Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: интеграциятанови [re: MитpeШoпa]  
Автор Frenger (She)
Публикувано21.03.10 12:42



през моя поглед тези усещания с интеграцията са силно субективни


сега ти като даваш такива фрапантни примери,аз не мога да ти отговоря конструктивно зависи от човека ..има хора и хора..



Тема Re: интеграциятанови [re: Frenger]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано21.03.10 13:40



Давам фрапантни примери (ад екстремис) за да изпъкнат разликите. Ама (според сигнатурата си

) имам и други, един от тях от форума.

Ей го на "клубния провинциалист" който години след махане на т.н. "софийско гражданство" още не е успял да се интегрира, всичко на всичко, в друг град. За разлика от куп други хора (включая и в клуба, според тона им тук) които са се интегрирали не зле.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Башнови [re: jamie]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано21.03.10 14:39



Малко са "Х'американките",които ги зглобяват там...

Казвал съм и преди:"истинските" са до 85/та година.И Някои до 94/та. Сега съм си наумил да скоча в един Хъмар и,ще е здраве и живот края на лятото.Тогава лапам кеш здраво и има свободен фонд" и АЗ съм човек"...
П.С. Докъто още не са пуснали Китайските Хъмари.....

["How much do you want for all of them?" ] Ей,накъде отива тая Х'америка... Донесоха ми миналата година голям национален флаг и на опаковката (найлона) пак пишеше познай к'во? Мейд'ин..... не е истина! Щом и знамената ги правят вече в Китай...

Редактирано от ZainGadol на 21.03.10 14:53.



Тема Re: Башнови [re: ZainGadol]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано21.03.10 15:11



За "Хамъра" закъсня, спряха го след като китайците се отказаха да го купят. Да те разтревожа - и данъчните няма да ти го признаят за "работно возило". Предполагам че знаеш колко е "невписан доход от ползване на (голямолитражно) возило", нали? За среден джип е към $600-700, което с лекота те вкарва в по горната данъчна категория. Ако не си вече там де, мамка ви кабланджийска

.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Абе и тойнови [re: kpacaвицa]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано21.03.10 16:19



Ти за 2 месеца какво очакваш, поживей година, огледай се, пък и уверявам те, Гисен не е най-страхотния град за живеене в Германия

.
А че времето не е най-големият плюс тук, и аз го отчитам. Но както казват германците "няма неподходящо време, има неподходящи дрехи". Има и много други неща, които компенсират този "недостатък".
Има една друга "тайна" на щастливия живот. И тя не е в палмите, слънцето и плажовете. А е вътре в самите нас.



Тема Re: Може ли таканови [re: MитpeШoпa]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано21.03.10 16:21



Ма не съм го казала аз, а той самият :
Въобще
Год блесс Америка.
Живота си давам за нея.




Тема Re: Може ли таканови [re: _Jess_]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано21.03.10 16:49



Ма не съм го казала аз, а той самият :
Въобще
Год блесс Америка.
Живота си давам за нея.


"Год блесс Америка." е нещо като "здрасти, как си" в България.

ТОВА: "Живота си давам за нея". съм го пропуснал в неговите писания.



THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: интеграциятанови [re: XищниK]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано21.03.10 16:50



хъмъх
- аз на 15мин с кола мога да карам ски целогодишно
викат му Чилфактор


- на по малко от 2часа е Атлантика който иска се къпе който иска кара сърф
Слънце не е като да няма и тук хората не са им пораснали хриле още ... значи всичко е ОК

Обаче кажи ми душо ти как спиш нощем на тия две литосферни плочи на които е разположен тоя велик щат?
С тая тектоника на плочите там ви друса всеки ден кога го усетите кога не. Колко малко ви остава да се превърнете във втора Атлантида само учените знаят .... нейде 30/50г. преди да цопнете в Пасифика.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 21.03.10 16:51.



Тема Re: интеграциятанови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор MитpeШoпaМодератор (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано21.03.10 16:53



"...Обаче кажи ми души ти как спиш нощем на тия две литосферни плочи на които е разположен тоя велик щат?
С тая тектоника на плочите там ви друса всеки ден кога го усетите кога не. Колко малко ви остава да се превърнете във втора Атлантида само учените знаят .... нейде 30/50г. преди да цопнете в Пасифика..".


U' live only once! Thus LIVE, don't vegetate!



THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.

Тема Re: Може ли таканови [re: MитpeШoпa]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано21.03.10 17:14



Аз го запомних, щото се зачудих, как ще поживееш 2-3 години някъде и вече ще си готов да се жертваш за новата си родина

. Бе тая Америка нещо им облъчва мозъците на своите поданици




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.