Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.10.10 20:36



Щом го споделяш, очаквай и теб да те нарекат нацистка, фашистка, дискриминаторка, расистка и роднина на Хитлер

Изобщо ако имаш мнение, което се различава от политкоректното, им се привиждаш като нещо такова Интересно, че у дома няма нито една свастика, нито една снимка на Хитлер или Мусолини, нито книга по темата ... тц, тц, какъв пропуск

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано12.10.10 21:11



Аз хм, леко си промених възгледите от последните години.


И аз не се мисля за Хитлер или Живков, ама мислим, всеки циганин с престъпление да го пратим за сапун, само това ще помогне




Циганин, дето не прави престъпления, да му се уважи интеграционното желание, аз така го разбирам. Ама на дело, не на думи. Щом няма престъпления и е редовен гражданин като всички други, начи циганина окей. Щом наруши нещо, да го погнат и на сапун, това е моето мнение! за тях щом няма закон, нека има изтребление на престъпници, аз на това му викам законна интеграция, наложена от социума, за да се опази от тея скакалци


Живков разправяха, слагал червени точки по зелените паспорти на циганите. Мен ако питате, една голяма червена страница в паспорта на всеки циганин, бил ли е в затвора. Бил ли е в затвора, отива на сапун или всичко в червената страница

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:нови [re: MitreШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.10.10 21:15



Огромното мнозинство се съобразява със закона и с традициите на инакомислещите/инаковярващите.

...

За обществения транспорт (в който пътуват и супер' религиозни и нерелигиозни) има неписано правило - мъж не сяда до супер религиозна жена, и жена не сяда до супер религиозен мъж. В линиите минаващи през супер' религиозните квартали (местни и междуградски) има неписано правило жените да сядат в задната ч1аст на автобуса, мъжете-в предната. Нормалните хора спазват това правило, не търсят провокации и ненужни търкания.


Сега стана ли по-ясно кое кое е?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.10.10 21:19



С тези сапунени влечения, веднага ти слагат етикета. Независимо ти за каква се мислиш или не

Щом стадото казва, че си такава, няма значение ти какво мислиш за себе си

Do what works or do what's right?

Тема Re:РОКСАНА!!!ТОВАнови [re: !Roxana!]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано12.10.10 22:07



"...ама мислим, всеки циганин с престъпление да го пратим за сапун, само това ще помогне..." е на ръба на нарушаване на българските закони отнасящи се до подстрекателство на етнична основа. И на дир'ските правила, точка 6. Въздържай се от подобни изрази, моля.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано13.10.10 00:08



Ти беше права, веднага ми се лепна сапунения етикет






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Редактирано от !Roxana! на 13.10.10 00:12.



Тема Re:РОКСАНА!!!ТОВАнови [re: MitreШoпa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано13.10.10 00:11



Чакай малко, Митре



Ако почна да пиша, всеки българин с престъпление, на сапун, това подстрекаване на етническа основа ли е? и къде видя етническото по-горе? чукча не разбира....


Ако пиша навсякъде, българин с престъпление - на сапун, това ще дойде като искане за по-сериозни наказания за престъпниците. В случая, искам престъпници да станат на сапун, къде виде етническото бре ?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re:РОКСАНА!!!ТОВАнови [re: !Roxana!]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано13.10.10 00:20



Не се прави на ударена, знаеш много добре какво означава израза "на сапун" в подобен контекст. Мисля че съм достатъчно ясен, а и ти не си глупава и разбираш.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:РОКСАНА!!!ТОВАнови [re: MitreШoпa]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано14.10.10 15:35



Колкото и да не ти се вярва, на мен не ми пука за националност или етнос, а за престъпление, а ти се правиш на ударен по въпроса за престъплението.


Без значение националност или етнос, ако има държавен проблем с престъпни групи и престъпност, както и хан Крум е установил, ще има сечене на ръже и глави.

Ма нема държавници с топки в БълХария, да повторят Крум. Де да имаше! Даже Живков имаше топки за това! Колкото и да го плюят, неслучайно е държал тая държава на крака повече от 30 години!


Не ми пука от националност и етнос, повтарям! Пука ми, че страната не може да се вдигне на крака от престъпници и престъпност!


На сапун, да! Не ми пука кой е какъв е! Щом е престъпник, на сапун!




Да, за твърди мерки съм! нека режат глави и да ги варят на сапун, белки се спре съсипията на народа! който не е виновен!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Мултикултурно общество - 3нови [re: Bиливap]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано16.10.10 23:34




Най-после наченки на здрав разум в Европа!!!

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.