Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: В грешка си.нови [re: jamie]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано12.03.10 09:22



4. Бан за обсъждане на модераторски решения е обикновен авторитаризъм. Видно е колко е смешен когато липсва възможност да се наложи със сила.

дългия ми клубен опит показва че обсъжданията на модераторските решения винаги водят до лични заяждания и обиди, а това са нещата, заради които модератора е сложен за да не ги допуска - затова предложих правилото модераторските решения да не се обсъждат - освен това модераторът е в позиция на силата, той може да те трие и да те редактира, което е още един аргумент за безсмислието на таккива дискусии - така и модът няма да бъде изкушаван да се прави на велик



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано12.03.10 10:29



Много си бърз бре.

Тъкмо видях още една тема за тоалетна и се засилих да питам автора дали са близки с Донатиен.....и тя темата изчезна



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано12.03.10 10:49



темата на тоалетната замина по канален ред



а самата тоалетна ще си почива един месец

Редактирано от DarkSide на 12.03.10 10:52.



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.03.10 11:28



Толкова бърз, че аз дори не я видях за моя радост



Do what works or do what's right?

Тема Виж какво,нови [re: MитpeШoпa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.03.10 22:12



не мога да знам за напъните на Барбарела след като не ги е споделила с мене. Затова и не можеш да ме обвиняваш в каквото и да е след като никой от "властимащите" не си е дал труда да комуникира с мен.


Ай спри да лъжеш, искаш ли? За последен път ти обяснявам, в името на прозрачността: Барбарела изрично те е осведомила че имаш наложен бан, последния път - в този пост (имаше и още няколко преди това):

Тема Re: Честит [re: jamie]
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано 08.03.10 23:10

Джейми, момко ти си с БАН, забрана , бастисан и т.н... . стига си писал бе . един месец ти е забраната . ама престори си барем на баннат .

http://www.nabb-bg.com/

Редактирано от Бapбapeлa на 08.03.10 23:11.




Повече обяснения няма да има.

Редактирано от MитpeШoпa на 13.03.10 09:32.



Тема Дали може,нови [re: DarkSide]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.03.10 22:18



как смяташ?
Знаеш че съм на твоето мнение относно игричките на клубна демокрация - и за мен модератора решава еднолично.



РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ, ам?
Още нещо?

Редактирано от MитpeШoпa на 13.03.10 08:57.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.03.10 22:59



Ахахахаха, Митреееее, ахахахаха


Снимката, снимката ...

Do what works or do what's right?

Тема Re: интеграциятанови [re: DarkSide]  
Автор ------Roxana------ (Libertarian)
Публикувано12.03.10 23:22



Здравей, Дарки, какво е ставало тука в мое отсъствие? Пълен шаш да видя това.....както и да е.....нови модератори??? леле мале, и това Дарки????


Сега по темата...съшие хора ли сте? всичко ми изглежда различно, ма и аз съм адски различна....та малко е объркващо кой е различния....

Както казва някой по-горе, изобщо не е лесно, но си толкова зает с новото, че не можеш да разбереш как се променяш.


Аз досега проблеми никъде не съм имала, включително в Азия (сигуно щото имам красиви азиатски очи хии :))))

не е шега, в Азия ме взимат за азиатка, досега не зам обяснението, нещо си било в изъчването ми.... а в фрика за натурализирана европейска африканка, абе сложно. Досега само в Щатите не съм била, ма скоро има верояност и там да ида, за там не бера грижа, казаха ми, вписваш се идеално


Тук се вписвам идеално, до степе, че британците ме цакат завистливо. Според баш британците, расли по 7 и повече годин в Британско, имам лек акцент, който обаче никой не може да познае какъв е, толкова е лек и ако не си стар британец на 70 и повече, а нещо ново без експириънс, няма да познаеш. Както ми го обясниха, понякога използвам механично хамерикански изрази и бошлафи, както и липсата на специфичен ъндърграуд изказ ме издава. Иначе на интонация, алабала, пасвам :)))

Аз така си се вписвам с мноооого леки корекции навсякъде, та чак не е за вярване.

Много съм лесна на смяна на навици и мислене. Направо на секундата. Не знам как го правя, ако изобщо правя нещо, просто съм си аз.


Досега проблеми с националността ми не съм имала. Да направя забележка, никога не съм имала проблеми с азиатци, ма никога не е късно. Имам колеги от Непал Пакистан, Индия, Ирак, Иран, абе всичкото там циган, инклудинг японци.


Също така разбрах с абсолютна сигурност, че да общуваш с колтурни и образовани хора е предимство, и са ми спестени със сигурност грубости и прочие малфрмации, щото имах и такива случаи, след което не пропускам да се представя като взискателна висока класа дама, щото си има етикеция и ако не се впишеш в протокола, става лошо.


Значи, всичко си зависи от хората, това е моя опит. Не е до националност.


Спрямо моя опит досега, няма нещо, което да не мога да направя, за да се интегрирам. Твърдо вярвам, че между ескимоси мога да се интегрирам, ако пожелая. Но аз съм образована, имам клана професия и солиден бекграунд, и много контакти и начини да се спася в лошо положение. Не съм сигурна, че моя опит важи за всички.


Сега отивам да спя, след дълго и изтощително пътуване. Всичко ме боли и направо съм болна от изтощение, въпреки всички предварителни мерки.

Ако намеря начин и време, ще прочета отговорите и темата докрай. Нямам идея кога може да е това. Утре отивам на сауна и басейн и масаж, защото не се издържа дълго така. Плача за малко отмора и спокойствие.


Вероятно ще си плакна красивото отслабнало с 10 кила тяло поне до следобеда, после имам обедо-вечеря. После пак ще спя, щото в неделя се изстрелвам пак.



Тема Re: Това звучи като салатанови [re: himbeer]  
Автор ------Roxana------ (Libertarian)
Публикувано12.03.10 23:31



Чета на Химбеер киселото зеле и слюнка ми потече.


Някой ако знае къде в Лондон мога да намеря кисело зеле? досега не съм видяла, ма това нищо не значи.


Кисело зеле не съм яла прилично от миналата зима, това година вече, ох коремчето ми. Намразих тука всичкия индийски боклук, който се представя за индийски, защото в Индия е дста по-различно. Освен ако потърся наистина класен индийски ресторант тука, ма кога време.

Много ви обичам и ми се иска пак да се сборичкам тук-таме, ма отивам да лягам, не съм имала нормален сън повече от две седмици


Айде доскоро :)цюнк !!





Тема Re: интеграциятанови [re: MитpeШoпa]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано13.03.10 00:15



"няма назад, само напред", може би и това е повлияло някак си.
-Това определено виляе! И при мен така се получи.Само да добавя за "вътрешната" интеграция... При мене момента дойде,когато се "улових",че мисля на език различен от Български и когато ми се наложи да говоря на Български на моменти се замислям търсейки точната дума. Не говоря с акцент разбира се,когато съм там и да оставям впечатление от рода на:"Глей'го сега тоя на к'ъв се прави"... Та една от причините да пиша тук е тази: Да подържам "нивото".Новините също и от БГ източници чета.И с течение на годините останаха и се "утвърдиха" няколко приятели от детинство,които са все още в БГ та си бъбриме от време на време...Еми то май няма и други с,които да си говоря на Български...



["How much do you want for all of them?" ]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.