Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Щастливцинови [re: !!Фakличka!!]  
Автор ------Roxana------ (Libertarian)
Публикувано29.03.10 22:51



Restorant v mazeto na kvaralnia blok, 325 li beche, srechtu 25 poliklinika Mladost?


Dati imam 17godichnia opit :))

i gadjeto

Da ti imam zasegnatoto samochuvsvie na sofijska selianka vtoro pokolenie o centralno chopsko selo, a predi tova ne tolkova centralno, i restorant v mazeto na panelen blok 17 godini opit kade? kato servitiorka po krachmi???

Oh be boje, preberi si veresiite be



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано30.03.10 20:57



а бре Факло,
кога стана снобско и в Романса .... там по цвички и шорти дет се вика ходехме!
Пък и да е снобско ....ни обстановка, ни други клиенти ме интерерсуват винаги може да си вземем торта за вкъщи зщооооот по хубави торти и сладки другаде не съм яла да си призная.



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано31.03.10 14:10



Очаквам гости от чужбина за Великден и се чудя къде да ги заведа като дори прословутото НДК и бул. Витоша се очертават като поредната клоака на София наред с Централна гара и Женския пазар...

Чужденците знаят какво да очакват - ако обичат теб, те ще дойдат заради теб, а не заради това, което ще видят. Това, което трябва да направиш, е: да не се оправдаваш заради състоянието на родината си - виновникът, все пак, не си ти. Отведи ги да видят Невски, университета, парламента, прекрасните рилски езера, Рилския манастир, някоя хубава механа /и им покажи сметката накрая/ и всичко ще бъде ок. По цял свят са наясно какво е положението в България и интелигентните хора са също толкова на ясно, че хората образовани до около 1996-1997 в тази държава са добри професионалисти. Не се срамувай от нищо. Бъди себе си. Постепенно нещата ще се оправят - България преживя такава жестока криза, че ще са и необходими десетилетия за да се съвземе и това чужденците го знаят.



Тема Re: Щастливцинови [re: MитpeШoпa]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано31.03.10 14:18



На вас ви завиждам, че сте толкова млада държава - всичко от начало, по модерен тертип и кой за каквото има талант работи, без оглед от коя класа произхожда, от къде идва, какъв е статутът му в предишното общество, важна е само неговата лична подготовка, интелект, образованост и ценността му за обществото .... Де да можеше Старият свят да го направи това! Райска градина щяхме да бъдем , но не става ! - тук действат други социални динамики и "ценности"... , за жалост.



Тема Re: Щастливцинови [re: lrini_ex]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано31.03.10 14:28



Ирини,
позволи ми да изразя възхищението си от твоя позитивизъм!



Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано31.03.10 14:29



мда, наистина добре е , че не сме в София..., но все пак от време на време е хубаво да се завърнем в Родината, съвет от мен гостите ти от странство не ги води в центъра на София... все пак изведи ги някъде сред природата Витоша, Рилски манастир, Велико Търново, Копривщица има какво да се види в тази страна... ;)



Тема Re: Щастливцинови [re: !!Фakличka!!]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано31.03.10 14:43



Факличке, не се връзвай и въобще не си прави труда да отговаряш на подобни лични нападки. Все пак, тук сме за да се забавляваме, за да се информираме, а не за да се караме и да си измерваме ...... / нецензурен израз/.
В Дир-чето съществуват около 15-тина ника , които за всеки друг нормален участник имат да кажат по нещо лошо и понеже нямат собствен живот, занимават се с живота на другите и си спомнят и детайлите даже, дето дори потърпевшият е забравил, защото продължава да живее пълноценно .... Просто - не им обръщай внимание и не им отговаряй, когато ги обзема злобата / на моменти и те са нормални хора и можеш да говориш с тях на смислени теми/ .Това е единствения начин да останеш спокойна и пълноценен участник тук . Аз вече си знам и чии мнения не искам да чета и просто - не ги чета, за да се нервирам излишно.


Гледай сега какъв пост ще последва и от кого и от там ще разбереш защо ти написах горното.



Тема Re: Щастливцинови [re: Фиш]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано31.03.10 14:54



Рибке, не съм толкова позитивна - просто гледам оклюмали физиономии наоколо и някак ми се ще всички хора да можехме да започнем света от начало / без онези ужасни човешки пороци и социални нагласи , дето ни пречат на стария континент/. Израел има тази възможност - за това и мъничко им завиждам / завистта не е добро качество, знам си го/.





Тема Re: Щастливцинови [re: lrini_ex]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано01.04.10 20:36



не се връзвам, бях в болница, и роксито ми последнА грижа..

Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.


Тема Re:Ти [re: Bиливap]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано01.04.10 23:30



говориш за работи от преди 100 години:)))))))
А и не мисля , че във всики заведения в Бг се слуша чалга,има доста приятни и изискани места.
Пушенето е обаче навсякъде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.