Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хм...нови [re: KakMapa]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано18.08.10 18:52



"...аз лично имам спекулации защо това е така..."

Я казвай без бой

защо имаш такива спекулации и да сравним твойте с мойте. Всъщност не "мойте" а тези на етничните рускини омъжени за евреи, много от които съм срещал в Израел.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Хм...нови [re: KakMapa]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано18.08.10 19:01



аа, и да доуточня още нещо- за българки с азиатци (имам предвид японци, китайци и корейци най-вече) не съм чувала все още/виждала. ;) е, сигурна съм, че ги има, но май не е популярна комбинация.

_______



Тема Re: Хм...нови [re: MitreШoпa]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано18.08.10 19:02



ще трябва по-късно да кажа, че сега не ми се навлиза в тия води.

_______



Тема Re: външната промянанови [re: MitreШoпa]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано18.08.10 19:07



да, в бг ако вземеш да спреш за някой пешеходец всички отзад почват да надуват клаксона и да те псуват.



за водата съм забелязала, че в бг не се пие много вода. в смисъл, не се набляга на необходимостта да пиеш конкретно вода, не само течности.

_______


Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.08.10 21:03



Не критикувай времето точно сега

От повече от седмица е разкошно време Истинско жегаво лято със слънчеви лъчи.
Иначе доволна ли си от Дания? Сблъска ли се с пословичното им произношение?
По новините имаше репортаж за нарасналия брой норвежки туристи в Дания. традиционно немците са най-честите туристи при вас, но както каза един датчанин пред микрофона: Един норвежец се равнява на трима немци по потребление и изхарчени пари Един друг датчанин пък изръси: Ние имаме хубави неща, норвежците имат много пари - всички са доволни

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: KakMapa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.08.10 21:08



Не знам за депресията, но покрай мен депресирани няма

Всеки се радва на живота, обикаля си по екскурзии, позволява си луксозни стоки ... Ако има депресия, много добре я лекуват с финансовите възможности
Бих казала, че в България има много повече депресия. Не заради климата, разбира се.

Do what works or do what's right?

Тема Re: Хм...нови [re: MitreШoпa]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано18.08.10 21:38



"...аз лично имам спекулации защо това е така..."

Я казвай без бой защо имаш такива спекулации и да сравним твойте с мойте. Всъщност не "мойте" а тези на етничните рускини омъжени за евреи, много от които съм срещал в Израел.


Да ме извинява Как'Марчето, но аз да те светна


'щот слушкат бе Митре. Там е ключът от бараката. Българките са се изучили в това отношение.



Тема Re: външната промянанови [re: Фиш]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано18.08.10 21:42



Важното е да се чувства човек на мястото си, в свои води, сред сродни души.Вчера си бил на едно място, утро на друго. Важен е и моментът с правото на избор.
Много точно си го дефинирала или поне съвпада с моя мироглед, т.е. винаги да имаш възможността да вдигнеш котва и усетиш попътния вятър, да си готов да поемеш риска на неизвестното, доказвайки, че то съществува.

Моше, дай шанс! (ако си го спомяш вица)





Тема Re: външната промянанови [re: ARlZE]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано18.08.10 21:46



55процента чернилки и 30процента бели.

Край, загубих всякаква надежда наш човек да стане президент на Щатите

Ама за идеята ще го затворим в солариум



Тема Re: външната промяна [re: Muskat]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано18.08.10 21:51



Подозирам, че този виц не го знам



Радвам се, че се намери човек, който да ме разбереРадвам се, децата родени след 1990 не са чували за изходна виза, че не им се налага да вадят транзитна и входна виза, за ЕС, разбира се. Радвам се, че е възможно сега, в този момент да си резервирам билет за точка в ЕС и мога да тръгна. Ето едно хубаво нещо и съществуващия ''риск" да ти се случи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.