Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде хайде,нови [re: бeзпътeн]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:56



Това е недопустимо. Пак казвам: проблемите вкъщи трябва да остават там и да не се пренасят на работното място. Много моля.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Отричам,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.02.10 22:57



с ББ нямам общи интереси


Та викам ти - гледай цените на билетите като гладно цигане пред баничарница, аз ще попътувам.. и заради тебе
Инак знам че не те интересува, така или иначе ще си седиш в дупката - къде ще ходиш. Останалото се случва на другите, за теб остава да си мислиш че е само в Интернет ...




Тема Re: Отричам,нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:59



карикатурооооо че и проста при товааз тази година имам планове да отскоча до калифорния, та ти ходи ако искаш и на майната си, знаеш ли че ми е през оная работабеги че си смешен, и най вече гнусен

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 23:00



Преди време ходех с едно девойче, дето бачкаше в Хепито в Мола. Имало е вечери, когато е идвала с 150 лева само бакшиши плюс 50-60 процент от оборота. Ако искаш ше говоря с Попов да те пуска уикендите парт-тайм.
Пиши на бележка ако си навита.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 23:01



беги бе, ше умра от смях

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор te3is (непознат)
Публикувано08.02.10 23:04



ти па къв си бе?“!?!?!

Познавам факличка! И кво като е сервитьорка-поне беше, не сме се виждали две години- това пречи ли да си прави купона и да е готин човек?

И освен това има заведение , за твое сведение- в трафопоиста до блока ми е,отворения. Така че си е съвсем реална.

Така, че спри да избиваш комплекси.



Тема Re: Хайде хайде,нови [re: te3is]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 23:07



Аз просто искам да помогна нека сме наясно. В тоя трафопост се едно оборота им минава 200лева на вечер аре малко по-сериозно. Ако момичето е свестно ше го уредиме в Хепи и ше взима много повече пари, дори ше ходатайствам за наея да стане едно ОТЗ след време и ше е шеф на всички сервитьорки и готвачи.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор te3is (непознат)
Публикувано08.02.10 23:11



Нещо не си добре ти ми се струва. Вземи се стегни. Аре уреди ме мене





Тема Re: бАсТоНе,нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано08.02.10 23:22



ебати тъпака си честно. казвам ти като човек как стоят нещата със заплатите, ти говориш глупости. как може да си мислиш, че заплатите в БГ и САЩ са сходни, просто не мога да проумея. приказките ти са инсълт ту май интелиджънс - не знам дали съм ти го казвал.



Тема Ти планове си имай,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.02.10 23:23



сигурно Хишо ще ти се зарадва най-много

Ама си плащай редовно НЕТ-а че инак ще имаш проблеми с гледките в Калифорнията де...

ПП: През оная ти работа може и ТИР да минава, майната ми обаче определено не е там





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.