Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Скъпи сънародницинови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано05.06.10 21:42



трябва да се радваме , че сме на 1000 км. от РБългария, полицейска супер държава управлявана от фатмаци
радвайте се и тези които сме взели друго гражданство и сме се откъснали от тази земя на стражарите и пожарникарите

и на американските агенти...

Редактирано от dymo на 05.06.10 20:47.



Тема Re: Скъпи сънародницинови [re: dymo]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано05.06.10 21:42



трябва да се радваме , че сме на 1000 км. от РБългария, полицейска супер държава управлявана от фатмаци



"Супер държава" хич не звучи зле, според мен деСамо дето не разбрах сега държавата полицейска ли е, стражарска ли е, пожарникарска ли е, или е на американските агенти.

Ееех, а друго си беше преди 20 г...Строеше се напредналия социализъм, под мъдрото ръководство на БКП и тяхния учител КПССИ си имахме мнооооого братски народи на които помагахме, като северно' корейския народ, китайския, анголския, куп арабски и африкански народи от чиито представители нямаше свободно място в "Берлин". Нямаше нито полицаи, нито стражари, нито американски агенти!!! От които описваш имаше само пожарникари, помня ги, на ъгъла на Екзарх Йосиф и Раковски, дето по цял ден футбол играеха

П.С. Димке, нещо специфично случило ло се е или просто weekend blues?

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Скъпи сънародницинови [re: dymo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано05.06.10 22:14



Иииииииииииииииииих!Какво толкова се е случило, че се радваш, че си далеч?Да не са ви откраднали колата?

Бас държа,че не знаеш какво е фатмак

Кажи, душо!



Тема Ние не сме италианци, какви сънародници сме тинови [re: dymo]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.06.10 23:15



В чужда държава можеш неволно да нарушиш правилата.

Ако живееш 15 години и повече извън България, нарушаването се предполага да е неволно. (освен ако не си пълен идиот)



Ако живееш от няколко години извън България, това говори за "да го раздаваш велика" Това може да ти се случи навсякъде, нормално е

В България човек може да се движи нормално.
Изключвам шофирането, там вече е трудно. Но и полицаите са доста окей, ако и ти си окей


п.п. Какви американски агенти?

п.п. Като те чета не си на 1000км от България. не си мръднала с километър във времето

Какво стана с интеграцията ти, още ли не искат да те признаят?


by himbeer

Редактирано от himbeer на 05.06.10 23:25.



Тема Re: Ние сме швейцайрци Химбъренови [re: himbeer]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано06.06.10 01:11



да ти освежа географската памет, това е една малка държава в Европа,

велики сте вие драскащите из форумите, ние не претендираме за такива извисения




интеграция, глобализация ...тези термини си ги запази за малките семинари в провинцията, българската провинция, айде със здраве


не е нито син нито бенбен уикенда просто без да искам проследих някои интернет новини от България, а уикенда е син да от към езера, швейцарски и частично австрийски

Редактирано от dymo на 06.06.10 01:12.



Тема Bist du Gott, hilf dir selbstнови [re: dymo]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.06.10 01:25



Не мога да запомня кой къде живее



интеграция, глобализация ...тези термини си ги запази за малките семинари в провинцията, българската провинция, айде със здраве
............................................................

просто без да искам проследих някои интернет новини от България


Нали за "сънародници" иде реч

Аз чета само сънародници по форумите.

Тук има хора с различно гражданство, някои са с различна националност, но oт един народ.(неполитически обвързано)

Така че четенето на български новини за мен отпада
Предпочетох четенето на една подарена ми българска книга, не схванах всичко в нея, но беше по-добрия избор


by himbeer

п.п. Като те чета, си в час, затова ще те питам за нещо, което не схванах : Какъв е митът за Запада?

Редактирано от himbeer на 06.06.10 01:48.



Тема Re: Скъпи сънародницинови [re: dymo]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано06.06.10 07:03



сме се откъснали от тази земя на стражарите и пожарникарите
............................

"Тази земя" е надживяла много "стражари и пожарникари", но това не се е случило благодарение на хора като теб, разбира се.

Мразиш ли се? Колко силно се мразиш?





Тема Re: Ние не сме италианци, какви сънародници сме тинови [re: himbeer]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано06.06.10 10:42



Тя май беше швейцарка не италианка.


Всъщност защо спорите и двете не мога да ви разбера, какво имате да делите.
Естествено може би делите мен
Химбъра и Димо в спалнята ми добре звучи, хайде една тройка?



Тема Залипсвахме тенови [re: KлинтъH]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.06.10 11:01



Аз не прочетох че спорим, приех, че е в Швейцария, не съм спорила




Но още не разбрах как на 1000 км от България тя има ноти от американските агенти, пожарникарите и полицаите и онези другите

Прочела някакви новини, окей аз сега целенасочено търсих, но нищо не пишеше за агенти, полицаи и пожарникари. Да не би да съм в зона на информационна цензура?


И следващата мисъл, която мина през главата ми : Щом няма негативна информация, излизаща от България, то тогава димо е засегната и възмутена от някоя местна информация.

И къде са 1000 км?


п.п. Май наистина е по-добре да се чете литература, отколкото новини. Там няма километри


by himbeer

Тема Re: Скъпи сънародници [re: dymo]  
Автор Лaмa ()
Публикувано06.06.10 11:41



Какво е станало, Дими? Някой от политиците ли беше бивш пожарникар, не разбирам? Срещу ченгетата ще те подкрепя винаги, разкажи си мъката.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.