Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Иран и атомната енергиянови  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.08.10 19:38



Заплашват със световна война, ако някой пробва да им бомбардира реактора, както САЩ направиха с Ирак


Дали пък краят на света няма да дойде по-рано от 21.12.2012?

Do what works or do what's right?

Тема Re: Иран и атомната енергиянови [re: Bиливap]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано22.08.10 19:51



Ей сега скоро като дойдат републиканците на власт ще се оправят нещата.
С конвенционални оръжия Иран ще е долу за по-малко от 1-2 месеца....
същото ще стане и със северна корея.
Икономиката ще отиде нагоре, после след 3-4 години "лошите републикански" чичковци ще бъдат смъмрени, че са много войнствени, ще дойдат миролюбивите демократи на власт да покажат колко хуманна е Америка и така
кръговрата го има и колелото се върти....

От край време е така, през Корейската война, Виетнамската, Войната в залива и така.....история





Тема Re: Иран и атомната енергиянови [re: Bиливap]  
Автор Frenger (She)
Публикувано22.08.10 19:54





сега сериозно,евалла на администрацията на Обама в това ,което направиха тази седмица !
изтеглянето на войските,преговорите на 2ри септември,помощта за Пакистан ,обещанието за ревизиране на freddie mae и fannie mac и т.н



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.08.10 19:56



Знам аз, че заради американската мегаломания и други държави ще бъдат въвлечени в конфликта и ще пострадат, но щом това те вдъхновява ...



Do what works or do what's right?

Тема Re: Иран и атомната енергиянови [re: Bиливap]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано22.08.10 20:29



Няма да е края на света но ще отключат кутията на Пандора и много хора ще пострадат. Ако израел нападне Иран, вероятно израилтяните ще изпитат на гърба си случилото се с евреите преди около 2000 години, когато римската империя ги е попиляла. А ако САЩ нападнат Иран, това ще изстиска ресурсите им до тотален срив, след което вече няма да са световна сила и никой няма да се съобразява с тях.
И вероятно и в двата случая ще пламне световен конфликт - мюсюлмани срещу християни.
Съвета ми към живеещите в израел и района е да напуснат докато е време.



Тема Re: Иран и атомната енергиянови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано22.08.10 20:36



Това някакъв нов нюз ли е?
Нали през пролетта приветстваха конференцията за забрана на атомното оръжие?! Пак ли са във фаза "карастанчовите"


Според мен Израел представлява мн. по-голяма опастност, поне в близкия Изток, отколкото Иран, но там винаги е в ход дългата ръка на чичо Сам.



Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.08.10 20:56



Чисто нов

Според мен и Израел, и Иран са опасност ... Но ако се стигне до там Иран да ударят Израел или Израел да ударят Иран първи ... ще стане напечено. Защото САЩ ще се намесят в защита на Израел, мюсюлманските страни ще се намесят (вероятно) в защита на Иран и ще стане много грозно.
Европа е логичен съюзник на САЩ в случая, което ... само по себе си ще навлече сериозни проблеми на континента.
Дано съм лош пророк, но ако започнат враждебни действия там ... аз не очаквам нищо добро.

Do what works or do what's right?

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано22.08.10 21:23



Да, това са ходовете на политическия шахмат. Дано не се стигне до мат на човечеството.



Редактирано от Muskat на 22.08.10 21:28.



Тема Re: към Клинтън [re: Frenger]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано22.08.10 21:27



Добре че този кретен Буш няма синове и поне за сега дъщерите му нямат политически амбиции.



Тема Re: [re: Muskat]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.08.10 21:31



Ако се стигне, дано след рестарта нещата са по-хубави

По-малко хора, по-бавно потребление на ресурсите, по-голямо спокойствие (може би) и повече мъдрост?

Ето и снимка на новото им оръжие:

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.