Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Обективност и справедлвост.нови [re: NikiFin]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано19.02.10 13:54



И аз така мисля - Барбарела е ужасно обективна и справедлива и на никого от редовните участници никога не е поставила бан само защото не и харесват възгледите му. Аглер няма работа тук - нито се интересува от нашите проблеми наистина - в един куп клубове само се мярка ( гастролира) за да всее раздор, включително и тук. Ако някой иска да си говори с него - постоянен участник е в клуб политика ( макар, че винаги е "против" и никога "за" някакво политическо решение или партия) , религия (макар и атеист), роми ( макар върл противик на ромите), астрология (макар и заклеймяващ всичко, което не му се вижда логично по неговата логика) не виждам защо да не наминава и от там за да му се "наслаждава" и защо въпросният трябва да бъде допуснат и тук - дето, пак повтарям, няма никаква работа - не е емигрант и никога не е бил. Ако някога стане емигрант - Барбарела първа ще го допусне тук , не се съмнявам въобще.
Виливар, моля те, ревизирай малко мнението си за Барбарела - не е лошо да попреосмислим някои неща. Глупаво е да се разпалва стара вражда ( съмнявам се даже и да е истинска вражда) заради едно модераторско място. То не носи облаги, а само задължения. Хубаво е да изберем един от нас - някой, който се е показал като абсолютно уравновесен. Така ще сме сигурни, че ще ни защити, когато е необходимо, или ще ни възпре от писането на глупости, когато сме прекалили ( с банване за малко време).



Тема Re: Моите предложениянови [re: 4ereshka]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано19.02.10 13:57



Не съм запозната с положението и - на мен ми се струва като живееща ( и не от вчера) навън .



Тема Re: И аз съм за DarkSideнови [re: himbeer]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано19.02.10 14:46



И/или за всички живеещи ИЗВЪН България споменати до сега в темата. При положение че те са съгласни и са навити да отделят достатъчно време за да...укротяват който трябва да се поукроти. Предлагам да не бързаме с избора за да могат и тези които още не са се изказали да се изкажат по въпроса.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!



Тема Re: Oще един модератор за клубанови [re: Бapбapeлa]  
Автор avg (член)
Публикувано19.02.10 14:52



Фиш
Мускат
Виливар
Правилно е ,че трябва да са хора живеещи в чужбина ,но също така е важно да имат и уравновесени характери за да могат да контролират личните си емоции.
Според мен трябва да е някой който е доказал,че може да бъде безпристрастен когато трябва да се разреши конфликт и да бъде обективен в преценката си



Тема Никой не е казал че за ден-дванови [re: Бapбapeлa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано19.02.10 15:31



трябва да изберете, кой да бъде модератор.

Митре е прав.

положението не е толкова спешно . все пак имам време всеки ден да наглеждам клуба . по принцип с един модератор само е трудно и ако се случи да няма възможност да погледне седмица в клуба, тук може да стане мазало.

имате поне две седмици да решите кой ще е.



Тема Re: Никой не е казал че за ден-дванови [re: Бapбapeлa]  
Автор witch777 ()
Публикувано19.02.10 16:53



какво толкова се е случило че да има чак и втори модератор? ми който иска да си пише суперинтелигентните теми, където желаещите да си дискутират проблемите на постмодернизма в съвременната африканска литература. да, ама май няма желаещи нито да пишат, нито да коментират подобни неща, а? тогава къде е проблема?



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.02.10 17:45



Не ставаше дума за АГЛЕР като модератор, а за нейното отношение към него


Барби ме разбра

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.02.10 17:47



Барби, разбрахме, че не ме харесваш, айде стига си лъгала, а?


Какъв е този черен пиар, каква е тази жлъчна омраза?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.02.10 17:58



Мнението ми за Барбарела е базирано на лични впечатления отдавна от изявите й в много клубове и споровете й с най-различни потребители и модератори :)
Все последна инстанция, все много знае, все гледа да изманипулира, няма грам обективност ... виж само какъв черен пиар ми направи като не се усети, че всъщност описа себе си, та дори и започна да лъже какво уж съм й била написала


Определено не ми допада такъв тип човек, но не е болка за умиране - няма начин всички да харесват всички.
Но пък тя много добре показа, че ще направи всичко възможно да не съм аз, единствено и само заради личните си предубеждения
Просто й прочети постовете
Да си беше мълчала или просто да каже, че тя не е съгласна да съм аз и толкова - а то какви фермани изписа да ме очерни
Аз вече написах, че модераторстването тук е набутвация, така че сме на едно мнение с теб по въпроса

Do what works or do what's right?

Тема Временно преброяваненови [re: Бapбapeлa]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.02.10 18:16



Опитах се да направя нещо като разбор на междинните резултати според постовете в темата.
Може да съм пропуснала нещо, така че поправяйте ме ако има за какво.


Фиш - химбиър, джейми, черешка, бъги, барби, ирини, авг (отвод)
Виливар - черешка, шишарки, никифин, фиш, авг
Френгер - никифин, фиш
уич - никифин, фиш
черешка - никифин, барби, ирини (отвод)
Мускат - фиш, барби, авг
OнзиCъщия123ит.н. - барби
Дарксайд - фрайдей, асиа., химбиър

Митре е за всеки живеещ извън България, което не знам как да го тълкувам в случая - като глас за всички гореспоменати кандидатури без Фиш?

Do what works or do what's right?

Редактирано от Bиливap на 19.02.10 18:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.