Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 24.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Щастливцинови  
Автор snowflakee (минаващ)
Публикувано21.04.10 15:57



Мисля,може би ще ме опровергаете,но всички,които няма да са в България,в близките години,са големи щастливци.
Днес вървя по софийските улици и не мога да си представя,че някъде може да има по-мръсен и отвратителен град от София-изпочупени тротоари,глутници бездомни кучета и просяци,мръсен и нередовен градски транспорт,престъпност, ужас,ужас....

!!!!!
И кметицата,бившата учителка по руски,без грам икономическа подготовка,не спря да се показва по всички тв и да говори,говори.....
Как човек да има самочувствие и пролетно настроение? Очаквам гости от чужбина за Великден и се чудя къде да ги заведа като дори прословутото НДК и бул. Витоша се очертават като поредната клоака на София наред с Централна гара и Женския пазар...



Тема Re:нови [re: snowflakee]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.03.10 21:31



Заведи ги извън София. Копривщица, Рилски манастир, та дори Пловдив



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор snowflakee (минаващ)
Публикувано26.03.10 21:40



Ще ги заведа,благодаря,но ще имат и 4 дни в София и трябва да измисля нещо за посещение,не така шокиращо:):)



Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор witch777 ()
Публикувано26.03.10 22:05



ela da vidi6 getata v anglia i sofia 6te ti se stori rozova gradina.



Тема Re:нови [re: snowflakee]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.03.10 22:44



Ал. Невски, Народния театър, някакви такива хубави сгради и/или с историческо значение. Винаги можеш да се подготвиш с малко любопитна информация за сградите и да си като екскурзовод ;) Може да добавиш и някой музей :) За завършек някое хубаво заведение по твой вкус.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано26.03.10 22:46



V zavedeniata e silnata ni strana-hubavi krychmi dl Bog.No chistotta.......





Тема Re:нови [re: Malvina***]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.03.10 22:51



То е относително и какво харесват чужденците като заведение. Тези, които аз съм разхождала из София, са държали на хубава храна и лека, приятна музика


Ако ги кефят шумни чалгаджийници, може и да им хареса там.
Но чистотата е решаваща, да. И разумни цени, разбира се. Защото елитността на заведението не се определя само по високите цени.
Навремето Романса беше хубаво местенце с интересно меню, но много отдавна не съм ходила там и не знам какво е положението сега.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано26.03.10 23:39



за романса в симеоново ли говориш

Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...


Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано26.03.10 23:54



София е град, който не е проектиран за 2 милиона души, плюс това, инфраструктурата му е много зле, а трафика на коли е голям. Много трудно ще се решат проблемите му. Повече от 20 години едно метро се строи, и май още не е завършено на 100%. За същото време Ламанша щяха да го прокопаят 5 пъти.

Незнам, къде би ги водил гостите. Където и да отидеш у нас, само намръщени физиономии гледаш. Природата е чудесна, все още, но гостите гледат всичко. Не ги вълнува само природата, а и хората, и живота им.

Няколко съвета.

1) Не качвай гостите в градски транспорт. Използвай такси, или най-добре твоя кола, или кола под наем.

2) Не качвай гостите в БДЖ, в никакъв случай.


3) Не качвай гостите в междуградски автобус

Ако може, колата да има по-тъмни стъкла, и некви лукси, да отвлича вниманието на гостите докато се друсат по дупките и да не зяпат много ландскейпа, освен ако не сте на чисто и хубаво местенце, като Етъра.



Тема Re: [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано27.03.10 00:38



Да. В какво състояние е последните 3-4 години?

Do what works or do what's right?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.