Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Коя ви е любимата държава  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.12.10 11:12



Коя е любимата ви държава за живеене и работа и изобщо като цяло (разбира се от тези, в които сте били).
Аз лично Германия най си я харесвам




Тема Re: Коя ви е любимата държаванови [re: NikiFin]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано03.12.10 12:14



за работа не знам, нямам кой знае каква работна практика освен БГ и Норвегия, но за живеене си избирам САщ(с няколко милиона по сметка, разбира се)





Тема Re: Коя ви е любимата държаванови [re: NikiFin]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано03.12.10 12:46



На мен Англия ми допада, Лондон



Тема Re: Коя ви е любимата държаванови [re: NikiFin]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано03.12.10 15:14



Куба.
Абсолютно съм сериозна.



Тема КУБА?!?нови [re: Petkana_Divata]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано03.12.10 19:42



Базирано на к'во, ако не е тайна?



П.С. Лондон беше купон, вече не. А'дам и той не е което беше, не съм бил извън него по продължително, но холандците са готини хора. Шопен'хав'н тоже.

Италия ми е фаворит ама и там е много субективно: Бил съм много пъти там по бизнес и хората с които общувам постоянно са безупречни. Същото за средноариметичните 'талянци с които се срещам в кратките ми посещения тамо: Полицаи от 'сичките им 5-6 полиции, хотелски, ресторантски и рент'а'кар бизнес, па и обикновенни хора които питам за посоки, места и т.н. Как би било да живея там - не знам.

П.С. Да не забравим и България. Има безброй кусури! Днес вали и пцувам общините за гьолчетата и кофтите тратоари. Друг път се кефя на свестни хора, готина прода и т.н.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: КУБА?!?нови [re: MitreШoпa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано03.12.10 19:59



Живяла съм в Куба две години. Баща ми работеше там.

Това е страна, където Господ е изсипал всичко, което е могъл. Природата е приказна, океанът е вълшебен, температурата на водата рядко пада под 30 градуса, идеално е за къпане.
Животът е евтин. Ако имаш месечно едно 200 долара в джоба, те носят на ръце. Климатът е перфектен, с изключение може би на часовия пояс между 2 и 4 след обяд, когато по улиците не можеш да видиш нито един чернокож.
Кубинците са готини хора, ако не ти се налага да работиш с тях. Мързи ги в червата, обаче в танците, песните, фиестата /и секса

/ са несравними.
Колкото и да е странно, обичат си Кастро, затова не е много здравословно човек да го псува често, но като цяло не-кубинците нямат особени проблеми с липсата на свободи и човешки права.
Не е много за любителите на яркия лукс, но за мене той никога не е бил от първостепенно значение.
Разбира се, има местенца, където човек може да го открие, в случай, че реши да се поглези.
Все още съм влюбена във Варадеро. И в старата част на Хавана.
Мечтая си отново да видя тази страна след толкова години и ще го направя.



Тема Re: КУБА?!?нови [re: Petkana_Divata]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано03.12.10 20:27



Чудесно аргументирано



"...Мечтая си отново да видя тази страна след толкова години и ще го направя."


Побързай да го направиш докато е на цитираните от теб цениЩото гътне си се Кастро и братлето му там ще стане бетер българското черноморие 10 г след прехода, ама на 'мирикански цени: Твърде много хора си точат зъбите за там.

П.С. Със секса внимавай, там СПИНа вилнее, и ако страната се отвори за туризъм ще стане кратно по зле.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: КУБА?!?нови [re: MitreШoпa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано03.12.10 20:30





Нарочила съм тази дестинация за сватбено пътешествие един ден, ако е рекъл Господ, така че сексът ще е изобилен и безопасен, не ме мисли!



Тема Re: КУБА?!?нови [re: Petkana_Divata]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано03.12.10 20:46



Слънчице... защо не се насочиш към нещо по-интересно?Например само на 94 мили по-нататък?

Абсолютно еднакво е,като климат и "дарове" от бога... Или както някой беше казал.. "Ю джъст дон'т ноу ени бетър"

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: КУБА?!?нови [re: Petkana_Divata]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано03.12.10 20:47



Аве я беж до там (ако можеш да го спретнеш) неомъжена, дорде не са почнали катаклизмите (а те ЩЕ почнат). После, ако е добре, можеш да го повториш с новото си семейно положение. Ще си спестиш част от изненадите.




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.