Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: .Jess.]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано31.05.10 14:15



напротив, случайно е убит, сиреч по грешка, убиецът го е объркал с човека до него или е бил толкова некадърен, че да цели единия, а да улучи другия човек:





Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор sameonebeМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано31.05.10 14:16



Алеко Константинов никога няма да се радва на моето уважение , заради това си пасквилче

На Алеко му не пука от твоето неуважение, предполагам. "Мен пък ми е интересно к'во точно не ти се харесва в "пасквилчето"? Нима ВСИЧКИ българи (реални или литературни герои) трябва да бъдат ангелчета херувимчета, по всички показатели? Безупречни и без кусури? Като теб например?



П.С. Не знам защо ама вместо шопския ми ник пръква "регистрацията", освен ако не припкам да си шопясвам ника след всяко логване.
THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Редактирано от sameonebe на 31.05.10 14:19.



Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: DarkSide]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано31.05.10 14:39



Да, имаш право, случаен е куршумът, който го убива, но той сам е очаквал, че няма да му се размине, защото е имал много врагове, вкл. и княза, министрите, висши чиновници, на никого не цепел басма в блестяшите си файлетони.
В писмо до Славейков се оплаква: "Преди офицерчетата ме диреха да ме тупат, сега други ме следят да ме притупат".
И не случайно Илия Бешков създава карикатурата "Бай Ганьо убива автора си".



Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: sameonebe]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано31.05.10 14:43



Влез си в акаунта на

и в Подпис си избери подпис по ник, а не по логин.
Аз имах същия проблем.



Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: .Jess.]  
Автор sameonebeМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано31.05.10 14:52



To4но това направих ( и други ме посъветваха това) и аде де...гледам "ника" ми е не е шопския



П.С. След последното "запази" не ми се промени страницата, ще се опитам още веднъж, унлогване и логване, па да видя...

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: .Jess.]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано31.05.10 14:55



ей, ама тва котка по гръб не пада, значи убили са го случайно, но всъщност е било закономерно, щото пак са щели да го убият, само че вече не е заради Бай Ганьо, а заради фейлетоните му





Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: DarkSide]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано31.05.10 15:44



Добре, хайде, твоето да е.


Обясни ми тогава защо Бешков е озаглавил карикатурата си "Бай Ганьо убива автора си".
Щото аз друго обяснение нямам.



Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: .Jess.]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано31.05.10 15:50



ми щот Бешков е художник, а не историк ... много е вероятно тогава някой журналист да е съчинил историята заради сензацията, а и освен това е много по-трудно да се нарисува фейлетон който убива автора си





Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов)нови [re: DarkSide]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано31.05.10 16:30



ОК, мир да е

.
Че аман от войни, аз оттатък оная тема не я чета вече, само гледам, че "борците за демокрация" си ги настъпил май

Редактирано от .Jess. на 31.05.10 16:33.



Тема Re: Бай Ганьо ( Алеко Константинов) [re: .Jess.]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано31.05.10 17:30



ти какво сега, пренасяш конфликти от един клуб в друг, а?
[sheguvam se]



Киро няма да позволи да се затрие един от най-готините клубове, но борците после ще има да мрънкат и натякват как са спечелили и са били неуважени ... а и аз съм крив, че им дадох повод, да му се невиди




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.