Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Спокойно  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.04.10 16:41



облакът е и при нас.
Гледам в новините пише че вулканичния облак ще ни подмине

но това е пълна лъжа! Нощес облакът е бил над Видин и сега над Стара планина, всеки момент се очаква да е над София, ако можете не излизайте днес и утре, препоръчително е и понеделник, или ако излизате слагайте маски. Затваряйте прозорците. Ако е облачно облакът ще премине по леко над нас, ако вали ще свали цялата прах на земята което не е добре.
Кажете на познатите си!
ПП За да не ме питате откъде знам, казвам, през ноща е имало извънредно събиране на Аерогара София, мисля че знаете че там метероолозите са най добри, та инфото е от там, само не знам защо нашите медии си мълчат.

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!

Редактирано от !!Фakличka!! на 17.04.10 14:41.



Тема Re: Спокойнонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Ф (SandsInMyShoes)
Публикувано17.04.10 13:47



тук повалява, но нали знаеш,че при нас, в Бургас, мръсният въздух ни стимулира





Тема Re: Спокойнонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано17.04.10 14:01



И аз знам, че поне до вторник облъкът ще се задържи на Балканите. Трябваше да пътуваме днес вечерта за Европа и от там за Балканите, но ми се обадиха, че ще отложат билетите за 21 или 22 най-рано, за сега.
В Гърция често си имаме облаци от Сахара, за това да ви кажа някои мерки: винаги носете със себе си ако не маска, то марля и шише вода, когато сте навън. Ако почувствате, че се задушавате леко, напоявате марлята с малко вода и я държите пред устата и носа. Сменяте я на всеки половин час. С маските е по-лесно, но и те трябва да се сменят, съобразно инструкциите, написани на опаковката. И не ходете никъде, ако нямате работа навън.
Хубаво е да завали, ще омърля улиците и фасадите, но поне ще се диша по-лесно. Кураж на всички.



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано17.04.10 14:04



Е как защо не казват. Да не всяват паника :)

Do what works or do what's right?


Тема Re: Спокойнонови [re: Ф]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано17.04.10 14:07



Вие направо няма и да го усетите, с толкова заводи наоколо, ще ви се стори, че просто Нефтохим-а е изхвърлил просто повече отпадъци в атмосферата.

И аз така ще го усетя, де - след постоянните облаци над София, Атина и целокупната Китайска република.... При нормален въздух бих се задушила



Тема Re: Спокойнонови [re: Ф]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано17.04.10 14:40



то и при нас нещо се мъчи да завали...дано се размине, че ще стане още по голяма мръсотия

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!




Тема Re: Спокойнонови [re: lrini_ex]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано17.04.10 14:40



До утре сутринта облакът ще е в Истнабул, ако няма много рязка промяна във ветровете.

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!


Редактирано от !!Фakличka!! на 17.04.10 14:41.



Тема Re: Спокойнонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано17.04.10 14:56



той може да е при вас ама вулкана се е активизирал повече
пушека не спира

та като гледам може и да ми се размине патуването.
Казаха, че като спре ще трябват поне 4 дни да се разнесе и ни разказа играта.
Ако не друго тоя облак с пепел е идеален наторителен материал и хората в селското стопанство ще намажат тая година.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 17.04.10 14:57.



Тема Re: Спокойнонови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано17.04.10 15:09



Не думай такива работи за 4 дни , след като вулканът спре да изригва! - на мен визата ми изтича на 24 и трябва да изляза от страната. Ако не съществуват полети, случайно да знаете какво трябва да направя за да пребивавам законно , докато небето се разведри и мога да отпътувам безпрепятствено?



Тема Re: Спокойнонови [re: lrini_ex]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано17.04.10 15:12



Обади се в колсулската служба и тях ги питай какво да правиш, като ти изтича визата ........ друго ..... освен да се отправиш на там по земен път /поне си близо/ друг варянт не виждам.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.