Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.07.10 15:43



Има

Хубави са ми впечатленията.
Имам приятели, които са ми разказвали невероятни неща за Китай и китайците - и хубави, и лоши. Но са единодушни, че тук е по-добре

Двамата ми приятели са дошли тук, взели образование, научили езика и сега работят в IT сферата. Веднъж месечно се събират с други китайци от града, правят си купони, готвят си китайско, канят и нас - некитайците Живо коментират наболели проблеми тук и в чужбина.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.07.10 15:49



Аз не прочетох нищо за историята на САЩ. Кой точно наричате native American там, знаеш ли?


Трудно ми е да ти повярвам наистина. Особено когато ми вменяваш твои думи и мисли

защото тя си е сигурна, че видиш ли бялата раса е най-умната, най-можещата....направо ще и казвам от сега нататък Вили Гьобелс......... - много грубо и несериозно, да не говорим, че е лъжа.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано22.07.10 16:03



Хише,
бихме ли могли да обобщим, че ЮСА е толерантна държава в следствие на избиването на местните жители и постигане на просперитет в следствие на робството през по-миналия век? Може би така се оформя мултинационалната култура като им покажеш оръжие и им покажеш форева къде им е мястото?



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.07.10 16:04



Виж какво интересно нещо ми попадна:

FBI UNIFORM CRIME REPORT CONFIRMS NON-WHITE PREPONDERANCE TO CRIME

The following facts are derived from data found in the FBI Uniform Crime Reports (online link) for the years 1995 through 2000.

(Once again it is worth stressing that the FBI figures do not break down separate statistics for Central American immigrants, Mexicans, Arabs, or anybody else: if the FBI had included a separate category for these racial groups, the disparity between Black and White would be even larger.)

- The average Black commits murder about 7.1 times more often than the average "White" (where "White" includes Hispanics etc.)

- The average Black commits interracial murder about 13.8 times more often than the average "White" (where "White: includes Hispanics etc.)

- The average Black kills a "White" 15.9 times more often than the reverse.

- Weapons violations are committed by Blacks at nearly 5 times the rate for Whites;

- Blacks are caught receiving or buying stolen property at nearly 5 times the rate for Whites;

- Blacks are involved in prostitution at almost 4 times the rate for Whites;

- Blacks are arrested for drug crimes at over 4 times the rate for Whites;

- Blacks are more than three times as likely as Whites to be caught at forgery, counterfeiting, and fraud, and almost three times as likely to be caught at embezzlement;

- Blacks are more than 3 times as likely to be thieves as Whites;

- Blacks are more than 4 times as likely to commit assault as Whites;

- Blacks are almost 4.5 times as likely to steal a motor vehicle;

- Blacks are more than 5 times as likely to commit forcible rape as Whites;

- Blacks are over 8 times as likely to commit murder as Whites;

- Blacks are more than 10 times as likely to commit robbery as Whites;

- Nearly 25% of all Black males between the ages of 20 and 29 are in jail or on probation - this does not include those wanted or awaiting trial;

- For all violent crimes considered together, Blacks are almost 5.5 times more likely to commit violent criminal acts than Whites; all this according to the FBI Uniform Crime Report.

Не ми звучи много позитивно, ако е вярно. Говори много зле за интеграцията на потомците на робите.
Нито пък това:



Не разбирам защо някои виждат желанието да съхраниш културата си като някакъв голям скандал.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.07.10 16:07



Фишче, точно това се опитвам да му обясня и аз, но на него му се привижда Гьобелс



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано22.07.10 16:11



А стои въпросът с проституцията? В публични домове, със сводници, легализирана?



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.07.10 16:50



Как ли мислиш, че ще ми повярва когато и кажа, че в Америка най-големите поразии точно белите ги правят......говоря белите 2-3 и повече поколение американци.... т.е много хора им викат white trash......
.........................

Олелеле!!


Не, не мога.... Ебати глупостите!



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано22.07.10 16:54



До къде трябва да се простира толерантността и от къде да започне изискването и другия да се съобразява?
Защото толерантността трябва да е двупосочна, само местните да се съобразяват с чужденицте - не става.
-Браво! Удоволствие е да те чета!



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.07.10 16:57





Ето израз колко много им кеф на белите американци от мултикултурната обстановка, в която живеят...

Ако Клинтън беше честен в мненията си, а не просто да се опитва да обижда Виливар, то тогава такива песни не би рябвало да съществуват. Обаче защо ли ги има в изобилие в Ютубата?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.07.10 17:01



Не разбирам защо някои виждат желанието да съхраниш културата си като някакъв голям скандал.
..............................

Така става, когато някой се опита да превключи от натрапеното отровно понятие white guilt с white pride. Тогава си нацист, фашист, расист.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.