Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Българите като публика на собствения си животнови  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.04.10 18:39



Всяка промяна има нужда от критична маса хора, които да я подкрепят активно. У нас през последните 20 г. много от тези, които искат промяна, решиха да сменят страната, в която живеят, а не да променят страната, в която са родени. Страх ме е, че сме изгубили критичната маса от хора, които искат промяна и са готови да участват в нея, признава Иван Кръстев. Постепенно се превръщаме в публика на собствения си живот и нямаме право да се сърдим, че политиците се държат с нас като с публика - предпочитат да ни забавляват, вместо да ни управляват.






Тема Към модераторитенови [re: .Jess.]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.04.10 18:39



Не може ли да оправите хронологията на темите, защото скоро всяка новопусната тема ще започна да се появява на 2-ра страница





Тема Знаех, че е дъвканонови [re: .Jess.]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано26.04.10 19:22



Но ми е интересно, защо точно ти пускаш тази тема, след като точно ти беше тази, която има проблем с интеграцията в България, а ето и вариант защо е така

:


[re: _Jess_]
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано 11.03.10 20:25
..................................................................................

п.п. Между другото това за преминаването на световете от един в друг и обратно, майка ми също го е казвала, че е по-лесно от България към Германия.
Но както я познавам, тя е човек, който "отразява" отсрещтният, а не обратното т.е. отсрещтният да прихваща нейното отношение.






by himbeer

Редактирано от himbeer на 26.04.10 19:24.



Тема Re:нови [re: .Jess.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.04.10 19:24



Хубаво го е написал човека ...

Do what works or do what's right?


Тема Re: Към модераторитенови [re: .Jess.]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано26.04.10 19:29



Оправянето на хронологията с 12-13 "ковнати" (демек неизбутваеми от...жимито) теми е много дълга играчка. Новите теми винаги ще са на първата страница, като някои по стари теми без нови мнения излизат от "списъка на ковнатите теми. Освен това препоръчвам да си измените настройките (в профила) така че първата страница да е с 25 или повече теми вместо стандартната настройка с 20 теми.


Вярно че клуба изглежда малко непривично но новите мнения се виждат ясно за кой го интересува дали има такива. Опцията клуба да се върне в предишния му вид означава моментално осиране от страна...жимито. Вече имаше поне 2 такива опита, човечЕто явно е прекомерно озлобено и ще продължи да се опитва с надежда да успее.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Тема Re: Знаех, че е дъвканонови [re: himbeer]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.04.10 19:30



Изобщо не схващам какво общо има интеграцията в тази тема. Независимо аз как се чувствам в България, тя Е и ще си остане завинаги моя родина. Поради това горя от желания да я видя такава, каквато всички искаме, все едно къде живеем.



Тема Re: Към модераторитенови [re: MитpeШoпa]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.04.10 19:32



Не знаех, че технически има проблем. Сори.
Ще търпим, не е болка за умиране, дано на жимито му дойде акъла





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.04.10 19:33



Аз само исках да го споделя с вас, нищо че е "дъвкано", както казва химбеер.
Пак и май ще го дъвчем често това...



Тема Re: Българите като публика на собствения си животнови [re: .Jess.]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано26.04.10 19:34



Твърде много неприятни твърдения. Част - неоспорими факти:

У нас през последните 20 г. много от тези, които искат промяна, решиха да сменят страната, в която живеят, а не да променят страната, в която са родени.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Тема Re: Българите като публика на собствения си животнови [re: MитpeШoпa]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано26.04.10 19:36



Да, и на мен точно тези думи ми направиха впечатление и като цяло доста песимистично ми изглежда това интервю. Ама откъде да го извадим този оптимизам, се питам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.