Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.07.10 08:14



Приятно изкарване там



Do what works or do what's right?

Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано25.07.10 14:03



Забравих да кажа: хотелът, в който ще го сложа, е петзвезден.



Уф, олекна ми

Таман се бях загрижил че поувлечена в това "treat'em like the dirt they're" описание ще забравиш да споменеш "DA price' tag (HIGH, vot' else).

Дерзай! И не забравяй да осведомиш вовреме плебса и за цифровите параметри на планираната среща.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: П.С.нови [re: MitreШoпa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано25.07.10 15:42



Ти си можел да бъдеш и забавен.



Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано25.07.10 19:51



Аууу

мерсиМ покорно. Извинявай че не мога да ти върна комплимента лично, щот' си ми предсказуема. След първия ред на всеки твой пост де. Иначе наистина съм впечатлен от факта че си губиш времето да информираш плебса за хай' пойнтс в хай' лайфа си. Дерзай!


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: П.С.нови [re: MitreШoпa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано26.07.10 14:38



Взимаш ме много насериозно. Отпусни се. Да не се стига до там да ти пращам масажистка.



Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано26.07.10 14:50



Колко таквизи иконки

трябва да добавям във всеки пост като се майтапя? Или предпочиташ МАЙТАААП?

П.С. Инак понякога го играя наивен оптимист и наистина вярвам че за да докажеш финансовите си възможности и щедрата ти и широко скроена натура би ми пратила масажистка.Да ти пратя ли координатите си на ЛС, ако си още в София?


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: П.С.нови [re: MitreШoпa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано26.07.10 15:52



То даже ще ми излезе по-евтино, след като си в София. Но защо реши, че някой изобщо говори за финансови възможности? За жестове става въпрос, Митре. За жестове.



Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано26.07.10 16:00



Ами нали съм си прост шоп, да споменеш в отделен пост че хотела е петзвезден ми се струва не толкоз непринудено демонстриране на финансови възможности



Това освен ако не подценяваш умствените способности на четящия те плебс че ти в друг хотел не би стъпила. Или се усъмняваш в твойте способности да убедиш четящите относно горенаписаното


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: П.С.нови [re: MitreШoпa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано26.07.10 16:29



Ще ти го обясня елементарно:
Мъж, който харесвам много и за който искам да ми е гарантирано, че като му звънна ще е на първия самолет, защото той е мъжкар и не обича да изпълнява заповеди, е мъж, на който бих осигурила качествено забавление и за който не ми пука колко пари харча. Вярно е, мога да го сложа в три-звезден хотел, но защо да го карам да се чувства три-звезден, като мога да го накарам да се чувства пет-звезден?



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано28.07.10 12:08



Да, да, обаче тензухът не се намира лесно у чужбинско. А всички това искаме - Тензух!



"Life is much too important a thing ever to talk seriously about it."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.