Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.10.10 23:24



Не, въпросът ми беше риторичен и няма нужда от отговор. Никой не се интересува от живота ти.



Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано21.10.10 23:42



Лично аз избягвам да говоря в множествено число. И не бих написал че не ме интересува нечий живот след като съм написал че съм проверил присъствието му в нета.

Не че не е легитимно, ама малце противоречиво.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: MitreШoпa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.10.10 23:49



Не отнема кой знае колко време, само да прегледаш постовете в една-единствена тема и да кликнеш в профила. А присъствието в нета изобщо не отговаря на понятието "личен живот", поне според мен. Това, какво разказва някой за себе си тук - това ли е животът?
Ама поне разбрах какво е "стойностно четиво".



Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано22.10.10 00:01



Не става въпрос колко време взима проверката а факта че е направена проверката.

Гле'й с'я, и петте пръста на една ръка не са еднакви, та к'во ли остава за различни хора...Всеки с бръмбърчето си и с индивидуалния си стил на изявявата му в нета. Take it easy and smile a lot, better still laugh a lot - seems it's a healthy thing to do.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: MitreШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.10.10 00:21



Мда, проявява доста засилен неинтерес към моя живот, кога живея, кога се виждам с познати и приятели - просто невероятен неинтерес, даже се и фръцва като й отговоря на чуденката
Да се чуди човек защо ме чете като проявява такъв неинтерес значи ... Като гледам качеството на отговорите й, просто си търси заяждане
Това, че сме с различни гледни точки относно някои процеси и явления, не е основание да прехвърля обикновеното различие в заяждане на лична основа.
Но пък някои ги влече, какво да правя

Do what works or do what's right?

Тема Re: Е не съм бил в САЩнови [re: MitreШoпa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.10.10 01:06



М да - чайна таун



Bеer? Mоre?



Тема Re:нови [re: MitreШoпa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано22.10.10 01:38



В отговор на:

Не става въпрос колко време взима проверката а факта че е направена проверката.



Не съм сигурна, че само на мен ми е минала таз мисъл през главата. Ама хайде, така да е, мойте бръмбари да са най-много и най-бръмчащи.



Тема М да - чайна тауннови [re: bira_more]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано22.10.10 09:49



Е па к'о му е лошото на чайна' тауните по голЕмите градове в щатите. И в Лондон?Да не би да секат с китайски мечове кратуните на дългоносите бледолики дръзнали да кльопат в ИСТИНСКИ китайски ресторант? С китайски готвачи и (предимно) китайски продукти...ъъъ...подправки?

И да не би в Литъл Итали да отвличат WASP' богаташите за откуп по сицилиански тертип?Нищо подобно, правят задно салтомортале да си оставиш парите в ресторантите и магазините, да останеш доволен, и пак да се върнеш, па и на приятели да ги препоръчаш.

Единственото което малко пречка е че в някои арабски ресторанти не сервират алкохол (включая и бира). Обаче слава богу има предостатъчно ливански ресторанти (които ги държат християни) и там нЕма такъв проблем.

Апропо, проблема с алкохола (и разголените мацки) го има И по нашенско, и в братския (вече египетски) Синай Само по спазващите догмите мюсулмани в чисто арабски градчета не държат бира в ресторанта си, но ако знаеш как да си поискаш, ти я носят в найлоново пликче от съседния киоск.

В смесените градове като Хайфа, Ако, Яфо, Луд и Рамле проблема изобщо не съществува, особено при християните.

В Синай тоже. Почти нЕма хотел по ресорсите им без барче, а на плажовете разнасят изстудени бири за кой' го мързи да мръдне 20-50-100 м до киоска. И да, молят мацките да не се разхождат по цици за да не смущават по религиозните араби туристи. Верно че навсякъде има по няколко хотела с клиенти от съседните арабски държави ама там си има табели на 5 езика предупреждаващи европейците за ситуацията и всичко е безпроблемно. Докато поредната откачалка се взриви между "неспазващите шериата" де.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор MrB (циник)
Публикувано22.10.10 17:13



не, не го знаех... честно!



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано23.10.10 08:23



По-скоро трябва да се насърчи създаването на местни аналози там, където е проблема.
.......................

Проблемът отдавна е и в Европа - в Англия, в Германия, в Белгия... Къде са феминистките движения в тия страни?

Дори Witch 777, която е лесбийка и би трябвало да е върла феминистка, се изрази политкоректно в оная нейната тема "Харесвате ли бурката". Вместо да напише: "Допада ли ви как мюсюлманските прасета промиват жените си, как ги тъпчат и унижават? Готови ли сте да приемете това свинско поведение във вашата страна?", тя ме пита "Харесва ли ви бурката?"...



"1984" wasn't meant to be a manual.


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.