Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема GER-ENGнови  
Автор avg (член)
Публикувано27.06.10 19:47



himbeer приятна вечер,сигурно се радваш на победата,а аз съм

.Както и да е, добре играхте



Тема Re: GER-ENGнови [re: avg]  
Автор 4ereshka2 (старо куче)
Публикувано28.06.10 15:08



Точно преди мача коментирахме с едно приятелче....той гледал пресконференцията с англичаните и спомена, че много се надували. Тогава казах, че който много си вири носа, ще му бъде натрит...Така и стана...



Тема Re: Аз....нови [re: 4ereshka2]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано30.06.10 01:30



не съм гледала коментариите преди мача.Моето мнение е ,че е много трудно да се направи отбор от група мъже всеки един с голямо его,единствено Моринио го постигна с ,,челси''.Трябваше него да поканят за мениджър,но с всичките задкулисни игри и тъмни сделки това отдавна престана да бъде спорт и е единствено бизнес.



Тема oh daнови [re: avg]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано30.06.10 20:17



Щях да ти пиша веднага, но ме бяха баннали



Няма за какво да мрънкам, но англичаните със сигурност не се зарадваха.

Пропуснатия гол беше видян от всички.

Дори и немските коментатори не знаеха как да реагират.
На следващия ден чух по радиото че ФИФА се извинява на англичаните и щяла да въвежда задължителни камери.

Видя се, че помощник съдията не беше на мястото си.


п.п. Аз сега се радвам на други неща, имам 2 седмици ваканция

п.п. Дарк Сайд: регистрирах предупреждението и намалих постингите до минимална бройка.


by himbeer

Тема Re: oh daнови [re: himbeer]  
Автор Frenger (She)
Публикувано30.06.10 20:49



ще въвеждат електронна помощ само за спорни голове ,не и за съмнения за засади...поне това пишеше днес в тукашния ежедневник ...
много кофти се получи с Англия Германия и Аржентина Мексико...груби грешки на съдийския състав,която директно повлия на психологияеския резултат ..ако бе зачетен гола на англичаните резултатът щеше да се изравни 2-2 и продължението щеше да е друго..понеже когато имаш гол вповече във вратата си,това те кара да предприемаш по големи рискове,за да асимилираш разликата.....



Тема Re: oh daнови [re: himbeer]  
Автор avg (ентусиаст)
Публикувано01.07.10 02:02



Тук доста отдавна се обсъжда ситуацията с наблюдаващи камери,но едва ли ще го въведат като изискване.Има ги при ръгбито- когато има спор относно съдийско решение.Доста практично и справедливо,но парите са различни ,затова при ръгби могат да си позволят правилата да бъдат справедливи,докато футбола е една голяма машина за пари. Предполагам знаеш,че за англичани ръгбито е хулигански спорт за джентълмени, а футболът е джентълменска игра за хулигани



Тема Re: oh da [re: avg]  
Автор witch777 ()
Публикувано01.07.10 15:10



честно казано, изобщо не ми пука че англия отпадна, макар че им гледах мачовете. играха по-зле от осмокласници на селски мач в неделя сутрин, а и не са вече в първа младост.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.