Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: pesho.konia]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано17.07.10 10:36



Нямаш ли Каско, няма ли в твоя сервиз оборотна кола?!

Дишай дълбоко, мисли позитивно и хубав уикенд! Ти д ане канселира трипа заради бронята?





Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Фиш]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано19.07.10 18:34



Имам, но първите $500 аз ги плащам.

Канселирах, щото тая се правеше на интересна и заподозрях, че ще се опита да ме смачка психически като отиде на планина и се кефи през деня, а на вечерта съботира секса, когато условията са просто идеални. Просто съм сигурен, че кроеше тая гавра.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.07.10 19:50



И какво се оказа значи? Маркетинг мениджърките са ти извън обсега:)

Аз съм леко по-напред от маркетинг мениджърка. Леко, леко...5-цифрено число в заплащането ни е разликата.

За колата съжалявам много, нищо че е акура. Аз и шкода да беше, като видя одрано на кола и ми се къса сърцето.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано22.07.10 20:18



Аз се видях с нея оня ден. Тя ме покани на кино. После на дринк. Аз си мислех вече да не и се обаждам. Държа се прилично като цело. Каза ми да не съм ял пуканки в киното, щото и шумяло - само за това ме раздразни, но се съобразих. Ама в секса е супер зле. Не ми е извън обсега. Просто не ме кефи кой знае колко. Доста голямо дърво е в сексуално отношение.

На теб колко ти е голяма заплатата? Черпиш ли от време на време?



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано22.07.10 23:20



Иска ми се да те попитам за няколко неща, за да преценя дали и ти си като тая украинка, но не знам дали е подходящо, защото са на стриктно сексуална тема.

Тя не е точно маркетинг менъджер. Проджект Менъджер е в Маркетинг отдел на Банк ъв Америка.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.07.10 23:41



Другата седмица се връщам и съм си организирала един мъж да ми дойде на гости, а програмата е следната:

Взимам го от летището и защото прецених, че не желая да спи при мен, го водя в хотела, който съм му платила аз, където планирам да го чукам като животно, защото ми е домъчняло за него, а после имаме ароматерапия масаж един час, който аз плащам, както плащам и вечерята в Нобу. След вечерята ще го заведа да види новия ми офис, където задължително ще пробваме и бюрото, и дивана. В хотела, ако се събудя през нощта, няма начин да не искам да го имам пак. Сутринта съм записала час за маникюр и педикюр за двамата в едно тайландско студио и после го карам към летището. Такива неща правя за мъж, който ми харесва много. Той е правил подобни, когато аз съм му ходила на гости. А за мъж, който не харесвам, няма начин да седна да изпия едно кафе с него, пък какво остава и да му го купя.



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавия [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.07.10 23:46



Питай я дали са я повишавали в последните две години. Ако не са, значи е бездарна и е стигнала до тази позиция, спейки с някого.



Тема П.С. [re: Exte Barrocco]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано23.07.10 00:57



Забравих да кажа: хотелът, в който ще го сложа, е петзвезден.



Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано24.07.10 01:03



Аз също съм гостоприемен и настанявам хората подобаващо. Браво, че ще го "туриш" твоя партньор в пет-звезден хотел.

Заминавам до една страхотна планина на океана за уикенда. Ще разказваме после. Весело изкарване! :)



Тема Re: Дисаги, гастербайтери, сирене Дунавиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор irini ()
Публикувано25.07.10 05:48



Смени си приятелите, просто. Не съм си позволила никога да поискам нещо да ми донесат приятели, които ходят до България ( зная, че трябва да се поберат в 20-кила разрешени при полет). Ако ме попитат какво да ми донесат си казвам - бурканче с лютеница от 200 грама с хорцето, други претенции нямам....
След седмица заминавам за Бг. ВСЕ още на никого не съм го казала....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.