Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Холандиянови [re: !Roxana!]  
Автор Фиш (Черноморска)
Публикувано24.04.10 12:38



Ххахаха, Рокси, Рокси,
в стремежа си да покажеш колко си компетентна, въобще не гледаш какво на кого пишеш



По-спокойно, де!И ти уж знаеш няколко езика, но и ти мизеруваш от време на време.Бъди по-великодушна!



Тема РОКСИнови [re: !Roxana!]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано24.04.10 12:46



Ти висококвалифициран персонал? дето питаш за наеми и битовизми?


Рокси, душа, не всички са способни само на любов да живеят, повечето си търсят и прозаичните удобства в живота като адекватен наем и куп други неща които ти наричаш "битовизми". Па били те миячи на чинии, занаятчии, инженери, свободни професии, програмисти, пост' док'с или университетски преподаватели. Изключвам позиции като СЕО на мулти'билиардни корпорации. В техния случай не те самите а съпругите им проверяват тези неща. Без наемите, може би.

Не забравяй все пак че днес не сме 1990 а двайсетина години по късно и доста хора тук са навъртяли по някоя и друга година в странство повече от теб и са по наясно относно неща от които ти за сега и понятие си нямаш.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано24.04.10 12:55



Може ли да те цитирам, когато някой друг започне да си измисля в клуба?

Можеш. Плащаш по 3 ст+ДДС за всяко ползване и "гуляй, Вася". Ама той не подхожда за всЕк'ви измишлЬотини а за случая когато някой смътно припомнил си нещо в нета го вади от контекста (да не говорим за специфичните замесени) и почва да го имплицира към съвършенно несвързани с "нещото" други неща. Примери от тук до ново постановление.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re:нови [re: MитpeШoпa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.04.10 13:13



Е, аз исках да го прилагам към свободните съчинения по принцип, представени като истина, ама карай



Do what works or do what's right?

Тема Re: Холандиянови [re: Фиш]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано24.04.10 21:33



Казах и го потарям, тази биби, скромната и другата, тези нови и почти неупотребявани никове, са на една и съща персона, която не може да скрие стила и изказа си.

Използва типични фрази и поведение на ограничена и клиширана персона. Толкова е далече милата от поведение на образован и класен човек..да му се приплаче на човек да гледа толкова комплекси и тъпотия на едно място, пълна с претенции.


Но разбира се, щом предпочитате да ви прави на глупаци и да ви разиграва....моля. Не плача за честта да ви пазя от тролове, просто си казвам мнението.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Холандиянови [re: !Roxana!]  
Автор Buggy (в очакване)
Публикувано25.04.10 01:32



Май държиш тон не на когото трябва, ?!


Българският ли забрави, че не четеш какво ти се пише? Аз съм точно там, където искам да бъда и с когото искам да бъда, и най-важното, щастлива съм от този факт :)

За манджи се говори в готварския форум, а аз задавам въпроси за Холандия, в тема за Холандия и то съвсем резонни и дружелюбни такива Съветвам те да четеш внимателно и да се придържаш към темата в отговорите си, моля без лични нападки. Защото май модераторите тебе те гледат и ти се подхилкват ;)
И колкото и да ти е неприятно - да, висококвалифициран кадър съм. Имам ИТ образование, подкрепено с достатъчно на брой световно признати сертификати. Work permit-и са ми вадени, за където са ми трябвали ;)



Тема Re: Холандиянови [re: Buggy]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.04.10 02:20



Ще ти се.

Рокси, беж да прочетеш какво съм ти написал в последния ти пост в темата "колко бг приятели имате" на 777.

Редактирано от MитpeШoпa на 25.04.10 08:36.



Тема Там не ставаше дума за времетонови [re: skromna35]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано25.04.10 11:18



Те работеха както всички останали, дори повече.

Но са назначени и платени по друг начин. Заплатите им идват от трети средства. И често са назначени/ прикачени към някой.

Ако не се лъжа, в Холандия постдок-ите трябва да са финансирани от Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek И както се сещаш има смисъл от олекотяване на данъци, но явно трябва да се носят консеквентите.


by himbeer

Тема Re: Холандиянови [re: !Roxana!]  
Автор skromna35 (непознат )
Публикувано27.04.10 13:29



Ама много, МНОГО ми е гот!



Явно се почувства застрашена да не би да не си най-големия експерт по всичко...

Моля- царствай си на воля във вскички клубове, нямам претенции да те детронирам!!

На мен ама изобщо не ми пука дали ми вярваш затова къде живея и какво знам! И моля, не ме предизвиквай, защото:
1. Ако ще си мерим CV-тата не се знае, чие ще натежи повече
2. Нямам много време за губене. Смятам да се включвам само по важни теми или ако наистина мога да съм полезна с информация на някого (който не е толкова параноичен, разбира се!)

Всичко добро!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от skromna35 на 27.04.10 13:31.</EM></FONT></P>

Редактирано от skromna35 на 27.04.10 17:17.



Тема Re: Холандия [re: !Roxana!]  
Автор skromna35 (непознат )
Публикувано27.04.10 14:06



В ГЗС НИКОГА не съм твърдяла, че живея другаде (освен в Европа!!!)

Ако и това не ти "затвори устата", значи просто не искаш да видиш истината и си ограничен човек, който само се заяжда.




Нали ЗНАЕШ какво е това?!

Това, което не се чете добре (сорри, ама на безплатния Iphonе толкова му е силата на камерата!), а искам да бъде ПРОЧЕТЕНО е:

Gebotredatum en - Plaats: ..... Sofia BGR
Nationaliteit: Bulgaarse
Geslaght: V(rouw)- давам ти сламка тука...
Bijzonderheden: Gemeenschapsonderdaan. Arbeid in loondienst. Arbeid vrij toegestaan. TWV niet vereist. Een meer dan aanvullend beroep op publieke middelen kan gevolgen hebben voor het verblijfsrecht.

Geldig tot: 07-03-12
Amsterdam, 17-07-07 (и НЕ, не ми е това първия документ, а последния (дето няма нужда от него, но аз все пак си го извадих за Id), първия е от 2003!

Type document: EU/EER
Bijzonderheden: EU/EER ONDERDAAN

Приятен ден!

Редактирано от skromna35 на 27.04.10 14:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.