Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Тъй тъйнови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.07.10 00:04



само дето евреите не мислят точно като християните по въпроса с правилния подход


Едните се радват на Мойсей Касапина, другите - на Исус И Другата Буза нали?



Тема Не съвсем,нови [re: bira_more]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.07.10 00:09



един римски гражданин без дългове и престъпления но пък асоциален не е бил наказван. Той затова и морала им се е споминал накрая.

Ако успееш да прокараш идеята че днешните джагали са роби по рождение и трябва да си заработят гражданството - може и да ти се получи мерака. Ама се съмнявам изобщо някой да успее





Тема Re: Да бе?нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.07.10 02:27



А бе то да се живее по принцип е опасно.
Ама за мен вилнееща сган е оная дето търчи с бухалки например. Или мята пиратки - и трепе невинни граждани.
А другото за мен е по скоро митинг.
В интерес на истината - според мен Тянанмън ни спести (или по скоро забави) доста неприятности. Ако ККП беше паднала - трябваше да учим китайски вече че щяхме да сме малцинство.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Тъй тъйнови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.07.10 02:32



И едните и другите цитират Содом и Гомор (които са нищо в сравнение с Хирошима и Нагазаки). И едните и другите цитират: да не поставяш друг бог пред мен щото съм много ревнив.
Та - бога си е същия, ревнив, отмъстителен, злопаметен.
А Исус, освен че е подлагал и другата буза (поне е карал другите да го правят) е хващал гьостерицата и е пердашил фарисеите.
Да не говорим че християните подлагайки другата буза в името на Христос са изтребили много повече народ.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не съвсем,нови [re: jamie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.07.10 02:33



Искам да прокарам само една идея - да спазват закона. Нито повече нито по малко. И в момента в който започнат да го спазват - за мен ще са граждани като всички останали.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мда,нови [re: jamie]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.07.10 07:30



Ти знаеш ли изобщо кой е бил Гьобелс?

Какво толкова пропагандира Вили, че да е Гьобелс? Тотална война? Вярност до гроб на Фюрера? Либесраум някакъв из Сибир и Кавказ?

Ако ще си говорим на ангро, ти Джими Сяо Пин тогава.





Тема Re: Мда,нови [re: ARlZE]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано28.07.10 07:52



Не е важно знае или не знае. "Клинтън" написал нещо (без злоба на душата и с цел да обиди Виливар, доколкото го "познавам") на което никой не обърна внимание. Щото горе долу си се знаем. Ама жимито (и него си го знаем

) го размахва "нещото" за да почне поредната кавга. Явно му се иска пълния заслужен период на почивка от клуба и нали съм услужлив май ще му предоставя тази почивка.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.07.10 09:56



Четат ме като дявол Евангелие, не приемай насериозно подобни приказки



Do what works or do what's right?

Тема Re: Мда,нови [re: MitreШoпa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.07.10 13:04



за да почне поредната кавга
............................

Еми да, очевидно това му е скритият мотив.
Иначе излиза, че е бая тъп, щом използва подобна аналогия и етикиране и то в контекст на тема, която няма нищо общо с "кафявата чума".

А Жимито е всичко друго, но не и тъп...





Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.07.10 14:08



Ама не отрече като го нарекох Джейми Тъпото

Даже го прие за комплимент.

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.