Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Това е истиски "пич"...нови  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.10.10 14:09



вижте видеото приятели... макар,че темата е май за друг клуб,о си струва да се види!



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Това е истиски "пич"...нови [re: ZainGadol]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано06.10.10 14:56



Няма как да не се съглася с Волен Сидеров. И на моя баща родата е от Източна Тракия и се е преселила тук след като са избягали или изгонени не знам точно за да не бъдат избити . Оставили са там имотите си и са тръгнали само с малко багаж в една каруца , без покъщина и са гледали да скътат добре златни пендари да не им ги оберат като са ги тарашили по пътя и да имат някакви средства като дойдат тук продавайки златото. Да - нямаме нотариални актове за имотите останали в Източна Тракия . Баща ми си отиде от тоя свят с тая болка .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.10.10 18:48



Волен може и да говори глупости понякога, но в други случаи (и този) е АБСОЛЮТНО прав. И съм на неговото мнение.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.10.10 20:00



Разбира се,че е ПРАВ!!! И АЗ споделям на 100% това,което казва... Даже ако сега имаше избори... май везните към него накланят... (мойте де...)



"How much do you want for all of them?"

Тема Re: Това е истиски "пич"...нови [re: ZainGadol]  
Автор witch777 ()
Публикувано06.10.10 21:47



тоя няма ли най сетне да го приберат ония с белите престилки и да му бият тройна доза кукумицин...





Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано06.10.10 22:01



Сидеров отдавна ми загуби уважението. Сега каквото й да казва, ако иска даже на челна стойка да го казва, все тая.
Някой беше написал в коментарите под статията: всичко мара втасала, та Турция ни станала проблем сега.
Та, така. Иначе, по принцип е прав.



Тема Re:нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано06.10.10 22:04



Чай ся - това, че не е проблем на тебе или който и да е там, не значи, че не е проблем за държавата. На мен например хич не ми е проблем, че некви некадърни лекари и даскали или учени от БАН няма да си пълнят гушата. Хич не ми е и проблем, че нямало да има АЕЦ при Белене или неква тръба до Гърция. Но въпросът с имотите на тракийците ми е проблем.



Тема Re: Това е истиски "пич"...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор irini ()
Публикувано07.10.10 06:55



Добро утро, Барбарела, уважавам семейната ти история, но днес нещата са коренно различни. И е жалко да се "залепваме" за семейни истории ,случили се през поколение, в определянето на междудържавни отношения днес. И на мен гръцката ми рода ми разказва как през 43 българите били ги тормозили като окупатори.... баща ми (българин) още го считат за дивак...., а майка ми за ненормална, че се е оженила за него. Слушам ги на "вересия" такива приказки.... Подобни истории имат място в изучаването на историята на Балканите, но НЕ БИВА да имат място в нашия живот и особено, да влияят на днешната наша преценка.
Турция направи огромна стъпка към модернизиране на политическата си система. Отстрани благополучно най-твърдите полковници и е в добри отношения както с Русия и Китай, така и с Европейската Общност и САЩ. Приемането и в ЕО би означавало само едно - щит срещу "нашествието" на други мюсюлмано -азиатски елементи. Като отчетем, че ТУРЦИТЕ в последните години в болшенството си НЕ живеят според догмата на ислямската религия, за Европейския Съюз е ДОБРЕ да има за член Турция.
А г-н Волен Сидеров, вероятно под диктовката на съпругата си , журналист, който е добре запознат с техниките за манипулиране на общественото мнение, казва това, което трябва да каже, за да спечели изборите.... Много е лесно да възбудиш народа (и особено неуката част от него) с лозунги срещу "врага" - а кой по-" удачен "враг от традиционния: ТУРЦИТЕ ИДВАТ И ЩЕ НИ УТРЕПЯТ! Народът, дето му е по- лесно да бъде "враг" на някого, отколкото да се съсредоточи в справянето със своите вътрешни проблеми.
Смешно е дори да коментираме изявленията на Болен Сидеров! Толкова са прозрачни, че чак си мисля, дали пък българското население не е изпаднало толкова много, че въпросния да си въобразява, че ще улови с трици маймуни...
Но, не мисля..... И ако не съществуват днес политически партии, които народът счита, че ще извадят държавата от батака, утре ще дойдат такива, неминиуемо..... Не му се хващайте на дребните въдици на господина, моля.

Редактирано от irini на 07.10.10 08:23.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор irini ()
Публикувано07.10.10 07:05



Дали пък не смесваш понятиято "цигани" с понятието "турци"? Или, по принцип, си против всички възможни български малцинства? Не че ми харесва, че България си има ТУРСКО малцинство и е на път да се сдобие с ЦИГАНСКО малцинство, но все пак!? Ако въпросните малцинства бяха РУМЪНСКИ или ГРЪЦКИ, или СРЪБСКИ ( нарочно посочвам съседни народи), пак ли щеше да бъде подобно отношението?



Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор irini ()
Публикувано07.10.10 07:07



уРА~! Капка спечели изборите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.