямат никакви усещания към България.

Гледам ги - в техните и на децата ми вени тече сродна кръв, на една възраст са, но те са бразилци, а моите деца - българи.



Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: Mr.N]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано28.12.10 11:10



Ами не ти влизам в категориите.
Единствена "помощ" беше бракът

И то си взех бедно момче, та и то издрапа покрай мен
Определено се смятам за успяла и реализирана, откъдето и да го погледнеш.
Е, нямам собствен бизнес(започнах, но бързо видях че не ми е мястото там), но имам хубава работа, която ми пасва като ръкавичка, семейство, деца, къщи, коли и други подобни материални блага, но тях умишлено ги изброявам най-накрая, защото те идват като последствие от реализацията и не съм се напъвала особено да ги придобивам



Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: Mr.N]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано28.12.10 14:17



само че тези точки са много суективни
Това, че си се оженил/омъжил не значи, че въпросният ще те издържа докато ти си лежиш на кълките .... тия будали са си рядкост по принцип



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: KлинтъH]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано28.12.10 15:08



грешно интерпретираш. част от успеха е да се занимавам с каквото искам, за което трябва определено образование (не че има нещо лошо в желанието да правиш (заслужени) пари).

изкуших се да ти дам съвет да пуснеш обява в бг вестник "търси се хубавичка жена за разплод, срещу зелена карта", ама няма :)

майтапя се. ако наистина искаш да се задомяваш, си мисля, че има много жени, които също това искат и търсят мъж. ако само искаш да е хубава (дори и с големи цици), се улеснява. след като така и така разпитваш онлайн, що не пробваш ехармони? те уж са сериозни за хора, които искат брак.

_______



Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: -дядo-]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано28.12.10 15:12



интересна история с брата на баба ти.

_______



Тема Re: успели мъже и жени на западнови [re: KлинтъH]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано28.12.10 15:14



за съжаление в живота май за нищо няма гаранция, ама това не означава, че трябва да спрем да пробваме.

_______



Тема Re:нови [re: -дядo-]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано28.12.10 16:19



що не са пенсйонираш АГА и в турция да са прибираш и пасапорта ти върни

ей много сте бре цяла сган




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.