Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Митре,нови [re: !Roxana!]  
Автор irini ()
Публикувано06.11.10 00:07



Да ти се връщат пожеланията (с всички прикачени към тях епитети)....!!!!!


Та, не ни извести в кой точно британски форум ще се включиш.... Изглежда забрави, докато сипеше ругатни тук. Просто ти го припомням.



Тема Re: Митре,нови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано06.11.10 00:37



Аз пък тебе ще те известявам, сбъркала си нещо пожеланията




Айде ма, смешник и шут такъв, как па нема да се хабим с тебе ахахахааааа




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Митре,нови [re: !Roxana!]  
Автор irini ()
Публикувано06.11.10 00:51



Аман и кога!!!! - КАКТО казва една ориенталска гръцка песен! Очаквам с нетърпение моментът, когато "явлението" Роксана, ще престане да "си губи времето с мен", простосмъртната.
Посвещавам ти следното парче, което не понасям, но съвсем точно отговаря на твоята същност



Ще видя утре 50-тината ти нови послания до мен. Сега трябва да излизам. Приятна вечер



Тема Re: Митре,нови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано06.11.10 01:15



Въобще не отварям неграмотните ти линкове.


Като ИТ кадър с дългогодишна практика, щом не ми харесва естетическия вид на линка, не виждам сми да се моря и да го штракам даже, за какво.


То е ясно, че е неграмотно творение и нема какво да очаквам от такова неграмотничество.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Ирини,нови [re: irini]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано06.11.10 11:48



Имам молба към теб и тя е да се спрат тези безкрайни разправии между теб, Роксана и Митре. На мене ми писна от караници, предполагам и на другите клубари също

.Обръщам се към теб, а не към Роксана, защото с нея изобщо не желая да комуникирам, а и се надявам ти да имаш повече здрав разум от нея.
За дразгите ви с Митре, когато съм считала, че той не е прав съм му го писала. Но в конкретния случай, да твърдиш, че той е изгонил джеймса и химберката, изобщо не си права. Погледни линковете които са дали Виливар и Митре, да разбереш кой за какво е баннат и от кого.
Химберката се държеше нормално преди да станат приятелчета с джеймса.....а за него беше ясно, че е в този клуб само за да се заяжда, злобее и избива комплекси



Тема Едно уточнениенови [re: 4ereshka2]  
Автор Gummibaerchen (himbeer)
Публикувано06.11.10 12:00



Макар че не ми се иска да пълня темата, но е добрте да се види от клубарите в БвЧ

Химберката се държеше нормално преди да станат приятелчета с джеймса.....

Държах се и се държа все още нормално за неща, които имат някаква основа и логика.

Това, което пише и пропагандира Вилива(и не само, но тя е "мулето"-носител) е расизъм по определението, както го пише в речника т.е. не моя категоризация.

А расизъм има своите срещуположни сили в закони и в обществото.

Редактирано от Gummibaerchen на 06.11.10 12:01.



Тема Re: Едно уточнениенови [re: Gummibaerchen]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано06.11.10 12:39



Това, което пише и пропагандира Вилива(и не само, но тя е "мулето"-носител) е расизъм по определението, както го пише в речника т.е. не моя категоризация.
------------------------
Значи ти си против писанията на Виливар, според теб това е расизъм. Проблемът не е, че спориш с нея, а че минаваш на лични нападки. (примерно кой бил стара студентка, кой живеел на общежитие...)

Това няма нищо общо с расизма.



Тема Re: Едно уточнениенови [re: 4ereshka2]  
Автор Gummibaerchen (himbeer)
Публикувано06.11.10 12:47



Не съм писала, че е "стара студентка", а че е 30 годишна студентка и мисля че някъде бях писала, че е "дългогодишна студентка" ( следва по-дълго от предвиденото).

Нито едно от 2те, както и живеенето в общежитие не е обида.
Писах че общежитието е временен минимум екзистенц, което важи като определение.

Ако това за някой е обида, то значи е обида ако определя хората, които свирят по улиците като "улични мужиканти"

Тук в града има улични музиканти, които са или музикали студенти, или свирят в оркестър т.е. не са нито бездомни, нито просяци (макар че имат чашка за монети пред себе си )



Така че го считай за лично обръщение и свеждане до личната позиция, а не до жълтата преса (на която Виливар явно е абонат )



Тема Re: Едно уточнениенови [re: Gummibaerchen]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано06.11.10 13:41




Май не само на мен ми се стува, че има лични нападки..



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.11.10 01:10



Черешке, защо изобщо се впускаш в диалози с химберката?

Тя дори не помни какво е писала, какво остава за друго.
Явно е решила, че вече няма бан - гледам се е развихрила с два различни ника в клуба, но все старото ниско качество на писане.

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.