Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тензух?!? [re: mitre6opa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано02.07.10 00:26



Не стана с мъжка носна кърпа, поне с тези, с които разполагаше мъжа ми. По-добър резултат се получи, като надупчих капачките на кофичките и ги оставих обърнати обратно. Тензухът е "дъ бест".
П.П. Нямам никаво желание да си обогатявам речника в тези направления, които ме съветваш.





Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано02.07.10 00:28



излезе айфон четири.

И адвокатите вече потриват ръце

Погледни в You tube.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Asia.]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано02.07.10 00:33



Този трик с тензуха бях го забравила. Асоцияцията ми беше с бебешки спомени


Аз ползвам за целта филтър за кафе
Тук копърът няма такъв аромат, имам чувството, че е някаква кръстоска м/у копър и меродия(магданоз) Та ето нещо, което слагам в дисагите на връщане



Тема Re: Тензух?!? [re: Asia.]  
Автор mitre6opa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано02.07.10 00:37



Не стана с мъжка носна кърпа, поне с тези, с които разполагаше мъжа ми. ... Тензухът е "дъ бест".

Странно...Преди няколко години, кат' се запалих сам да си правя био'йогурт и "Снежанка", и мен ме посъветваха в готварския клуб да ползвам тензух/марля ама не стана. За това пък с носната кърпа за 8-10 часа изцеждане от литер кисело мляко получавам 1/2 литер "Снежанка" с точната гъстота за мазане на филии. А киселото мляко си го заквасвам сам и е гъсто - с вилица мога да го ям.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Muskat]  
Автор Frenger (She)
Публикувано02.07.10 17:01



а,вие на магданоза мерудия ли й викате?понеже при нас мерудия е синоним на чубрица...(аз мин.година видях стрък чубрица за първи път в живота си)
майтап няма - и при нас магданозът е един безвкусен и силиконов, а копър на стък въобще не съм и купувала даже..само от пакетче



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Фиш]  
Автор witch777 ()
Публикувано03.07.10 01:33



Моля те, кажи ми, че нито един от тези търмъци ( ако не знаеш за какво се използва тази дума, ще ти обесня) не е с бял айфоун и обувки Лубутен

бял айфон е много гейско за мъж българин. за балканите е по добре традиционен черен цвят.





Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: mitre6opa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано03.07.10 14:17



Ами какво да ти кажа... липсваше ми системния ти начин на отговаряне - винаги цитат, за да е ясен източникът (все едно не е!), винаги подредено, в друг цвят, за да не стане объркване (все едно ще стане!)...

Това какъв вид професионално изкривяване е между другото?



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Asia.]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано03.07.10 14:22



Нямах идея, че само в София се казва "Снежанка".
И нямам идея защо темата София-провинция се повдига от винаги от провинцията. Аз си седя кротко и си ям Снежанката, но не...



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Muskat]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано03.07.10 14:27



A? Какво? За антената ли?
Дай да видя.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор witch777 ()
Публикувано03.07.10 14:43



системния ти начин на отговаряне - винаги цитат, за да е ясен източникът (все едно не е!

може да е зодия дева като мен, щото и аз пиша така, ние сме много дисциплинирани и организирани, с една дума много хубави хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.