Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано15.10.10 15:48



Има неща, които трябва да се случват точно на време, на точното място. Познавам прекрасни примери със 17-годишни и с 47-годишни майки. Според мен да си родител е дарба и не зависи от възрастта.



Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано15.10.10 15:59



Рокс, толкова емоционално разказваш как го "намачкваш'' ( това е разговорна дума при нас за прегръщане и целуване

). Всеки атом любов е важен!
Та, само така!
Аз бях много строга майка по отношение на държанието им. Първата дума на дъщеря ми беше моля. Но винаги много съм целувала децата си и продължавам да го правя.
Много се радвам, че детето ти е с теб! Много!



Тема Re: Евро-сирацинови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано15.10.10 16:05



Темата ти е страхотна! И валидна не само за Латвия, а за много страни. Опитвам се да се сетя по коя наша ТВ даваха такъв фил за село само с възрастни и деца. Ако го намеря ще дам линк. Направи ми впечатление и бележката на Ирини, която правилно отбеляза, че донякъде в такова положение са и децата на много работещите. И аз съм се чувствала тъпо, когато заради служебен ангажимент е било невъзможно да с еприбера у дома навреме.



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.10.10 16:08



то и майка ми много ме е целувала, толкова много че намразих целуването. И тя и сестра ми ме целуваха като луди, а аз само бяхаг и пищех като ги видех да се приближават.
Но това явно не е критерии за строгост, защото въпреки че майка ми ме държеше макс свободно, без вечерни часове, никога не ме е накарала за изчистя или да измия една чиния и т.под. но пък по отношение на здраве, учене и някои др нещица и била много строга в смисъл манипулативна. Непрекъснато ни говореше колко са важни тези неща и с настоятелно убеждение ме навиваше да правя квото иска. Отделно ако не слушах си знаех, че много ще ми се кара и що годе слушах. Усещах непрекъснат натиск и страх въпреки че не го показваше явно така че да го видят и околните, та всичко изглеждаше акто че ли става само и единствено по мое желание просто щото избягвах да се противя. За мен строг родител е този, който винаги си постига целите относно възпитанието на децата, без значение какви са те и по какъв начин. Щом постигам нейните, а не моите цели значи е властна и манипулативна майка




Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.10.10 16:10



аз лично не мисля, че гледането ми от баба ми до 5 год е формирало пропаст между мен и майка ми. Имале сме после достатъчно години за да се сближим. Явно характерите ни не са паснали




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано15.10.10 16:51



Ники,
малко отмествам темата, но при вас, ако детето ти ходи на детска градина, получва ли майката майчинство? Не говоря за детските надбавки.Тук голям скандла се заформи с такива случаи.



Тема То по соц'анови [re: Фиш]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано15.10.10 17:32



май почти всички родители бяха работещи през деня и децата си се мотахме сами (извън къщи с ключа на шията).

И си се отрасвахме сам' самички весело и безгрижноДокато "моруците" се връщаха от работа и "почваше терора"

"...донякъде в такова положение са и децата на много работещите...."


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:'Цунките и гушканетонови [re: Фиш]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано15.10.10 17:39



"...Но винаги много съм целувала децата си и продължавам да го правя...."

Къде беше преди 20+++ години да ме научиш как го правиш със сина си (ако го имаш де, с дъщери казват било по лесно). Моя синковец след като тръгна на училище ми заяви: ДО ТУК!!! Вече съм мъж и никакви целувки, прегръдки и т.п. лигавения


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема И моят така!нови [re: MitreШoпa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано15.10.10 17:44







Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано15.10.10 18:39



И аз съм се променила, да.


Но след проблемите в дир с определени модератори, които искаха да ме използват за лични цели, пък аз ги секнах доста....не обяснявам доста неща за себе си вече, и не виждам смисъл да давам публични отчети за себе си.

Определено не се показвам каквато съм в момента наистина. Тук със сигурност се придържам към ролята на онази първа Роксана, която се появи преди сигурно поне 10 години, ако не и повече




А дали съм наистина такава...това е друг въпрос




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.