Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 08.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.06.10 15:51



Благодаря за разяснението. За Фатах и Хамас и аз съм чувала същото от други места. А преди няколко дни тук казаха, че Хамас бързо губи популярност в Газа и сега Фатах е с два пъти по-голяма популярност от Хамас.
Дано това доведе до промени. Защото хуманитарната помощ за нуждаещите се нормални/обикновени/средностатистически хора не трябва да бъде спирана и Израел няма никакво разумно основание да го прави.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.06.10 16:35



Подписвам се под всяка твоя дума!!! Респект! Браво...



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.06.10 16:39



Светът не е справедлив, но трябва да се научи да бъде
-Ох... мило... Това звучи,като утопия.. комунизъм! Колко е хубаво! Прекалено хубаво за да е истина... То и богатите съчустват на бедните ,НО имат ли интерес да ги направят богати?



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано06.06.10 16:42




Не знам %-та на палестинските майки, които са на акъла на тази от видеото, но е дастатачен да оправдае сериозни мерки за сигурност от страна на Израел.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.06.10 16:50



и знаят че рано или късно ще си получат което искат без да се сбъдне мечтата на Хамас - да изтрият Израел.
-Точно в тоя ред на мисли: От около седмица,когато искам да си ъпдейтна прогнозата за времето на АйФона... и на Ерусалим... нищо... А Тел Авив си излиза... вчера следобяд с кафето на балкона реших да го поровичкам малко и изтрих Ерусалим и пуснах нов сърч... излиза "Уест Йерусхалайм"... ха... кликвам Аз там и след,като го вкарах в менюто ъпдейтите си тръгнаха нормално... имам температура,седмична прогноза,влажност и т.н. Това обаче ме подтикна на други мисли...Щом от Епъл са го променили от Джерузалем на "Уест Джерузалем"... Май скоро,ще имаме и "ИЙст Джерузалем"... "офишъл"....



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: jaime14]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.06.10 16:54



99,5% са такива... а на останалите 0,5% ако не майката то сина и е там....



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано06.06.10 16:55



Мен ако питаш - давам им и Меа Шеарим(За кой' не знае - Меа Шеарим е квартал с ултрарелигиозни евреи).

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано06.06.10 17:13



Аз заобикалям там... за последно миналата година лятото минах и то точно в периода,когато палеха кофите (боклукчийските/за смет). Понеже Рехов Яфа пак са я разкопали (тя с години вече я копаят ту тук/ту там) ама откъм Кинг Джордж се минаваше без да се заобикаля... както и да е ... Обаче имаше един момент,когато бяха затворили и Кинг Джордж... та Аз с жена ми и едно друго приятелско семейство...+ Фили.. (Филипинката на съседа,която е много "пич" и чисти с години в къщи... Тя ни нави за Филипините.. и ,когато ходихме я взехме с нас... Та тя излезе хофеш.. и нямало к'во да прави... та я поканихме и нея... ) Отидохме в един весел пъб.. ама "от другата страна" на Рехов Яфа.. и Аз след веселбата... реших да мина точно от там на път зая в къщи... не питай... Добре,че имам битуах цад шлиши.и хамиши... и к'ъвто се сетиш... та заобикаляйки горящите кофи... едни говеда от ония с "плитките" ..,като подпукаха с камъни... Та резултата беше смяна на преден капак+ калник и задно стъкло (пукнато)... И от тогава... не само че не минавам ...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.06.10 19:43



Сега гледам по тукашните новини колко много медицинска техника (уреди за измерване на кръвното, дефибрилатори и подобните елементарни уреди, които всяка обикновена болница има), подарък от Норвегия за болниците в Газа, събира прах в някакъв склад в Израел половин година вече. А болниците в Газа имат нужда от тази техника, която "добрите" израелци отказват да им дадат. И то уреди, платени от нашите данъци тук.
Много гнусно от израелска страна, съжалявам.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.06.10 20:32



Хаха, а сега един младеж от Израел изръси пред камерата на норвежката телевизия, че светът не разбирал Израел, защото (светът) бил глупав и че цял свят греши, само Израел са прави. Добави също, че изобщо не му дреме за света. (А на света респективно трябва ли да му дреме за Израел?)


Един друг пък критикува Израел за акцията им на конвоя и пита къде е прословутия еврейски мозък

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.