Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано09.10.10 03:44



Никой никога няма да обяви бойкот на евтини стоки. Дори и да се вдигне врява, ще е за 1-2 дни.





Тема Re: Нобелова награда за мир - скандалнови [re: Бapбapeлa]  
Автор irini ()
Публикувано09.10.10 09:53



Моля, както казва израелско-българският ти колега, дай линк. Защото иначе е клевета, казаното от теб
Просто не е възможно да съм била шута на някого, защото е онеправдан, не защото съм добра, а защото си вадя хляба от намирането на "онеправдани" и изваждането на тяхната история на бял свят..... Да уточним и това: по теорията на демокрацията онеправдан е този, който доказано от СЪДА бива считан за онеправдан, а не този , който по махленски се оплаква че е онеправдан,а когато дойде ред да свидетелства пред официалните органи, или да даде изявление пред камера - изведъж онемява и не се самосмята за онеправдан....
Та това, по повод на репликата ти отнесена към моето изявление по основната тема.



Тема ЛИНК ЛИ ИСКАШ?!?нови [re: irini]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано09.10.10 11:20



Те ти го линка, барабар с историята за к'во става дума. Да не се разквичиш че вадя цитатите от контекста им:

[re: irini] Отговор на мнението
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано 09.10.10 00:32

В отговор на:
-------------------------------------------
това, което има значение е, светът да разбере най-сетне, че не бива никой най-обикновен индивид и неговото щастие да бъдат пренебрегвани в името на целите на една държава.
------------------------------------------


тъй ли... в другата тема беше на друго мнение и образно би шута на стотици хиляди българи , техния живот, а за щастие и дума не може да става защото те такова не са видели.


================================================

[re: Бapбapeлa]
Автор irini ()
Публикувано 07.10.10 06:55

Добро утро, Барбарела, уважавам семейната ти история, но днес нещата са коренно различни. И е жалко да се "залепваме" за семейни истории ,случили се през поколение, в определянето на междудържавни отношения днес..."

=================================================

А за какво става дума изобщо? За репарациите които Турция се е задължила с договор да плати на тракийските бежанци в България ама до ден днешен не е платила и грош.

"Просто не е възможно да съм била шута на някого, защото е онеправдан, не защото съм добра, а защото си вадя хляба от намирането на "онеправдани" и изваждането на тяхната история на бял свят....".

Това че "образно" си била шута на всички тракийски бежанци и наследниците им, с поколения се вижда след като се проследи кой какво пише и коя как му отговаря.

Твойто лицемерие и комунярска демагогия "Просто не е възможно да съм била шута на някого, защото е онеправдан" могат да измамят само някой с по къса памет. А ти разчиташ точно на това - че не всеки помни какво някой написал преди няколко часа в отговор на нещо друго, особено ако липсват цитатите на които се отговаря.

Е да ама не

(както е казал някой). В дадения случай Барбарела и пишещите преди нея пишеха за тракийските бежанци, а ти с типичната си демагогия, се направи на "защитник на онеправданите и изваждането на тяхната история на бял свят". Което не е лошо, по принцип, но в случая не е по тематиката.

Нищо, опита се да се извъртиш, сгащих те, опитай пак.

П.С. Опс, копирах цитатите пък забравих линка. Те ти го и линка:




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MitreШoпa на 09.10.10 11:22.



Тема Re: ЛИНК ЛИ ИСКАШ?!?нови [re: MitreШoпa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано09.10.10 12:53



Благодаря ти Митре !!!!



Точно това имах предвид, като написах по-горното мнение.

В другата тема неглиже ми говори , че видиш ли семейната ми история ( а тая е подобна и на хилядите тракийски бежанци ) е маловажна в определянето на междудържавни отношения днес.., а след това тук пише, че ...това, което има значение е, светът да разбере най-сетне, че не бива никой най-обикновен индивид и неговото щастие да бъдат пренебрегвани в името на целите на една държава.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re:нови [re: Шишapkи]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.10.10 14:14



Което поставя и Китай в неизгодна позиция, защото има нужда от пазари за боклуците си


Според мен ще се цупят известно време и ще забравят.

Do what works or do what's right?

Тема Re: ЛИНК ЛИ ИСКАШ?!?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано09.10.10 14:46



"...Точно това имах предвид, като написах по-горното мнение..."


То да беше САМО това - нейсе. От вчера партайгеносинката има няколко "бисерчета" които не биха засрамили никой парт' пропагандатор на ниво ТКЗС/МТС/квартална ОФ' организация. Барабар с покровително' менторския си тон, който вероятно го е научила от "другарите" просвещаващи раята по парт' събранията.

Това освен вечното и подмазване с плоските комплименти и галене с перце за да демонстрира колко е приятен събеседник и готин човек. За да може да капе, между другото, колко са лЬоши модераторите. Демек аз, дет' я сгащвам най често в лъжи, клевети и манипулативна демагогия и я сритвам чат пат за това. Партайгеносинката разчита на късата памет на четящите, а аз доста и преча като и цитирам "бисерчетата" и други комунярски 'фатки.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано09.10.10 19:37



Проблемите не са само с боклуците, а с огромните валутни запаси, с които Китайците са се заредили... А те вече ги използват, за да купуват света... А цупенето ще е 2 дни...





Тема Re: Нобелова награда за мир - скандалнови [re: irini]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано09.10.10 19:51



Мухахахаа. Ти отричаш всяко нещо, което не можеш да обориш. Проявяваш голяма арогантност и абсолютно неуважение към другите. А като добавим, че не знаеш значението на българските думи, воденето на някаква смислена дискусия с теб става невъзможно и излишно.





Тема Re: ЛИНК ЛИ ИСКАШ?!?нови [re: MitreШoпa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано09.10.10 19:55



Да добавя ли и аз стари истории на Ирини, или аре нема нужда?


Моята памет определено не може да бъде наречена къса, аз мога да ви извадя мноу тлъст списък с демагогиите й, заради което бях банвана от вас (не от някой друг...

) много пъти, защото я хващах редовно в изцепки.


Е, ако не съм аз, ще сте вие, тя няма да изневери на себе си, шило в торба не стои.

Сърбайте й сега чорбата! такава си я отгледахте, защото й харесвахте мазния език и дебелашките лъжи!






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 09.10.10 19:56.



Тема Re:нови [re: Шишapkи]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.10.10 21:02



Те в момента изкупуват полуфалиралата ни южна съседка! Папандреу беше много доволен от свежия приток на инвестиции ...

Do what works or do what's right?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.