Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Тема уморителен ден в работанови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано19.02.10 05:38



Надявам се, че не си помислихте, че ще си тръгна от любимия ми клуб...Макар че наистина трябва да измисля как намаля тия он-лайн глупости. Днес беше уморителен ден в работа и единственото нещо, което беше като светъл лъч през деня беше факта, че утре идва моя чек, който получавам на всеки две седмици. Близо $2,500 след всички удръжки, което не е толкова зле за скромен бачкатор като мен. Добре че дори в тая ужасна криза успявам да трупам пачки. Ако имах малко повече мотивация, щях да правя два път повече кинти и пак като бачкатор, а не да се изживявам като бизнесмен, което е най-голямата простотия, особено ако можеш да си бачкатор на голяма заплата.

По въпроса за "хубавия живот" в България така добре изложен от ЛюбоПенев, мога само да кажа че на мен много ми липсват БГ мацките и ако ме уволнят от работа, непременно ще отида да ги видя, но иначе не знам как ще ги оставя тия бали с долари особено насред криза.





Тема Re: уморителен ден в работа [re: pesho.konia]  
Автор ALEX_D_GREAT (kola)
Публикувано19.02.10 21:17



Наистина те съжалявам.



Тема Re: уморителен ден в работанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.02.10 01:39



уважавам труда ти. ще ти кажа само, че 5000 долара месечно е....кво да ти кажа...Б6/Б7 харчи толкова за 2 излизания в СИН СИТИ. като това не включва белото, разбира се.

ако идваш да гледаш мацките направи някои промени във визията си тъй като ти видях профила във фейса и приличаш на....някой дето не е от софия.



Тема Re: уморителен ден в работанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.02.10 01:52



визията ми ли!? ти педерас ли си?





Тема Re: уморителен ден в работанови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.02.10 02:16



имам повече мис Българии, отколкото жени, с които ти си спал ако се сещаш

визията, да. външен вид, облекло, стил, прическа, физиономия, генетика ако щеш... извънградски са. това не го казвам нито в добър нито в лош смисъл ами в обективен. ти не си виновен, че си се родил такъв и аз не ти се сърдя или пък да те съдя



Тема Re: уморителен ден в работанови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.02.10 03:08



>> имам повече мис Българии, отколкото жени, с които ти си спал ако се сещаш

хаха. ти се оказа и геронтофил!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.