Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мрънкало!!! Чети ва...нови [re: MitreШoпa]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано10.11.10 18:42



А бре Митре,

къв гъз бре, ква география, ти в Бусманци ли живейш? И кво та притеснява рока, Шопен с чорба върви ли?

Нямат ли адреси тези кръчми бе джанъм, ти за навигация чувал ли си?

Обаче си удържа на думата и бозата тий в кърпа вързана. И жабки може, ако си послушен и останеш за Коледа.





Тема Re: Мрънкало!!! Чети ва...нови [re: XlNG]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано10.11.10 19:22



Не е баш "в гъзъ на географията", Митрето преувеличава. Това все пак е Гео Милев, не е Надежда 5. Има удобен транспорт отвсякъде, от Центъра е на 10 минути.

Митрето взе визитки, на които има карта. Ще пробвам тия дни да я сканирам и да я постна тук. Нека се знае къде можеш да заведеш някоя дама, да се наядете и напиете обилно, без да се налага мъжът да е във фалит след това.



И друго, щом Митрето го хвали, значи наистина му е харесало. Той няма да си криви душата да лъже, само за да не би да ме обиди случайно...
И имайки предвид безспорната му квалификация по въпросите на кръчмите, манджите и виното, можем да заключим, че добрите впечатления на Митрето са една безпорна атестация на заведението.
"1984" wasn't meant to be a manual.

Редактирано от ARlZE на 10.11.10 19:42.



Тема Re: Мрънкало!!! Чети ва...нови [re: ARlZE]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано10.11.10 19:58



Вие що си правите такива соарета тайно от мен, м?



П.П. Въпросната кръчма много я уважавам.



Тема "къв гъз бре, ква география..."нови [re: XlNG]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано10.11.10 21:25



"...ти в Бусманци ли живейш? И кво та притеснява рока, Шопен с чорба върви ли?

Нямат ли адреси тези кръчми бе джанъм, ти за навигация чувал ли си? ..."


Отраснал съм на Ръкси/Графа (а майка ми на Пиротска) , та всичко на 5 мин пеша извън тези райони ми е като "на гъза на географията"

Фигуративно де, сега спинкам в Хиподрума и се кефа на локалния "Сентрал Парк"

Шопен върви с тънко бяло вино (или с много водка) А на чорби и гулаши/паприкаши Лист (и Сарасате) много уйдисват. Както и всякакви унгарски/руски цигански мотиви, "Унгарския" ми беше една от любимите кръчми навремето.

За специфичната кръчма съм дал всичките нужни координати, му'уни ги в GPSa си и нЕмаш прАблеми.

П.С. Не оставам до Коледа!

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема При мен нЕма нищо скришно!!!нови [re: Petkana_Divata]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано10.11.10 21:36



"Вие що си правите такива соарета тайно от мен, м?



Напротив - от как съм в България поне 2-3 пъти съм писал в този клуб (и още толкоз в други нет' клубове) да спретнем една среща с кой му е кеф да се среща с мен. И до сега съм бил на към 4-5 клубни сбирки (с други клубове) и съм се срещал на чашка/софра поне с десетина пишещи в дира. В София и Пловдив. ВСЕ КАЧЕСТВЕНИ хора!!!

Имена/никове не споменавам, защото съм дискретен, но нямам проблеми който иска да ме изкаже що за сътрапезник съм. Поканата ми е отворена към всички, само че си давам телефоните само на лични бележки. По разбираеми причини!

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Аз пъкнови [re: MитpeШoпa]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано10.11.10 22:07



живях дълго на Аксаков над Кристал, та горе-долу та разбирам. Гледай кат идеш в някоя свястна кръчма, да си запишеш адреса още преди третата бира. Ясен ли съм?





Тема Re: Аз пъкнови [re: XlNG]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано10.11.10 22:23



до третата бира (1/2 л) само смазвам дулото, сИрЮзното пиене почва после...Ако някой около мен е още на масата за да продължи де

Адресите на кръчметата обаче ги записвам на хард' диска си и нЕмам проблеми да ги цитирам същата вечер по късно или на следващия ден.Да съм бил неясен с координатите на препоръчани от мен кръчми?!?АМ!?!

Апропо, ти май си единствения който би могъл да помни (и оценява) Лисичарника (Варшава) и Славянка, все на пантофи разстояние от Кристал.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: При мен нЕма нищо скришно!!!нови [re: MитpeШoпa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано10.11.10 22:52



Упрекът ми беше към младежа, не към тебе. Можем да организираме нещо другата седмица, макар че ми се очертава рязък банкрут.


Даже бих предложила да използваме същото кръчме за целта.



Тема "... бих предложила същото кръчме за целта..."нови [re: Petkana_Divata]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано10.11.10 23:37



Става, въпреки че бих предпочел по тихо място. Просто разговор на маса ми е по интересен от музиката. Понякога де.




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: "... бих предложила същото кръчме за целта..."нови [re: MitreШoпa]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано10.11.10 23:44



Кажи тогава, къде!
Видях те пред ВАС с абетора. Кефиш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.