Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.11.10 20:20



Аризе, аз имах онова, което описваш.


Имах шеф, който беше чернилка, ама трудно ти е да си представиш колко черен и грозен.


Той редовно се гавреше с мен на расистка основа, както никой бял никога не си е позволил. Всичките ми колеги ме разбираха и съчувстваха, но никой не се обади да ме защити, просто такъв е закона, никой не иска и не може да прави спорове на расистка основа. Еле па срещу шеф, сещай се за какво иде реч.


шефа си позволи такива подигравки, че напуснах и в края му казах, аз съм повече европейка и британка, отколкото ти, черно подобие на човек. Поведението ти е жалко...както и да е. Той се задави....а бившите ми вече колеги ми изръкопляскаха.....кел файда.....


Изпратиха ме с овации, ама тайно от него....ако това ти говори нещо....просто не смееха да покажат искрените си чувства....




Такъв е закона тук, и никой не смее да го престъпи. Ревах на партнера, ревах...и какво от това, той ме утеши, каза, разбирам те, намери си нещо друго и забрави това, не се натоварвай не се ядосвай, нема сми.


Имах такъв лош тормоз, че ....после ми светна пред очите и си повярвах, че отново съм нормален бял човек. Не зная дали някога си бил тормозен заради цвета на кожата си. Е, аз бях тормозена по най-злия и отмъстителен начин.


Мога да разкажа и подобни случки от Холандия, но в обратна посока, че съм нямала платинено руса коса и сини очи. Аз съм очевидно бяла, но очите и косата ми са пепеляви и светлокафяви, сменят си цвета на различно осветление. Но не съм била руса и това е положението.



Та, видела съм и двете страни на медала. Дошло ми е до гуша от откачени. Нема ли нормални хора на тоя свет бре




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор irini ()
Публикувано04.11.10 23:24



Ще продължава някой Идниец да ти обяснява това, докато не си способна да защитиш цяла България а ,не БЪЛХАРИЯ....
Точно поради тази причина говоря, че всеки член на българското общество (Циганин, помак, българин) трябва да се стреми всички членове на това българско общество да се образоват докато не достигнат до нивото, което желаем да бъде представително за родината ни.
Това по въпроса. Няма да коментирам повече, за да не се получи някой скандал без смисъл. Омръзна ми от скандали с теб.



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.11.10 23:33



Жено, що не се махнеш от нета, че само се излагаш като кифладжийка.


Не знам кой ти е дал тапия, защото е очевидно, че немаш капацитет даже за пълнолетие.


Ти очевидно си !@#$%^&*()...РОКСИ, УКРОТИ СЕ!!! , ако си въобразяваш, че някой в друга страна аброуд ще ти позволи да правиш лични националистически войни. По-вероятно е при първо обаждане да ти направят кротка забележка, при второ директно да те окошарят с последствия, при трето и повече провинение да те прекарат през съда с присъди като рецидивист.

Ти явно не си у ред, да раздаваш съвети за лична война на расистка или националистическа основа.


Аз шпродължавам да твърдя, че чужбината си я видяла само през крив макарон.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от MитpeШoпa на 04.11.10 23:43.



Тема Re:нови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.11.10 23:36



От къф па зор аз ще се стремя да образовам циганите.

ТЕ не се стремят да са образовани, аз насила хубост ще им правя, айде холан, пак глупости си писала, ти способна ли си да напишеш нещо логично и нормално.


Коя съм аз, да тикам циганите и прочие какви беха си изброила, да се образоват? на това му се вика насилие и културно претопяване, нека си стоят необразовани, те се гордеят с необразованата си култура и я смятат за свещена. Аз не щем да правим културни революции и да насилвам горките хорица като не щат, не щат.


Баси, толко си тъпа, че ....






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: irini]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.11.10 23:39



От къф па зор рОдината ни ще бъде представителна точно с нивото на циганите и помаците, че не разбрах къде са българите в тая схема?


Леле, ама сека дума в твойте бисери направо убива от идиотизъм...как го правиш, моме, то талант се иска да си толко генерално тъп?






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор irini ()
Публикувано04.11.10 23:55



Не мисля, че ако някой е от друга раса би могъл да бъде наречен расист.... По простата причина, че онеправданите НЯМАТ ВЪЗМОЖНОСТ да онеправдаят тези, които ги изправят до стената. Много е просто, ако се замислиш. Само, ако си направиш труда да се замислиш....
Не съм нито негърка, нито циганка. Правя това изявление, за да не се стигне до подобни "обвинения " вместо да си говорим по същество.



Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.11.10 00:23



Май в медицината беше правилото, че колкото повече чакаш преди да лекуваш заболяването, толкова по-зле става и по-крайни мерки се налагат.
Ще е много неприятно, когато проблемите са се задълбочили до там, че единствената алтернатива да е с крайни мерки. Умерените алтернативи ще са просто неефикасни.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.11.10 00:29



Ирини, ако може да те питам. Какво влагаш ти в думата "расизъм"? Бял човек тормози чернокож? Бял тормози китаец? Бял тормози латиноамериканец? Бял тормози който и да било? Българин тормози циганин? Расизъм ли е, ако циганин тормози българин и ако чернокож тормози бял? Тоест обратното на примерите?

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор irini ()
Публикувано05.11.10 01:27



Да. Ако "белият" човек се намира един едиствен (или в малка група от себеподобни) в среда на - да речем условно "азиатци" и те всячески се опитват да му покажат, че не е желан там, в тази среда, независимо от декларациите на парвителството на същата страна относно темата. Това е расизъм. Но не съм го виждала това масово от другите представители на човечеството ( със съвсем малки изключения в консервативните китайски кръгове, дето все пак, след диалог, са малко по гъвкави в мненията си , отколкото някои пишещи тук),



Тема Re: към Митре:нови [re: !Roxana!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.11.10 15:34



ти нали имаше правило ковнато горе, че не толерираш националистически дрязги и какво беше, офенс на расистка основа?



ирини директно ме праща да съм расистка и да се дърля на национална основа да съм защитавала бълХария, ти се правиш на луд за нейните съвети, и се репчиш на мен?


Откога в тоя клуб на ирини е позволено да раздава националистически съвети и чак да се репчи че никой не е по-патриот от нея? е ли еднакво да си патриот и да си националист, или ирини пак изобрети съветската подводница и се потопи в баренцово море, за да отмине мофдераторската буря и тя да си изплува пак на спокойствие?



Ей, митре, ше ни свърши много бързо приятелството, щом тук заради ирини се толерира расизъм и национализъм.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 05.11.10 15:37.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.