Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 26.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано27.03.10 21:25



Заведи ги КРАЙ София - Витоша с Драгалевския манастир или Боянската църква (дали е отворена за посещения, не знам), изобщо сред природата. София не е благодатен град за западни туристи, дъщеря ми иска да си води приятели тази година в София и донякъде ше се налага сами да се оправят и отсега ми става зле какво ще става - та тия 20-годишни деца нямат създадени навици да се оправят в такива екстремни условия.





Тема Re: Щастливцинови [re: _Jess_]  
Автор Frenger (She)
Публикувано27.03.10 22:22



оо това не е нищо...не познавате пиянството в пълните му измерения ако не сте се возили на круизите Финландия-Швеция ... културен шок бихте изживели в този случай,само ако не припаднете от алкохолните изпарения преди това...
да не говорим за тоталното падение във финландския Дисниленд - Талин...





Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано27.03.10 22:40



Няма, няма, "харесват" ми заведения, с име като "Двете фукли".
Та там ако искаш на по парче торта... и да се пофукаме и ние





Тема Re: Щастливцинови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано28.03.10 00:38



vie dvamata se otklonihte ot temata i che otvorite "the Pandora box" mai

Nie sofianchetata znaem che za vsichko koeto stane v BG sa vinovni shopite..kvoto i da e Sofia si ostava naj iakia i krasiv grad i Pod Lipite naj iakata kruchma v BG...tva e istinata

Az trugvam kum Montreal sled malko che she praznuvame Cvetnica utre ...edin ot liubimite mi dni v godinata



Тема Re: Щастливцинови [re: !!Фakличka!!]  
Автор ------Roxana------ (Libertarian)
Публикувано28.03.10 04:02



Ti li beche taia s malkata sladkarnichka v Mladost (zatova li sa kritikite za Simeonovo) , i s gajdeto deto ne chteche da se jeni za teb i da ti pravi bebe?


Ia kakva kritikarka se izvadila, prosto da ne poznaech edna selska sofianka ot Gurubliane preselila se na chisto v Mladost.



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано28.03.10 23:35



Аз предлагам Ниагара за Фишката, пък и за мацката с чужденците, много културни кръчмички.
Във Веселото село си е по за наши хора, но пък програмата с народните изпълнители се харесва на чужденци.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Щастливцинови [re: Frenger]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано28.03.10 23:53



На финландците достатъчно съм им гледала сеира в бара на едновремешния австрийски хотел в Сандански - то пияни финландки се събличаха, търкалях по земята, нападаха местните мъжища ( за тяхна радост), един доктор там ми беше приятел, само с пияндурници и ранени се разправяше...а бе представям си на круизите какво е...



Тема Re: Щастливцинови [re: ------Roxana------]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано29.03.10 12:15



първо не е слдкарница, а ресторант, второ от 17 години съм в този бранш и ще бъда критикарка защото знам за какво става въпрос, трето мила ми роксанке съм родена в центура на софя, с горубляне нямам нищо общо! И съм казвала сто пъти, не е важно куде си роден, важен е манталитета, а ти го нямаш, ако ще и да отидеш в беля дом
И никога не съм писала 4е гаджето ми неще да се жени или 4е не иска деца, но каквото и да съм писала, теб ли4но не те касае, 4исти си там къщите в англля и си гледаж своя живот.
И с на4ина си написане може да контактуваш с жамие, тож е със същя манталитет като твоя, демек никакъв!
Сори за латиницата, не съм си на моя комп



pyrvo ne e sldkarnica, a restorant, vtoro ot 17 godini sym v tozi bransh i shte byda kritikarka zashtoto znam za kakvo stava vypros, treto mila mi roksanke sym rodena v centura na sofia, s gorubliane niamam nishto obshto! I sym kazvala sto pyti, ne e vajno kude si roden, vajen e mantaliteta, a ti go niamash, ako shte i da otidesh v belia dom


I nikoga ne sym pisala 4e gadjeto mi neshte da se jeni ili 4e ne iska deca, no kakvoto i da sym pisala, teb li4no ne te kasae, 4isti si tam kyshtite v angllia i si gledaj svoia jivot.
I s na4ina si napisane moje da kontaktuvash s jamie, toj e sys syshtia mantalitet kato tvoia, demek nikakyv!
Sori za latinicata, ne sym si na moia komp

Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.

Редактирано от DarkSide на 29.03.10 12:46.



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.03.10 14:19



Дарки, недей така - голяма мъка е за четене



Do what works or do what's right?

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано29.03.10 14:44



оригиналът си стои, на когото не му харесва превода ми, може да чете латиницата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.