Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.11.11 15:46



Много тъжно наистина ... Винаги е тъжно, когато млад човек си отива ... А че някои български лекари убиват пациента къде от немарливост, къде от некомпетентност, къде съвсем съзнателно, се знае ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: ДО ВСИЧКИнови [re: Frenger]  
Автор The Fifth ElementМодератор (air)
Публикувано19.11.11 23:24



Замислете се !

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: ДО ВСИЧКИнови [re: The Fifth Element]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.11.11 10:07



К'во да му мислиме Барби... нЪл знаЙш:" Ние предполагаме ТОЙ разполага" Така,че ако ти е писано да те застрелят няма да се удавиш...Циганите май са прави с лафа:"Носете си новите дрехи"...



"How much do you want for all of them?"

Тема Българофобиятанови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.11.11 11:47



Българофобията те тресе яко! Замисли се дали не си сръбкиня или гъркиня например.

Нали се сещаш че дори и да е бил заразен при операцията в България, това е само предположение, на всичкото отгоре човекът е починал от РАК ... а той не се причинява от бактерии, поне според досегашните схващания.

разбира се, това не пречи на някои хора да се изхрачат пак ... върху родината си.

..... и после пак няма да им пречи, като дойдат в България, да отидат да си направят зъбите eвтинко ...пак.


П.П. : нещо не се сещам Майкъл Джексън как почина, сигурно лекарят му е бил Българин в чужбина?

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 20.11.11 11:49.



Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.11.11 12:27



Хайде пак злоба.

Теб те тресе българофобия - мразиш българите в чужбина. Или си напълно убеден, че българските лекари не убиват? Последните години не спряха да валят случаи на лекарски грешки с фатални последици за пациенти, родилки, и т.н. Може да си пропуснал, де.
Дали е починал от рак или от заразата, причинена му при операцията, няма как да знаеш.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Тъжна вест-моля отделете минутанови [re: Frenger]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано20.11.11 12:51



Жалко за приятеля ти, мир на душата му.


Дано детето му се роди живо и здраво, че като чета в пресата как те 'посрещат' в родилното ако не си платиш......



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано20.11.11 13:05



Май господина си води записки къде ходят емигрантите на зъболекар.


За протокола мене щяха да ме уморят и българските зъбари и чуждите....но си имам ангел пазител.
п.п. Френги извини ме за спама в тази тъжна тема



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.11.11 14:54



Истината боли. А родинофобията е патология ..... за злобата сама се сети.




П.П. Къде си правиш зъбите ? ... заю списъка питам


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Редактирано от eFFeXX на 20.11.11 14:56.



Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.11.11 16:30



Как да не се сетя за злобата, то тя извира от теб и дори в тази тема. Извинявай, че ти причиних болка - не беше нарочно, просто написах истината.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.11.11 16:43



Тук съм ходила само на преглед. Да чукна на дърво не съм имала проблеми със зъбите.

Но съм скептична към български лекари - прекалено много хора в обкръжението ми са пострадали от "компетентността" им. Аз имам и хубав, и лош опит. То човек няма как да е сигурен за каквото и да било.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.