Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: MитpeШoпa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано01.07.10 21:50



Хубав , подреден клуб гледам си имаме вече.

Благодаря на момчетата.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано01.07.10 22:17



И 36 да излезе все ми е тая.

За мен телефонът е средство за говорене.Няма да се излагам и да да казвам какво може апаратът ми, ама аз не мога (неискайки) да ползвам Оказа се, че ми потрябва някакъв мп3-плейер и поисках от домочадието и ми бе предложен някакъв Creative Zen, който бил морално остарял за 2 години. Божкееееееееееее, та аз не мога да го подпаля


Иначе сериозно за пренасянето на това онова. Единственото, което съм си позволявала да моля да ми носят от чужбина, това са лекарства, които ги няма тук.Дори и детето си не бих безпокоила да ми разнася разни багажи. Не те ожалвам, защото ти си намерила верния начин- тайно и необезпокоявано се изнасяш за ваканциятаХитруша такава



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Бapбapeлa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано01.07.10 23:25



Сериозно ли те "кефи" такъв "вчесан" и стерилен клуб със заядлив модератор?!



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано01.07.10 23:31



Видях че си написала "тензух" с няколко въпросителни. И аз си поръчвах, преди време. Много важна част, ако ти се прави млечна салата. Имам си и редовно влиза в употреба. Като си го поръчах, пристигна в комплект с няколко пакетчета сушен копър - него го бях забравила, но не и човекът, към когото беше отправена поръчката.
Тук турското магазинче за хранителни стоки неотдавна фалира, така че няма нито турско кафе, нито кори - баницата е единствената българска храна, която ми липсва - най-вече зимата.





Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: MitreШoпa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано01.07.10 23:44



Как не ми беше хрумнало!!!



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Asia.]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано01.07.10 23:50



Добре, че ме осветли за тензуха. Аз така и не питах защо тензух - самото произнасяне на думата ми звучи гастербайтерски. Но щом си правите Снежанка... Само да питам: Там където сте, не продават ли тензух? А органично кисело мляко, което няма нужда от цедене?



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано02.07.10 00:09



Може и да има /тензух/ из кинкалериите, но не ми се обикаля - не знам къде има такива "дюкяни", а нямах никакви притеснения да си поръчам родно производство. Каквото и кисело мляко да съм купувала до сега, винаги е имало нужда от цедене.
П.П. "Снежнака" е само за вас, софианците, май. Аз, като представител на дълбоката провинция, си я наричам "млечна салата".



Тема Re: Тензух?!? [re: Asia.]  
Автор mitre6opa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано02.07.10 00:13



Видях че си написала "тензух" с няколко въпросителни. И аз си поръчвах, преди време. Много важна част, ако ти се прави млечна салата.

Добре че спомена "млечна салата" та си спомних що е то тензух. БТВ, цеденето става ОК и през носна кърпа (желателно чиста

), от по големите, т.н. "мъжки носни кърпи" , не дантелените дамски кърпички.

П.С. Ако ти липсва "невчесан" клуб опитай клуба за попържни, или циганския. Този съвет е за да илюстрирам що е то "заядлив" модератор.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор mitre6opa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано02.07.10 00:16



Как не ми беше хрумнало!!!
(Да попиташ директно гореспоменатите ти " български познати"?


Е, нали за туй съм заядлив модератор - да ти припомням елементарни решения на сложни жизнени проблеми




THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано02.07.10 00:24



Мисля, че любимият ти доберман тук няма да надуши българската следа, това си е проявление на манталитет, в частност женска черта и соц. отживелица.
Съотношението италиански-български магазини в Европа е сигурно 100:1.
Аз лично бих предпочела сандвич self made пред "здравословната" храна на КФЧ, сабуеите и прочие.
Любопитна съм за списанията - с Преслава, Ивана и Лили Иванова ли са


Едно време мъкнех Егоист, това в зората на Карбовизма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.