Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано04.07.10 00:42



Ами какво да ти кажа... липсваше ми системния ти начин на отговаряне - винаги цитат, за да е ясен източникът (все едно не е!), винаги подредено, в друг цвят, за да не стане объркване (все едно ще стане!)...

Е, да ти компенсирам липсата. Сега да уточня детайлите преди оПщото:

1. Източника винаги е ясен. Него го има в адресирането на поста.

2. С вапцания в цвят цитат уточнявам на какво точно отговарям. Случва се че с един абзац съм съгласен, а с друг не. В такъв случай едно кратко "съгласен съм" или "пишеш глупости" е неуместно. Да не говорим когато отговарям след 10-15 поста - кой помни какво е написано в поска на който отговарян?

Това какъв вид професионално изкривяване е между другото?

Преди мнооого години един преподавател ни каза нещо от рода "Колеги, умните са в другите бранжове, тук останахме по простите. Съобразявайте се с факта и обяснявайте/уточнявайте всичко докато сте уверени че ви разбират. И документирайте. Иначе рискувате да бъдете клиенти на колегите от юридическия факултет"

След време се убедих че този съвет важи за почти всички сфери в живота, освен политиката и дипломацията може би.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Зодиитенови [re: witch777]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано04.07.10 00:46



може да е зодия дева като мен, щото и аз пиша така, ние сме много дисциплинирани и организирани, с една дума много хубави хора.

Не вярвам в "зодиите". Въпреки че като "БЛИЗНАК" имам доста от качествата приписани на родените в тази зодия.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: KлинтъH]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано04.07.10 14:53



Няма да чакам, защото аз минах 18, а ти нямаш Г- клас


Предполагам, че ще бъде вдъхновяващо преживяване и можеш да се пробваш като сценарист на "Desperate husband"





Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Muskat]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано04.07.10 15:23



Е хубава работа и ти ли като екстето меркантилна излезна
А не така иделизъм трябва на този свят, идеализъм за споделена любов, прегръдки, гушки, споделяне....ех умря романтизма и любоФта.





Тема Re: хахахханови [re: dymo]  
Автор Лaмa (Selassie)
Публикувано04.07.10 17:58



е няма я тази БГ луканка никъде

За щастие, Дими, за щастие

Ти не си ли падаш по апенцелер и как беше другия швейц. кашкавал, на който съм абсолютен фен... Помогни ми... Пък съседите ви, италианците, имат един колбас, който е мн близък до лелеяната луканка, ми се струва.

Кой ти е любимия шоколад, бтв?




Тема Re:нови [re: MitreШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.07.10 19:06



Не ти знам бранша, но преподавателя ти е ужасяващо прав



Do what works or do what's right?

Тема Re: хахахханови [re: Лaмa]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано04.07.10 19:55



Има си я да ти кажа.
Най-хубавата Българска храна съм я ял в Щатите.
Невероятно Българско сирене за износ, невероятно кисело мляко и луканки и всички български неща пак правени за износ....



Тема Re: хахахханови [re: Лaмa]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано04.07.10 20:38



Кълцано месо, малки парченца сланина, тук таме зърно чер пипер, в истинско черво, и превързано с канап на няколко места? Това ядох последно днес, ама не разбрах как се казва





Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: KлинтъH]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано04.07.10 20:41



Не е задължително... :)



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.07.10 20:58



Суджук? Кървавица? Защо не пита как се казва, а?



Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.