Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 07.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема харесва ли ви бурката  
Автор witch777 ()
Публикувано13.07.10 18:40



по английските новини пак почнаха да говорят за бурката (пълното ислямско облекло а.к.а черните чаршафи с дупка за очите).



веднъж влезнах в една обществена тоалетна на автогара и вътре имаше две жени с черни бурки. всъщност дали бяха жени не е много сигурно, понеже и двете бяха много високи и едри, кокалести, с доста мъжки фигури. погледнаха ме. усетих страх и първата мисъл която ми мина през главата беше дали не са мъже и да са сложили бомба в тоалетната. излетях като куршум навън без изобщо да влезна вътре.



Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: witch777]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано13.07.10 18:48



Що за въпрос?
И все пак.
Като ги видя,веднага ми идва на ум за холуин,и пингвините.
Ща за идиотизъм,21 век в цивилизовани страни като Англия,Канада ,САЩ и цяла западна Европа да ги има тези изчадия,рожби на промит мозък.
Да струва си страха,всичко може да се очаква.



Тема Re:нови [re: witch777]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.07.10 18:53



Не и не ми е приятно да виждам такива около мен.
В техните страни да се обличат така, както им харесва. Тук порядките са други и предпочитам да си останат такива.
Лицата открити, възможността за идентифициране - запазена.
Особено пък на фона на тримата арестувани (2ма тук и 1 в Германия, но все пак живеещ тук) за организиране на терористични актове, толерантността ми към такива крайности съвсем намалява.
Ти му даваш убежище, тоя ти организира атентати ... Ай да си ...

П.П. Сега казаха по новините, че Франция приела забрана за бурка на обществени места? Лицето трябвало да бъде открито. Съгласна :)

Do what works or do what's right?

Редактирано от Bиливap на 13.07.10 19:48.



Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: redjeep]  
Автор witch777 ()
Публикувано14.07.10 11:31



мда. всъщност доколкото знам бурката дори не е ислямска, а идва от обичаите на най-примитивните арабски племена от пустините и целта й е да не им влиза пясък в очите от вятъра.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор witch777 ()
Публикувано14.07.10 11:42



нали едно от оправданията е чужди мъже да не гледат лицето на жената да не се 'съблазняли' и да направят мъжа й да ревнува.



примитивни обичаи на пустинни камилари отпреди 5,000 години. човек дори не може да се изпишка от тях.



Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: witch777]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано14.07.10 12:52



аз съм категорично против всяка религия трябва да си има граници
Първо жените които ги носят им се разваля зрението като за начало.
Второ как ще фунционураш нормално в днещно време с тоя чаршаф от глава до пети незнам.
После ако аз трябва да се обличам в разни работи и да се забраждам в тяхните страни защото така трябва значи те трябва да спазват тукашните порядки по същият начин.

Имам приятелка Арабка и тя носи западни дрехи но на главата си има Хиджаб /тяхната забрадка/ колко пъти какви случки е имало. Веднъж в един от търговски центрове една лоена топка наречена мъж на която жена му носеше чаршаф от глава до пети и ходеше зад него я спра и като взе да я порицава и да я кълне

Каква била пропаднала жена с тия дрехи и как можела да носи грим и тн. тн...... аз дирекно се запътих към охраната но тя ме спрая да не ставало сцена. Тя сцената стана а на мен ми идеше да му плясна една на тоя дърт изрод фундаменталистки.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор witch777 ()
Публикувано14.07.10 13:30



а как ще коментираш факта, че от една страна имаме бурките и хиджабите, а от друга страна всяка събота вечер може да видиш пияни английски младежи да правят секс около центъра на всеки малък или голям град след дискотеките?



мен винаги ме е очаровала тази екзотична комбинация от средновековен ислямски примитивизъм и западна освободеност и декаденс.

Редактирано от witch777 на 14.07.10 14:20.



Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: witch777]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.07.10 13:42



как ще ми харесва. ужасна е.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: witch777]  
Автор 4ereshka2 (старо куче)
Публикувано14.07.10 14:29



Против съм и за двете крайности- заблудените овци носещи бурка и пияни младежи правещи секс на улицата





Тема Re: харесва ли ви буркатанови [re: witch777]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано14.07.10 14:50



а бре дали е освободеност е малко съмнително .... по скоро простотия отива

Ти на 5 шота, 10 алкопопс и няколко бири едва ли знаеш какво правиш и едва ли ще ти пука.
Няма крайност която да ми е лицеприятна

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.