Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Taboo is...нови [re: snowflakee]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано27.03.10 02:37



the right place





Тема Pod Lipite eнови [re: Bиливap]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано27.03.10 02:43



naj iakata i kultuva mehana u Sofia forever...vinagi nomer 1

Kato sum v Sofia vinagi imam zapazena masa tam

i parking



Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано27.03.10 05:33



При първа възможност и по светло! разгледай южните зони на Чикаго. Ще ми бъде интересна съпоставката след това със София ако успееш да си обективен/а.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 08:31



това е най снобарското заведение в което ми е стъпвал крака, а моят крак е стъпвал в доста заведения. Това там е панаир на глупостта, да, менюто е перфектно, но обстановката я направиха без никакъв вкус, за клиентите няма да казвам нищо, хора от дълбоката привинция, чу ли за Романса, облекли си най скъпите дрехи и хоп там

едно време поне ходеха истинските тарикати там..както и да е....

Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...

Тема Re: Pod Lipite eнови [re: Bozdugan]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 08:32



абсолютно съм съгласна с теб, това са хора професионалисти, държат си на нивото



Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...

Тема Re: Щастливцинови [re: deltaVpn]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 08:36



ти от кога не си бил в София? Че малко се изказваш крайно, не че някои от нещата които написа авторката на темата не са така, ама айде сега да не плюем без причина. Градския транспорт е наред, има още някои линии в които има от старите автобуси, но това са на 1-2 места, иначе автобусите са чисти и редовни.Такси ако използва трябва да е някой неин познат, щото после ще се озъби на сметката. В БДЖ също доста влакове са подменени.
Защо да не ги качва на междуградски автобуси?

Боли ме фара кой си, и от кой обществен слой си ...


Тема Re: Щастливцинови [re: snowflakee]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано27.03.10 10:44



"... и не мога да си представя,че някъде може да има по-мръсен и отвратителен град от София-изпочупени тротоари,глутници бездомни кучета и просяци,мръсен и нередовен градски транспорт,престъпност, ужас,ужас...."

Ами представи си, има и по лоши случаи, поне в някои квартали на други градове в други държави/континенти. Което не трябва да е оправдание че го има и в София, все пак ти си в София а не другаде, и ти пука как е в твоя град. Съвет от мен - ВИНАГИ гледай на пол'вината (четвърт') пълна чаша, иначе жалко за теб.

"...И кметицата,бившата учителка по руски,без грам икономическа подготовка,не спря да се показва по всички тв и да говори,говори...."

А... не винаги училищни директори са лоши администратори. Нашенския кмет на Тел Авив е бивш директор на гимназия но вече 2 мандата е кмет и май и трети ще бъде, ако поиска. Е, преди това е бил над 20 г във ВВСто, издигнал се от боен пилот до генерал' майор ама туй не му е попречило да бъде добър администратор, май наопъки.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано27.03.10 12:10



Взимам си бележка: тъй като съм от дълбоката провинция, при следващото ми ходене в София /не се знае кога ще е/ да не стъпвам в това заведение, или поне няма да си обличам най-скъпите дрехи. И тарикат не съм.





Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.03.10 12:49



И само да си ме поканила да те придружа!Ще ти откажа





Тема Re: Щастливци [re: deltaVpn]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.03.10 12:50



Кое те кара да мислиш, че в София са били заселени 2 000 000 души?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.