Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.02.10 18:18



Мисля, че от всички предложени, ти имаше опит с модераторстването?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор tida flyr (непознат )
Публикувано19.02.10 18:25





ха ха пак те отрязаха

Редактирано от tida flyr на 19.02.10 18:24.



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.02.10 18:26



Имам, но това не е задължително условие



Do what works or do what's right?

Тема Re: Временно преброяваненови [re: Bиливap]  
Автор avg (член)
Публикувано19.02.10 19:41



witch777 също е добър избор стига да е съгласна,прекарва доста време в нета и има опит от живота в чужбина и нещо което е важно е земен човек





Тема Re: Временно преброяваненови [re: avg]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.02.10 19:50



Мисля, че от милата компания, която се събира тук, много малко са хората, които не биха могли да се закичат с жълтото флагче.Доста позитивни и уравновесени има.



Тема Re: Временно преброяваненови [re: avg]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано19.02.10 19:54



По-редовно чета клуба, отколкото пиша в него, но би искала да си дам предложенията за модератор. С много добри впечатления съм от:


Виливар, DarkSide, Фиш, 4ereshka,Frenger,Witch.


това са маите предложения

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано19.02.10 20:00



Най-вече опит има тя с интригите и клюките. И й е изкючително важно да знае кой юзър от какво ИП пише и да изчисти всеки, който е решил да я пооплюе . Прекалено лично приема всичко написано по нейн адрес . Затова иска да е модератор .

Всеки друг да сложите за модератор по-добре отколкото нея. Не знам на какъв език да го обясня.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано19.02.10 20:05



Ти добре знаеш че не лъжа. За разлика от теб, аз не се подмазвам, не лицемернича и най-вече не лъжа.

Жлъч и омраза са у теб. Ти си с така насъбран негатив, че просто не знам как живееш с него.

Мраза лицемерите. Лошото е че ги надушвам от километри .

Най-добре обясни на останалите защо се натискаш да ставаш модератор тук. Аз знам защо се натискаш- обаче ще е интересно ти каква измишльотина ще им напишеш.



Тема Re: Моите предложениянови [re: Бapбapeлa]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.02.10 20:10



Благодаря ти, Барби, но аz не съм от най_активните (Чукча читател)

Освен това като прочета Г класа и Син Сити и скролът ми автоматически се търкулва, т.е. нямам нерви и нагласа. Модераторската корона е тежка и не е zа мен.
Мисля, че местоживеенето не е от особено zначение като критерий, всички сме българи и пишем в бълг. форум.
Тъй като Фиш и Черешка нямат въzможност, zа което съжалявам, подкрепям кандитатурата на Онzи същия 123 и т.н. и Дарк Сайд, с което и ще zапаzим и баланса на планетите



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.02.10 20:14



Фишче, не се тревожи zа Мr. N. Най_лошото, което може да му се случило, е да се е оженил и вместо пред компютъра да стои пред печката






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.