Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор MrB (циник)
Публикувано21.10.10 11:03



"Сигурно много се дразни като гледа, че тукашните жени са свободни да правят каквото искат, а тя трябва да се подчинява на мъжа си. "

а може и да не се дразни... има хора и хора...



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.10.10 13:00



По-съшита с бели конци история от тази отдавна не бях чела!

"Общата ни позната, която ни запозна (мислейки си, че след като сме съседни държави имаме много общо - грешка!)"
И тези, дето не живеем в Скандинавия знаем, че съседните там държави се недолюбват. Така че няма как да е приложила този модел спрямо теб и туркинята. Това важи и за, ако не всички, за почти всички съседни държави в Европа. Пак се престара с това да ни убедиш, колко силно трябва да мразим. То и аз ако попадна на такава като теб, дето мрази поголовно, съм способна да я изкарам от равновесие, стига да не получа многозначителни сигнали, като посритване под масата от домакинята.
А това, дето с почти всеки постинг се опитваш да ни убедиш, колко си интегрирана и колко много познати от местните имаш, оставяш само впечатление, че нещо не е съвсем наред при теб.
И други българки живеят в Норвегия /от друг форум/. За една даже пишат по списанията и на кориците им има снимки на нещата, които изработва, ама как пък веднъж не написа колко много е интегрирана.



Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.10.10 13:18



И аз отдавна не бях чела по-безсмислен пост от този


Какъв точно ти е проблема? Че не всеки мисли като теб? Че жената не е запозната в детайли с историческите и политически взаимоотношения между две далечни страни? Че имам много приятели сред местните и се чувствам добре? Че се дразня на кухи патки? Всичко изброено?
Не гледай в чуждата паница, гледай си в твоята От равновесие не можеш да ме изкараш, защото не се вписвам в рамките, в които си ме поставила. Но като гледам - ти лесно излизаш от равновесие.
Изобщо ... убягна ми стойностното в поста ти, защото се удавих в злоба и жлъч от твоята посока.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: MrB]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.10.10 13:20



Промит мозък, а? Може

С такова бръщолевене, всичко е възможно.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.10.10 13:44



Отдавна съм разбрала, че само тези с твоите идеи могат да отговарят на постингите ти. Който не е съгласен с твоето мнение - "гледа в чуждата паница". Е, няма да стане - ще пиша когато и в които теми си искам. И какви стойностни четива търсиш в интернет форум, като БвЧ, тук изливането на помия е в реда на нещата, като се започне от теб.
Мухаха, удавила се в злоба и жлъч, да можеше да почустваш твоята, дето така щедро бълваш, щеше да се изпепелиш.

П.П. Не ме убеждавай, че се чувстваш добре, на мен ми е безразлично. Животът ти преминава в дир-а. Ей, сега прегледах часовете на някои от постовете ти - късно през нощта, рано на следващата сутрин - все в едно и също денонощие. Кликнах в профила ти да видя колко мнения имаш - че то няма клуб в който да не пишеш! Кога живееш "реално", кога ги срещаш тез познати?!

Редактирано от Asia. на 21.10.10 13:47.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор MrB (циник)
Публикувано21.10.10 13:58



извинявай - не стана ясно кой е промития - виртуалната мюсюлманка или ти... но за бръщолевенето си права!



Тема Е не съм бил в САЩнови [re: SoCal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.10.10 17:38



ама там до колкото знам сички плюскат бигмак, и се напиват с кокакола. Та - тва е общото основата околко която се обединяват всички останали култури.
САЩ няма мултикултура - има една култура, и тя е in $ we trust. Всичко останало са оттенъци. С едно дребно изключение - мюсулманите. Виждаме идеално техните традиции, и израз на мултикултуризъм. На 11 - цял свят ги видяха. Може пък това да е бил начин за по лесна подмяна на кулите? Не знам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е не съм бил в САЩнови [re: bira_more]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано21.10.10 18:06



"...САЩ няма мултикултура..."

Грешиш, има я. Само 'дето изглеждаше малко по различна от тази която я опитваха в Европа. Ама и субектите (тези от "вносните" култури) са по различни от европейските "вносни". Говоря обобщително, винаги има девиации от мнозинството.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: MrB]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.10.10 18:49



Щом държиш изрично да напиша това, което вече знаеш - тя.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.10.10 19:03



Определено не смятам за голям пропуск, ако перманентно недоволни и заяждащи се лица, не отговарят на това, което съм написала, защото нищо съществено не пишат

Така че можеш да не се хабиш.
Известна част от свободното ми време преминава в дир-а, защото така ми харесва Ти форумската полиция ли си да държиш сметка на хората кога пишат, къде пишат, колко пишат и какво пишат?

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.