Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лудите (не) са на изчезваненови  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.09.10 11:18



Току що прочетох една статия за една жена в Германия, която в момент на умопомрачение взела, че гръмнала няколко човека, ранила 18 и убила 4-ма.
Защото бащата на сина й не й позволил да го види ...
Въпросната Забине (не мисля, че името е немско) изпаднала в амок и стреляла напосоки ... и то в болница!
Адвокатка с пистолет.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Лудите (не) са на изчезваненови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано21.09.10 12:32



Баш немско си Сабинето, ама не е там работата. Нещо яко я е ядосало.





Тема Re: Лудите (не) са на изчезваненови [re: Bиливap]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано21.09.10 14:39



В отговор на:

Въпросната Забине (не мисля, че името е немско)




oх, пак се почна с предразсъдъците в този клуб

Само че този път Забине е много немско име, жена с професия, в Германия право се завършва трудно /няма свободни университети / и ми е интересно каква история за криминални турци, цигани и араби може да се съшие с бели конци тук?



Тема Re: [re: steinbock]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.09.10 18:14



На мен ми звучи турско, затова предположих, че не е немско, но щом казвате, че е ...


Не съм чела истории със съшити бели конци по случая, но ако имаш желание - съшии си една

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.09.10 18:15



Доколкото разбрах от прочетените статии, ядосал я е бившия й мъж, който взел детето и не й позволил да го вижда.
Ама нормалните хора не тръгват да стрелят наред в болница в такава ситуация



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано21.09.10 20:45



Вил,
Животът е просто нещо, уж. А всъщност не е. За някои хора.
Не бива да съдим. Дори и да не беше образована и с кариера, пак можеше да изкрейзи. И това не е от хубаво и щастливо ежедневие.



Тема Re: Лудите (не) са на изчезваненови [re: steinbock]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано21.09.10 20:47



Мислех си, че това име е много разпространено в Източна Германия (имаше едно младежко списание едно време Нойс лебен

), но събитието се е случило в югозападната част на страната, което нищо не значи, разбира се.



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.09.10 21:00



Ако беше гръмнала само себе си, нямаше да я съдя. Но умишлено убийство на невинни хора, които просто са били на грешното място в грешния момент ... осъждам



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.09.10 21:32



И да осъждаш и да не осъждаш - жената явно е превъртяла. А превъртялите не отговарят за действията си. Вероятно е имала някакво психиатрическо заболяване. Нелекувано, или недолекувано.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.09.10 22:54



Мда, може и да е имала психическо разстройство. То това ще се разбере впоследствие. Сетих се и за онзи скорошен случай във Финландия, когато един ревнивец отишъл в един шопинг център и изпозастрелял бая народ като всъщност искал да гръмне бившата си приятелка ... че го изоставила или нещо такова.
Те тия или са си били психари от началото, или просто са превъртели на момента


Във всички случаи е ужасяващо, че и невинни случайни хора наблизо го отнасят ...

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.