Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 12:57



Не го казах за да обидя някой, просто наистина клиентелата в последните години е точно такава, няма значение къде си роден, манталитета е важен



Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...

Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.03.10 13:06



Каквото и да кажеш на Асето, отказа ни- няма да стъпим





Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано27.03.10 13:37



мисля, че грешиш.

човек сам решава дали да е щастлив или не независимо къде живее . щастлив е онзи, който осъзнае , че все още може да вижда Слънцето .



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 13:39



ами вие не сте за там

ще помислим да предложим подходящо място за дами

Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...

Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 13:42



Искам да те попитам, ти лично какво направи за да е по чист градът ти? Обади ли се на някой приют да съобщиш къде има бездомни кучета? Обади ли се да съобщиш за просяци?

Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...


Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.03.10 13:42



Още като кацнат и ги заведи някъде другаде.Не страдай толкова.Дори в прекрасния Париж в Монмартр е ужасно



Моята гостенка за Великден ще кацне във Варна, защото е късметлийка



Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано27.03.10 13:50



да ти кажа, от 2 месеца съм в София и още 2 месеца съм тук, но моите наблюдения са други:
Определено не е такава лудника както беше 2007ма когато бях тук, колите са с поне 20% по-малко, доста по-лесно е движението и с метрото като цяло по това направление София има прогрес.
Но това което се е влошило според мен е чистотата - запрашенността и мърсотията са доста по-големи сравнение с преди 2-3 години. Доста още нови блокчета и сгради са направени които са бетон до бетон без никакво озеленяване.

А София си е наистина 2 милиона - проста сметка:
1,5-1,6 млн с регистрация в София според евростат.
поне още 100-200хил студенти от провинцията, само на година има 25хил човека прием, от тези 25хил 16хил да са от провинцията - по 6 години точно 100хил
Още поне 200-300хил има с регистрация в провинцията, но студентствали в София които си продължават да работят тук и живеят под наем. В бившата фирма в София от 500-600човека 400 някъде бяха от провинцията, просто за пример. А дълбого се съмням, че процента е по-висок примерно в строителния бранш където болшинството са хванати от някъде си.

Друг пък е въпроса, че има доста Софийски семейства с потекло от София, да кажем от 600-700хил доста се изнесоха да живеят в чужбина само от моята рода са 10тина човека, на практика от цялото ми семейство аз нямам роднина живееща в България - и по бащина и по майчина линия

Така, че един бог знае къде е истината и колко човека са реално в София, защото никоя статистика не отразява точно цифрите



Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано27.03.10 13:52



сега се сетих да питам, говориш лошо за София, ти от София ли си?
Примерно има писали също по темата - лошо за София, ако не са от София и не живеят в София - ок имат право.
Но ако не са от София и живеят там, те ще ми обясни ли някой психическият им профил?
защо говорят против нещо но седят там?





Тема Re: Щастливцинови [re: XищниK]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 13:54



Всички са така, софия била такава, ние софиянци сме били онакива, мръсно било, ние сме били селяни, не знам си какво било, добра дума няма да чуеш, а в същото време не спират да прииждат и да се установяват тук, това е феномен който не мога да си обясня



Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...

Тема Re: Щастливци [re: !!Фakличka!!]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано27.03.10 14:05



Мога да си заложа главата, че нашата Драга сноуфлейк не е от София.


Никой от София няма да тръгне да говори -
това е мизерен град, и т.н и т.н




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.