Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: не съм от тезинови [re: MitreШoпa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано31.08.10 23:05



дето се извиняват на някой /някоя който/която също обижда, като ми се извини тя/той първо, тъй като тя/той започна с нападките аз ще си редктирам постинга



Тема Re: за Долчето не си права!нови [re: LlRA..]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано31.08.10 23:09



супер, а тя от къде знае аз къде съм и от къде зная моята професия каква е та да ми се дърви тук и то на тема която е за България А НЕ персонално насочена към някаква си Долче ??? айде сега без спам по темата ми за България плийс

ако Долчето си има някаквио проблеми д аси ги решава аз не се бъркам в работат на хората, аз отговарям каквото повикало такова му се обадило, ясно е



пример: на теб да съм ти се издървила, не само в началото малко



Тема Re: много е добренови [re: Бapбapeлa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано31.08.10 23:10



гледам му блога





Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано31.08.10 23:16



Бе не знаеш на кой какъв ден му е:)))


Иначе и двете сте образи

Не се връзвай



Тема Re: За България, в която вече няма...България!нови [re: dymo]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано31.08.10 23:24



България си е България, Димо.
Няма как да е Уругвай, например.
Нещата се променят, по-видимо, когато не си всеки ден тук, по-незабележимо, когато ги виждаш всеки ден. За добро и за зло.
Ма си е България. Не че бих имала против да се събудя утре и да се окаже, че вече се е превърнала в Бразилия... ма, нъцки.





Тема Re: много е добренови [re: dymo]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано31.08.10 23:25



Чете ли и за инициативите му за спасяване на плажа Корал . Той мен ме беше поядосал преди няколко месеца, но за тия инициативи няма как да не ги призная .

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: не съм от тезинови [re: dymo]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано31.08.10 23:36



"дето се извиняват на някой /някоя който/която също обижда, като ми се извини тя/той първо, тъй като тя/той започна с нападките аз ще си редктирам постинга"

Пък аз не съм от тези които толерират подобни изрази спрямо други клубарки пишещи тук. Особено ако почваш да фантазираш за някакви въображаеми обиди и нападки.

Имаш едноседмична почивка от пишене в този клуб, предостатъчно за да намериш обида и/или нападка в което Долче написа:

"...Не мога да приема "оплюваческата" форма, която използва, за да разкаже за преживяванията си...."

И да прецениш как би се почуствала майка ти, сестра ти или ти самата, ако някой ти беше написал което ти написа на нея.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от MитpeШoпa на 31.08.10 23:37.



Тема Re: За България, в която вече няма...България!нови [re: Caffe Noir]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано31.08.10 23:37



Сънуваш Рио тииии:)))



Ко праим ние тук ве?





Тема Имай милост!нови [re: LlRA..]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано01.09.10 05:01



Не ме поставяй под един знаменател с неподходящи екземпляри.





Тема Re: За България, в която вече няма...България!нови [re: KлинтъH]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано01.09.10 08:56



ако съдя за приятелите ми Българи с които съм работил и умни и работливи.....просто държавата скапана.
..................................

Да, това е така. Няма как да го отрека, а колко много искам...

онези същите "американците" ги поставиш в условията на Българите тук да кретат месеца с 300лв ще е 5-пъти по-лошо, и въобще няма да са същите толератни, добри хорица, услужливи...както всички ги познаваме, ще има да се стрелят на месо......
................................

Американците по-принцип са много странни, поне за мен. А най-странен ми е техния катастрофичен рефлекс, че държавата им запада или ей сега ще се разцепи по разни расови или други линии, а в същото време САЩ стават все по-мощни и по-мощни. Просто явно те са в юношеската си възраст на нация и като типичен юноша се люшкат от краен катастрофизъм и депресия до крайна арогантност и безочие.

Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.